Море 2026г.?!...
Модератор: Общи модератори
Re: Море 2026г.?!...
empar написа:driver69 написа:Това ми е чуденето - дали са пусна 5% пропускливост на задните стъкла, което е легално тук.
За задните със сигурност няма да имаш проблем! След като въпросното нещо се предлага и заводски за безброй автомобили за европейския пазар, въобще няма какво да се притесняваш. Слагаш читаво фолио и си свиркаш!
Само за задните, със сертификат (преведен) и фактура.
За нашите сладури - предно на 70% (почти невидимо), пък да се видим в неудобна за тях ситуация...
Re: Море 2026г.?!...
Ако имате резервация за Доминикана, проверете името на хотела си
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- laviatan
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3210
- Регистриран на: 13.02.2008
- Местоположение: София-център Антим 1 номер 61
- Пол: Мъж
- Кара: Всичко що е BMW , баничарки
- Мечтае да кара: M1
Re: Море 2026г.?!...
Вчера вечерта в разговор с познати в два часа на по ледена бира
изникна идеята за едно междинно море да си направим. Изискването беше хем да не е толкова близо, хем да не е далече, хем да избегнем шофирането и стигнахме до извода Скиатос. Даже си купихме веднага билети за самолет двупосочни . В интерес на истината не съм ходил точно там до момента. Обаче сега си говоря сутринта с един познат, че е за по-млади хора, нощен живот... а ние и двете семейства с по две деца . Та ще видим какво е положението. Жените искат да посетим с корабче един от дните Скопелос / голям маркетинг с тази Мама мия
/
AUTO MOTOR PARTS GROUP LTD
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !
Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа
Фирмата е специализирана за марката BMW .
ПОРЪЧКА НА ОЕМ ЧАСТИ ОТ БМВ ГРУП. ГОЛЯМА НАЛИЧНОСТ НА СКЛАД.
КАЧЕСТВО, КОРЕКТНОСТ, БЪРЗИНА - ВСИЧКО ЗА БМВ НА ЕДНО МЯСТО !
Обекти: Магазин и склад - София ул. Антим I 61 / склад ул. Антим I 63
ОБЯВИ В БМВ ФОРУМ : ЛИНК 1 / ЛИНК 2
Проверка история автомобил: http://www.automotorpartsgroup.bg/
Тел.: 0700 70 775
Facebook: https://www.facebook.com/AutoMotorPartsGroupLTD
E-mail: sales@automotorpartsgroup.bg
Понеделник - Петък от 9,30-17,30 часа / Събота от 10,00-14,00 часа
Re: Море 2026г.?!...
А аз пак резервирах горе долу там дето си ходя...
И това море ще го разпиша както обикновенно явно,но е по-добре от хич както се очертаваше.
С тия кандидатствания ще е така.
После ако остане време една седмица на Павел Баня да пооправим каквото има да се оправя и да фалираме...
И това море ще го разпиша както обикновенно явно,но е по-добре от хич както се очертаваше.
С тия кандидатствания ще е така.
После ако остане време една седмица на Павел Баня да пооправим каквото има да се оправя и да фалираме...

- Georgi_G
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 148
- Регистриран на: 2.06.2008
- Местоположение: София, Възраждане
- Пол: Мъж
- Кара: Х3 § Lupo
Re: Море 2026г.?!...
Аз пък и един Родос за началото на септември.
Кацаме, веднага кола под наем. Една седмица обиколки, плажове и таверни. На осмия ден връщаме колата, самолета и дома.
Кацаме, веднага кола под наем. Една седмица обиколки, плажове и таверни. На осмия ден връщаме колата, самолета и дома.
- Exclusive89
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 665
- Регистриран на: 24.02.2015
- Местоположение: Brussels/Асеновград
- Пол: Мъж
- Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
- Мечтае да кара: F82 ///M4
Re: Море 2026г.?!...
Greece’s tourism sector entered the summer season with strong momentum, as travel revenue rose sharply in the first four months of 2026 and April receipts exceeded €1.1 billion ($1,26 billion)
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
- Моджо
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 237
- Регистриран на: 21.02.2010
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 320i мнооо убаво )))
- Мечтае да кара: вара, каравара...
- Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.
Re: Море 2026г.?!...
2025 имаха рекорд с 38 милиона навалица и близо 24 милиарда евра приходи....може и да ги минат.
Даже рестрикции има, че много туристи имат, не могат да им насмогнат.
Което , за съжаление, не може да се каже за нашето Черноморие.
Не че можем да се сравняваме с Гърция, ама ...това дето имаме да си го развиваме правилно. Както и да е.
Даже рестрикции има, че много туристи имат, не могат да им насмогнат.
Което , за съжаление, не може да се каже за нашето Черноморие.
Не че можем да се сравняваме с Гърция, ама ...това дето имаме да си го развиваме правилно. Както и да е.
Хм,хм...
- mr_petroff
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 273
- Регистриран на: 4.12.2005
- Пол: Мъж
- Кара: X4 G02,HYMER,116i,320d,Toyota и ски
- Мечтае да кара: BMW 2002 tii
Re: Море 2026г.?!...
И на нашето море си е добре, особено ако не ходиш по кръчми
и не се буташ в комерса. На АйлякЪ е голям айляк, чиста вода, спокойствие...
А с придвижваненето до Елада ко става
, тапи и задръствания по големи от преди Шенген. Гръците хем искат парите на туристите, хем не искат туристи...
И в този ред на мисли, дали не е по добре средата на юли да мина през Рудозем за беломорието
А с придвижваненето до Елада ко става
, тапи и задръствания по големи от преди Шенген. Гръците хем искат парите на туристите, хем не искат туристи...И в този ред на мисли, дали не е по добре средата на юли да мина през Рудозем за беломорието

- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: Море 2026г.?!...
mr_petroff написа:И на нашето море си е добре, особено ако не ходиш по кръчмии не се буташ в комерса. На АйлякЪ е голям айляк, чиста вода, спокойствие...
А с придвижваненето до Елада ко става, тапи и задръствания по големи от преди Шенген. Гръците хем искат парите на туристите, хем не искат туристи...
И в този ред на мисли, дали не е по добре средата на юли да мина през Рудозем за беломорието
Напоследък и аз си го мисля все по-често... А, като си спомня какво беше северна Гърция преди 20-22г... Основно ние, а след това и румънците я направиха това, което е сега!
През Рудозем ще загубиш много време, както и да го мислиш...
Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
- Моджо
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 237
- Регистриран на: 21.02.2010
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 320i мнооо убаво )))
- Мечтае да кара: вара, каравара...
- Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.
Re: Море 2026г.?!...
Тоя с нафтата във водата къмпинг ли?
И с общи тоалетни. Мерси. Едно време ходехме на Нестинарка на бунгала...че съм бил дете и имам прекрасни спомени...ама сега на таклива условия не отивам!
Както и по нашето море си има прекрасни места /ама малко/ така е и в Гръц / ма там са много повече/. То кат че само северна Гърция има и друго нема.
И с общи тоалетни. Мерси. Едно време ходехме на Нестинарка на бунгала...че съм бил дете и имам прекрасни спомени...ама сега на таклива условия не отивам!
Както и по нашето море си има прекрасни места /ама малко/ така е и в Гръц / ма там са много повече/. То кат че само северна Гърция има и друго нема.
Хм,хм...
- mr_petroff
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 273
- Регистриран на: 4.12.2005
- Пол: Мъж
- Кара: X4 G02,HYMER,116i,320d,Toyota и ски
- Мечтае да кара: BMW 2002 tii
Re: Море 2026г.?!...
Моджо написа:Тоя с нафтата във водата къмпинг ли?
И с общи тоалетни. Мерси. Едно време ходехме на Нестинарка на бунгала...че съм бил дете и имам прекрасни спомени...ама сега на таклива условия не отивам!
Както и по нашето море си има прекрасни места /ама малко/ така е и в Гръц / ма там са много повече/. То кат че само северна Гърция има и друго нема.
Нафтата е към Росенец, тук водата е като в Гърция, пък и с кемпера хич не ми дреме какви са кенефите, само да е спокойно и на крачка от водата. Преди не знам как е било, сега е доста добре, плажът е само на къмпинга и си е супер.
- gromovich
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 400
- Регистриран на: 18.01.2010
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: на германки и американки
Re: Море 2026г.?!...
mr_petroff написа: А с придвижваненето до Елада ко става
Във вторник минах рано сутринта през Маказа и нямаше жива душа. Въпросният гьол на влизане в Гърция за дезинфекция, където става едно от задръстванията е бая пълничък с вода и наистина трябва да се внимава доста. Днес около 10 часа наобратно имаше от бългрска страна колона от около 300 метра
Re: Море 2026г.?!...
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

