данък в общината при продажба
Модератор: Общи модератори
24 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
- kOnPuBkA
- daytona violett
-
- Мнения: 481
- Регистриран на: 10.04.2007
- Местоположение: София
- Пол: Жена
- Кара: e36+24
Колега valerio1 , не знам каква кола продаваш, ама 500 лв е данъка за мойта... Мисълта ми е, че едва ли на кола за 5000, данъка ще ти е повече от 200 лв. И пак зависи де...
@ Apassionata аз лично имах предвид, че няма да има последствия, ако не е била регистррана, а не че не трябва бележка за платен данък за последната година. Така че не си противореча
С бележка за платен данък по банков път няма проблем. Признава се! Поне за сега. А иначе относно плащането/ неплащането на данъци... не сме се събрали да четем морал. Който иска плаща, който не иска не плаща щом системата го допуска по някакъв начин. Дали е морално и правилно всеки отговаря за себе си и има свойте подбуди.
Пак казвам нищо лично към никой
@ Apassionata аз лично имах предвид, че няма да има последствия, ако не е била регистррана, а не че не трябва бележка за платен данък за последната година. Така че не си противореча
С бележка за платен данък по банков път няма проблем. Признава се! Поне за сега. А иначе относно плащането/ неплащането на данъци... не сме се събрали да четем морал. Който иска плаща, който не иска не плаща щом системата го допуска по някакъв начин. Дали е морално и правилно всеки отговаря за себе си и има свойте подбуди. Пак казвам нищо лично към никой
HAPPINESS IS NOT AROUND THE CORNER, HAPPINESS IS THE CORNER!

IMPOSSIBLE IS NOTHING !

IMPOSSIBLE IS NOTHING !
- ditko1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1986
- Регистриран на: 24.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw x5 4.4
- Мечтае да кара: Муха
аз предпочитам със парите от данъка да си изправям джантите 2-ти в годината.Когато нямам проблем със джанти окачване може и да платя данък.
- ///peter
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 5600
- Регистриран на: 24.11.2006
- Пол: Мъж
- Кара: Жи55АЕМЖИ
- Мечтае да кара: 911 turbo
- Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band
ditko1 написа:аз предпочитам със парите от данъка да си изправям джантите 2-ти в годината.Когато нямам проблем със джанти окачване може и да платя данък.
Доста точно казано, макар да има още вярващи, че пътищата са такива щото не се плащал данъка
- ditko1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1986
- Регистриран на: 24.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw x5 4.4
- Мечтае да кара: Муха
правят нови пътища и разликата между каналите и асфалта е минимум 5см. навсякаде. Направо си е за спортно окачване за да можеш да заобикаляш каналите без да се въргаляш във колата.
- ///peter
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 5600
- Регистриран на: 24.11.2006
- Пол: Мъж
- Кара: Жи55АЕМЖИ
- Мечтае да кара: 911 turbo
- Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band
ditko1 написа:правят нови пътища и разликата между каналите и асфалта е минимум 5см. навсякаде. Направо си е за спортно окачване за да можеш да заобикаляш каналите без да се въргаляш във колата.
А за ширината на тези пътища какво да кажем
- ditko1
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1986
- Регистриран на: 24.10.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Bmw x5 4.4
- Мечтае да кара: Муха
най ми е кеф като почнаха да правят маркировката, дали има аслфалт или дупка или пясък, нявсякаде пръскат с боя и като погледнеж по дължината на пътя виждаш море 
- Tod
- ентусиаст
-
- Мнения: 1126
- Регистриран на: 5.07.2004
- Местоположение: Пловдив
- Кара: M3 и Volvo XC70
CheGevara написа:е за какво да ти помагаме ???
... разбирам да не искаш да си платиш акциз или някоя глоба ... ама за данък или застраховка си си за бой!
Отивай и си плащай данъка, както аз съм си го платил и всички други колеги тук!
"Объркал си рейса Пич" се казва в една реклама!
Надежда всяка остави- стой си там където си!
ПС Щеше да е много смешно ако не беше....
Good Luck
Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III
Не е ли странно? Същите хора, които се смеят на научната фантастика, четат прогнозата за времето и вярват на икономисти? ~Kelvin Throop III
- Димитър Димитров
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 328
- Регистриран на: 31.07.2007
- Местоположение: Атомната столица.
- Пол: Мъж
- Кара: внимателно.
- Мечтае да кара: сАмоЛеТ
...........
Колега изобщо няма значение за купувача дали ти си си платил данъка или не /от опит ти го казвам/ щом имаш верен нотариус действай и не се занимавай с глупости държавата с нищо не допринася за моето благосъстояние та да се задълбочавам дали е правилно или не
24 мнения
• Страница 2 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани