Море 2026г.?!...

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 804
Регистриран на: 16.07.2009
Пол: Мъж

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от driver69 » 20 Юни 2026, 19:16

empar написа:
driver69 написа:Това ми е чуденето - дали са пусна 5% пропускливост на задните стъкла, което е легално тук.

За задните със сигурност няма да имаш проблем! След като въпросното нещо се предлага и заводски за безброй автомобили за европейския пазар, въобще няма какво да се притесняваш. Слагаш читаво фолио и си свиркаш!

Само за задните, със сертификат (преведен) и фактура.
За нашите сладури - предно на 70% (почти невидимо), пък да се видим в неудобна за тях ситуация...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1878
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от BMW_POWER » 20 Юни 2026, 23:21

Ако имате резервация за Доминикана, проверете името на хотела си

Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3210
Регистриран на: 13.02.2008
Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
Пол: Мъж
Кара: Всичко що е BMW , баничарки
Мечтае да кара: M1

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от laviatan » 22 Юни 2026, 9:02

Вчера вечерта в разговор с познати в два часа на по ледена бира :mhihi: :roll: изникна идеята за едно междинно море да си направим. Изискването беше хем да не е толкова близо, хем да не е далече, хем да избегнем шофирането и стигнахме до извода Скиатос. Даже си купихме веднага билети за самолет двупосочни . В интерес на истината не съм ходил точно там до момента. Обаче сега си говоря сутринта с един познат, че е за по-млади хора, нощен живот... а ние и двете семейства с по две деца . Та ще видим какво е положението. Жените искат да посетим с корабче един от дните Скопелос / голям маркетинг с тази Мама мия :mhihi: /
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !

Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1381
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от slatanic » 22 Юни 2026, 19:21

А аз пак резервирах горе долу там дето си ходя...
И това море ще го разпиша както обикновенно явно,но е по-добре от хич както се очертаваше. :ok: :mhihi:
С тия кандидатствания ще е така.
После ако остане време една седмица на Павел Баня да пооправим каквото има да се оправя и да фалираме... :ok:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 2.06.2008
Местоположение: София, Възраждане
Пол: Мъж
Кара: Х3 § Lupo

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от Georgi_G » 22 Юни 2026, 20:51

Аз пък и един Родос за началото на септември.
Кацаме, веднага кола под наем. Една седмица обиколки, плажове и таверни. На осмия ден връщаме колата, самолета и дома. :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 665
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от Exclusive89 » 22 Юни 2026, 22:05

Greece’s tourism sector entered the summer season with strong momentum, as travel revenue rose sharply in the first four months of 2026 and April receipts exceeded €1.1 billion ($1,26 billion)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: вара, каравара...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от Моджо » 22 Юни 2026, 22:10

2025 имаха рекорд с 38 милиона навалица и близо 24 милиарда евра приходи....може и да ги минат.
Даже рестрикции има, че много туристи имат, не могат да им насмогнат.
Което , за съжаление, не може да се каже за нашето Черноморие.
Не че можем да се сравняваме с Гърция, ама ...това дето имаме да си го развиваме правилно. Както и да е.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 4.12.2005
Пол: Мъж
Кара: X4 G02,HYMER,116i,320d,Toyota и ски
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от mr_petroff » 27 Юни 2026, 12:33

И на нашето море си е добре, особено ако не ходиш по кръчми :mhihi: и не се буташ в комерса. На АйлякЪ е голям айляк, чиста вода, спокойствие...
А с придвижваненето до Елада ко става :dunno:, тапи и задръствания по големи от преди Шенген. Гръците хем искат парите на туристите, хем не искат туристи...
И в този ред на мисли, дали не е по добре средата на юли да мина през Рудозем за беломорието :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1795
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
Мечтае да кара: BMW M2

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от ildivvy » 27 Юни 2026, 13:18

mr_petroff написа:И на нашето море си е добре, особено ако не ходиш по кръчми :mhihi: и не се буташ в комерса. На АйлякЪ е голям айляк, чиста вода, спокойствие...
А с придвижваненето до Елада ко става :dunno:, тапи и задръствания по големи от преди Шенген. Гръците хем искат парите на туристите, хем не искат туристи...
И в този ред на мисли, дали не е по добре средата на юли да мина през Рудозем за беломорието :dunno:



Напоследък и аз си го мисля все по-често... А, като си спомня какво беше северна Гърция преди 20-22г... Основно ние, а след това и румънците я направиха това, което е сега!

През Рудозем ще загубиш много време, както и да го мислиш...
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!

Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: вара, каравара...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от Моджо » 27 Юни 2026, 15:52

Тоя с нафтата във водата къмпинг ли?
И с общи тоалетни. Мерси. Едно време ходехме на Нестинарка на бунгала...че съм бил дете и имам прекрасни спомени...ама сега на таклива условия не отивам!
Както и по нашето море си има прекрасни места /ама малко/ така е и в Гръц / ма там са много повече/. То кат че само северна Гърция има и друго нема.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 4.12.2005
Пол: Мъж
Кара: X4 G02,HYMER,116i,320d,Toyota и ски
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от mr_petroff » 27 Юни 2026, 17:14

Моджо написа:Тоя с нафтата във водата къмпинг ли?
И с общи тоалетни. Мерси. Едно време ходехме на Нестинарка на бунгала...че съм бил дете и имам прекрасни спомени...ама сега на таклива условия не отивам!
Както и по нашето море си има прекрасни места /ама малко/ така е и в Гръц / ма там са много повече/. То кат че само северна Гърция има и друго нема.

Нафтата е към Росенец, тук водата е като в Гърция, пък и с кемпера хич не ми дреме какви са кенефите, само да е спокойно и на крачка от водата. Преди не знам как е било, сега е доста добре, плажът е само на къмпинга и си е супер.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 18.01.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: на германки и американки

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от gromovich » 27 Юни 2026, 20:32

mr_petroff написа: А с придвижваненето до Елада ко става


Във вторник минах рано сутринта през Маказа и нямаше жива душа. Въпросният гьол на влизане в Гърция за дезинфекция, където става едно от задръстванията е бая пълничък с вода и наистина трябва да се внимава доста. Днес около 10 часа наобратно имаше от бългрска страна колона от около 300 метра

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1878
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Море 2026г.?!...

Мнение от BMW_POWER » 28 Юни 2026, 6:50

Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook