Световно по футбол 2026
Модератор: Общи модератори
27 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Re: Световно по футбол 2026
И Швейцария вече не е същата

Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- b_u_b_o
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 92
- Регистриран на: 28.09.2015
- Пол: Мъж
- Кара: Tesla M3LR, e90 330xd, gsxr 600 k8
Re: Световно по футбол 2026
Е споко, утре имат референдум дали да ограничат населението на 10 милиона души до 2050 година
Тях не ги притесняват демографски кризи, ще си слагат таван на населението. Проблема са им имигрантите нали, ама ако вземат да се объркат да раждат повече ми е интересно какво ще измислят да не минат границата...ще гонят ли хора, ще ги трепят ли или като китайците едно време ще сложат лимит на броя деца 
Тях не ги притесняват демографски кризи, ще си слагат таван на населението. Проблема са им имигрантите нали, ама ако вземат да се объркат да раждат повече ми е интересно какво ще измислят да не минат границата...ще гонят ли хора, ще ги трепят ли или като китайците едно време ще сложат лимит на броя деца 
- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: Световно по футбол 2026
Аз пук се чудя, нерде Ямбол, нерде Стамбул ... За какво изобщо правят Световно в държави на север от Мексико
? Какво, като може би имат пари? Да си гледат баскетбола и хокея и това е! Само го правят скъпо за обикновения зрител...
? Какво, като може би имат пари? Да си гледат баскетбола и хокея и това е! Само го правят скъпо за обикновения зрител...Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Re: Световно по футбол 2026
ildivvy написа:Аз пук се чудя, нерде Ямбол, нерде Стамбул ... За какво изобщо правят Световно в държави на север от Мексико? Какво, като може би имат пари? Да си гледат баскетбола и хокея и това е! Само го правят скъпо за обикновения зрител...
Хората тук гледат футбол и бейзбол също. А на фона на шестия мач от финала за купата Стенли, сокърът си е направо балет за бавноразвиващи се.
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- b_u_b_o
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 92
- Регистриран на: 28.09.2015
- Пол: Мъж
- Кара: Tesla M3LR, e90 330xd, gsxr 600 k8
Re: Световно по футбол 2026
На мен пък хокея ми изглежда като блъскане на бавноразвиващи се пияни и беззъби
Обаче днеска гледах(през 95% като фон де) 7-8 часа ултрамаратона Комрадс, преди няколко седмици гледах всеки ден Джирото. Доста тъпи неща за наблюдаване ако не знаеш какво гледаш. С формулата и мотогп е същото, ако хванеш случаен човек да го гледа без да знае целия контекст ще му се стори ебати тъпнята, ама вие седите и зяпате, нали? Така че, спрете се да раздавате квалификации и нека всеки гледа и практикува каквото му е интересно и го влече. 
Обаче днеска гледах(през 95% като фон де) 7-8 часа ултрамаратона Комрадс, преди няколко седмици гледах всеки ден Джирото. Доста тъпи неща за наблюдаване ако не знаеш какво гледаш. С формулата и мотогп е същото, ако хванеш случаен човек да го гледа без да знае целия контекст ще му се стори ебати тъпнята, ама вие седите и зяпате, нали? Така че, спрете се да раздавате квалификации и нека всеки гледа и практикува каквото му е интересно и го влече. 
- steeN
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 6620
- Регистриран на: 7.04.2004
- Местоположение: CA
- Кара: конете да бягат
- Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...
Re: Световно по футбол 2026
b_u_b_o написа:Е споко, утре имат референдум дали да ограничат населението на 10 милиона души до 2050 годинаТях не ги притесняват демографски кризи, ще си слагат таван на населението. Проблема са им имигрантите нали, ама ако вземат да се объркат да раждат повече ми е интересно какво ще измислят да не минат границата...ще гонят ли хора, ще ги трепят ли или като китайците едно време ще сложат лимит на броя деца
Не мина. Забелязал съм, че е една от малкото страни, в които популизмът не е хванал още... много ми харесва концепцията им, че може да живееш и да работиш там лесно, но за да вземеш гражданство едно поне 15 години не ти мърдат.

- Weakness only invites aggression. – Ronald Reagan
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.
- barabqga
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 193
- Регистриран на: 19.11.2009
- Местоположение: Царево
- Пол: Мъж
Re: Световно по футбол 2026
Я кажи руснакът стана ли шампион?BMW_POWER написа:ildivvy написа:Аз пук се чудя, нерде Ямбол, нерде Стамбул ... За какво изобщо правят Световно в държави на север от Мексико? Какво, като може би имат пари? Да си гледат баскетбола и хокея и това е! Само го правят скъпо за обикновения зрител...
Хората тук гледат футбол и бейзбол също. А на фона на шестия мач от финала за купата Стенли, сокърът си е направо балет за бавноразвиващи се.
Изпратено от моят motorola edge 50 neo с помощта на Tapatalk
Re: Световно по футбол 2026
barabqga написа:Я кажи руснакът стана ли шампион?BMW_POWER написа:ildivvy написа:Аз пук се чудя, нерде Ямбол, нерде Стамбул ... За какво изобщо правят Световно в държави на север от Мексико? Какво, като може би имат пари? Да си гледат баскетбола и хокея и това е! Само го правят скъпо за обикновения зрител...
Хората тук гледат футбол и бейзбол също. А на фона на шестия мач от финала за купата Стенли, сокърът си е направо балет за бавноразвиващи се.
Дай жокер, че нещо се изгубих в превода
Апропо, какви бяха тия футболни титани, дето загубили от Германия по същия начин, по който и Бразилия преди време?
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- barabqga
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 193
- Регистриран на: 19.11.2009
- Местоположение: Царево
- Пол: Мъж
Re: Световно по футбол 2026
Този най-известният, ОвиBMW_POWER написа:barabqga написа:Я кажи руснакът стана ли шампион?BMW_POWER написа:ildivvy написа:Аз пук се чудя, нерде Ямбол, нерде Стамбул ... За какво изобщо правят Световно в държави на север от Мексико? Какво, като може би имат пари? Да си гледат баскетбола и хокея и това е! Само го правят скъпо за обикновения зрител...
Хората тук гледат футбол и бейзбол също. А на фона на шестия мач от финала за купата Стенли, сокърът си е направо балет за бавноразвиващи се.
Дай жокер, че нещо се изгубих в превода![]()
Апропо, какви бяха тия футболни титани, дето загубили от Германия по същия начин, по който и Бразилия преди време?
Изпратено от моят motorola edge 50 neo с помощта на Tapatalk
- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: Световно по футбол 2026
b_u_b_o написа:На мен пък хокея ми изглежда като блъскане на бавноразвиващи се пияни и беззъбиОбаче днеска гледах(през 95% като фон де) 7-8 часа ултрамаратона Комрадс, преди няколко седмици гледах всеки ден Джирото. Доста тъпи неща за наблюдаване ако не знаеш какво гледаш. С формулата и мотогп е същото, ако хванеш случаен човек да го гледа без да знае целия контекст ще му се стори ебати тъпнята, ама вие седите и зяпате, нали? Така че, спрете се да раздавате квалификации и нека всеки гледа и практикува каквото му е интересно и го влече.
Ще ме извиняваш, но последните години MotoGP е просто невероятно, дори за 'незапознати' със спорта! В Мото2 пък още повече... Ако пък ги сравним с Формула 1 ... 'космос' разлика!
Лично моето мнение беше, че тези първенства трябва да са в държави, където наистина има огромен интерес към този спорт, като съответно са 'удобни' за същите да ги гледат!
Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Re: Световно по футбол 2026
Този най-известният, Ови
В момента води преговори за нов контракт с Вашингтон. Поне така разправят
А бре, момчета, каква е тази футболна сила Капо Верде? В Гугъл ърт ги няма

Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- nickstorm
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 161
- Регистриран на: 19.12.2009
- Пол: Мъж
- Кара: на късмет и надежди...
- Мечтае да кара: "бяла служебна баничарка"
- Детайли за колата: seats and a steering wheel....
Re: Световно по футбол 2026
Кабо Верде (Зеления Нос като нос Емине б.а) са като Хаити горе-долу... Да видим днес оригиналния Сенегал какво ще направи срещу импосторите от френския Сенегал 
"Работи, работи!"-казал Иван Вазов и легнал да спи 
27 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
