Задно крило (спойлер)

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Как ви се струва поставянето на спойлери?

Практично
5
12%
Естетично
22
51%
Кичозно
16
37%
 
Общо гласове : 43
младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Мнение от theraven_nz » 06 Окт 2006, 19:42

///MapTo написа:
БОРКО-ЧИПА написа:за мен най подходящо крилце е това(лип спойлер) всичко друго е кич ;)


съгласен съм,но нещо не ми харесва устойчивоста му..един приятел има такова и колко се разлепя не е истина...включително черния силикон не го държи... :roll:


Видийка му е майката братче :D :idea:
---


Аватар
Мнения: 5133
Регистриран на: 15.05.2003
Местоположение: Herefordshire,Ledbury
Пол: Мъж
Кара: акцизни М-паркети от острова
Мечтае да кара: много неща

Мнение от ///MapTo » 06 Окт 2006, 21:01

ще стане мн грозно според мен...смисъл,ти ше го прикриеш по някакъв начин,но после като ти дойде друг акъл и го свалиш??3 дупки в багажника..
Изображение
Изображение
PeReZ: Предполагам и километража (скоростомера) не показва моментната скорост, а ъгловата скорост в завой ???

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2055
Регистриран на: 3.04.2003
Местоположение: London N15 / Пловдив Тракия City
Пол: Мъж
Кара: Каквото ми попадне .
Мечтае да кара: Поне 790 iL xaxaxa
Детайли за колата: Лачена 39_ка .

Мнение от AGT » 06 Окт 2006, 21:20

БОРКО-ЧИПА написа:за мен най подходящо крилце е това(лип спойлер) всичко друго е кич ;)

Това е :yes: :yes:
Съвет от КАТ !
"Не можеш ли да караш не си купувай книжка "

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Мнение от theraven_nz » 06 Окт 2006, 21:25

///MapTo написа:ще стане мн грозно според мен...смисъл,ти ше го прикриеш по някакъв начин,но после като ти дойде друг акъл и го свалиш??3 дупки в багажника..


Ами така е малко.... не знам дали и силикона няма да остави някакви дори и минимални следи, но като цяло с лепене работата е малко афиф. Представи си да се откърти на магистралата от силната струя въздух и да направи някоя беля на тоя зад тебе, остави срама... Единствения начин според мен е да го хванеш здраво и да кажеш на следващия да не го маха.... макар, че май могат да се китосат дупките, ама пак трябва да се боядисва след това...
---

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4859
Регистриран на: 7.02.2003
Местоположение: София
Кара: на 1,6 бара
Мечтае да кара: 911

Мнение от bmwdriver » 06 Окт 2006, 21:38

Освен липа,друг спойлер едва ли бих си сложил,въпреки че има доста
добри оригинални спойлери тип "пейки" :twisted:

Изображение

Изображение
'91 Е36 32?i 24V- тия с детските болести и многото екстри 8)
Изображение
Driver's Racing Team
KBDremap

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 679
Регистриран на: 25.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F15

Мнение от theraven_nz » 06 Окт 2006, 21:50

А дали трябава да сменяш документацията на колата, като сложиш спойлер, тип "пейка"? Така де, на онея алуминиевите се събират 3 бабки плюс плетките им и май местата в колата стават 7+1, пък ако са по-спортни бабетата си отива към D категория :mhihi: :mhihi: :mhihi:
---

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 06 Окт 2006, 21:53

аз имам някакъв реплика на Rieger. Според мен точно този тип изглежда малко старомодно,но свикнал съм колата така и не ми се занимава да го махам иначе едва ли бих сложил втори път. Има някаква красота, но всичко трябва да е много добре вързано т.е. с останалите детайли на колата
никакви документи нямам, не съм вадил и не мисля да вадя ... то само това да съм сменил, че да му вадя документ :lol:



Изображение

като гледам тази снимка на колата от преди много ме е яд, че полицаите ме накараха да смъкна фолиото от стъклата

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1002
Регистриран на: 25.04.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е46 sedan

Мнение от furnata » 11 Окт 2006, 16:43

Благодаря на колегите които цъкнаха по един отговор :D оказа се че повечето от вас го смятат за естетика и малко по-малко за кич.За мен щом няма практическо приложение (в нашия случай )няма да си слагам а бех на кантар.Пак благодаря че ми помогнахте да си затвърдя мнението.Моля модовете -заключччччччч!
НЕВОЛЯТА УЧИ........


ИзображениеИзображение

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook