Косово е Сърбия!

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5600
Регистриран на: 24.11.2006
Пол: Мъж
Кара: Жи55АЕМЖИ
Мечтае да кара: 911 turbo
Детайли за колата: 630cc - injectors
HX52 Holset
MS 1 Extra - ECU
Inovate wide band

Мнение от ///peter » 24 Мар 2008, 22:51

Eliana написа:
Penchev написа:
aboykov написа:Ако някой тук вика за Събрия да го съдят като национален предател!!! И повечето да научат историята на България и на народите на Балканския п-в.


Това за мен ли се отнесе ?


Георги Пенчев

Георги как не те е срам да защитаваш Сърбия? Само Белене за тебе! :lol:

Остави ги хората... Някои още живеят в миналото чрез книгите.


Незнам тези дето са за Косово и Сърбия ни е била виновна, че видиш ли еди кво си станало преди 8734585443698 пр.н.е, какво ще кажат за Турция. Защото може и да си правзнуваме Освобождението на България, но все още ни управляват.

Леле, как пък не защитихме сърбия те толко са направили за нас :mhihi: пък и са наши съседи, нищо че още има сръбска агентура в македония по нашия въпрос ама нищо де, те са ни съседи, що да не ги подкрепиме, ако ли пък не ги "ще ни гази мечка".
Може да ми харесват песните и скарата, но тези трябва да бъдат мачкани от нас во веки
:!:


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 24 Мар 2008, 22:54

явно требва да се отвори друга тема-сори за изкривяването...!!
жорка, и аз не съм привърженик на американската политика,и аз мразя намесата не само в личните ,но ив чуждите държавни интереси...!!! как да обясна на сина ми като минаваме през батак и доспат ,че тва са били най-родолюбивите и български места!!!как да му обясна ,че там са клали тия,които не са искали да сменат вярата си....,че бащата е убивал сина си ,за да не стане еничар....!?!!!!! като той гледа ,че там пеят ходжи....!!! и на мен ми се реве ,брат!!! обаче тва е!!!ако бехме при симеон -да иде да им скъса шортите...!!!ма не сме!!! и се съобразяваме с неква пасмина...!!!
тва е положението...!!! сърби,българи....!!! малки сме!!!
елианке,кака ... не иронизирай!!ако те опари такова нещо-ше си помислиш дали да иронизираш белене и "преди новата ера"...!!!!
Последна промяна SKISA на 24 Мар 2008, 22:57, променена общо 1 път

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 24 Мар 2008, 22:57

^ Ма не, аз не защитавам Сърбите за това ,че те са много велики,добри или пък ,че сме били в добри отношения винаги ,но ги защитавам в случая , защото просто това което се случи е чиста политика и то в полза на плазмодиите :evil:

За съпоставката си много права.Защото това което сме понесли за всичкото време в робство е толкова над негативите от сърбите ,че просто не мога да се сетя за съпоставка :help:

За всяка нация си има и добри и лоши периоди,това историята го показва.Някога сме мачкали наред,после пък нас са ни потъпкали.
Ей сега за два дена в Родопите видях как местните хора се носят по течението и как са свикнали за всяко нещо да им се нарежда от горе,да бъдат водени.Това е грозно :puke: Ситуацията не е много различна ... И ние си обожаваме този район,както Сърбите Косово.
В този район и тревата мирише на мъка ...


Георги Пенчев
Изображение

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Мнение от Eliana » 24 Мар 2008, 22:58

///peter написа:
Eliana написа:
Penchev написа:
aboykov написа:Ако някой тук вика за Събрия да го съдят като национален предател!!! И повечето да научат историята на България и на народите на Балканския п-в.


Това за мен ли се отнесе ?


Георги Пенчев

Георги как не те е срам да защитаваш Сърбия? Само Белене за тебе! :lol:

Остави ги хората... Някои още живеят в миналото чрез книгите.


Незнам тези дето са за Косово и Сърбия ни е била виновна, че видиш ли еди кво си станало преди 8734585443698 пр.н.е, какво ще кажат за Турция. Защото може и да си правзнуваме Освобождението на България, но все още ни управляват.

Леле, как пък не защитихме сърбия те толко са направили за нас :mhihi: пък и са наши съседи, нищо че още има сръбска агентура в македония по нашия въпрос ама нищо де, те са ни съседи, що да не ги подкрепиме, ако ли пък не ги "ще ни гази мечка".
Може да ми харесват песните и скарата, но тези трябва да бъдат мачкани от нас во веки
:!:

Мда, остави ги сърбите! Те нищо не са направили за нас, но пък много дължим на... Косово?! :lol:
За мен историята си оства история.. Лоша или добра всеки се е борил за себе си и интересите си.
Дали сме съгласни или не да защитим Косово е все тая, защото теб и мен никой не ни пита! И 30 стр. да се изпишат в тази тема, файда няма! :)
Против съм обаче, малцинствата да си изграждат държавици, защото ако това се случи и с България, то тя ще се раздели на 3 части.
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 15.03.2007
Местоположение: Джумаята
Пол: Мъж
Кара: E36 318TDS, e84 X1 28i
Мечтае да кара: Луноход
Детайли за колата: '97 318TDS Touring
12 х1 28i
ex '06 X3 3.0d
ex ‘06 e90 320i

Мнение от aboykov » 24 Мар 2008, 23:01

В България никога не е давана автономност на определени райони населени с малцинствени групи. В бивша Югославия още преди близо 30 години Тито дава автономност на Косово, в което болшинството са етнически албанци. Нормално е след разпадането на Югославия на съставните и елементи косоварите да искат независимост. Войната за Косово бе спечелена в леглото - демографски. Сърбите сами са сложили началото на този процес, просто времето е показало кога да стане това. А разни радетели за демокрация като УСА само това и чакат - да се появи нов пазар и евтин производител. Косово като територия е изключително богата на суровини, а разни големи "империи" като УСА си търсят такива донорчета. Друг е въпросът, кой ще се възползва от тези ресурси, защото шиптерите освен с наркотици, оръжие и крадени коли не се занимават.
There is nothing more beautiful than BMW and Gisele Bündchen ridin' it :)

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 24 Мар 2008, 23:04

Именно :!:

каквато и да е Сърбия ,каквито за някои от вас да са те ,ако отидете в Косово и се огледате ще разберете защо съм толкова краен против тях :!: Аз поне с очите си съм видял тая гадна бърлога на престъпници,мошенници и шиптари :help: някои от вас ,защото се чувствате наранени на ен-та степен от историята подкрепяте една държава ,която просто няма бъдеще а е въпрос на време да се слее с Албания и с част от Македония (не дай си боже) :evil:
какво знаете по въпроса ,че по Кюстендилско имоти си купуват от Албанци :?:


Георги Пенчев
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2776
Регистриран на: 26.06.2007
Местоположение: На вятърните мелници

Мнение от D3BEP » 24 Мар 2008, 23:09

SKISA
Братле, ти си готин пич.
Ама с политика недей се занимава.
Не ти се удава, не за друго, много препинателни знаци, малко смисъл.

Да, искам да се гради комунизъм. Истински комунизъм.
В света го е имало само в една държава. Знаете ли коя е тя?
5 бири награда за който познае. Давам 12 часа за размисъл.
Жокер: Докато е имало комунизъм, тя е била страшилище и световна велика сила. Неоспорима и легендарна.
Веднага, щом комунизмът е паднал, тя се е разпаднала. Разяла се е отвътре. Корупция и мафия, братлета.

Разликата между нейният и българският комунизъм: Управниците й наистина са го искали. И да, имало е национализация и те са дали пример. А не да са направили национализация и после да си плюят на ръцете да грабят.

В истинска национализация ти се от тези, които би трябвало "да се облажат" от национализацията, SKISA . Че ти даже нямаш жилища и гарантирано препитание за всичките ти деца.
И... Комунизъм не значи непременно национализация. Национализацията е метод. Правиш ли разлика?

Пред комунизма има един основен проблем.
Човешката психика. Именно за това се правят тея национализации и т.н., за да се премахне концентрираното неравенство.
Но тя(психиката) се променя с времето.


Аватар
Мнения: 4861
Регистриран на: 13.12.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: комби...нация и Вайълет!

Мнение от SKISA » 24 Мар 2008, 23:13

жорка ,грешиш...!!! ако прочетеш всичките ми постове по темата ще видиш,че не си прав!изобщо не е това ,че имаме някакви исторически ядове с руснаците или с комунизма - да се застъпвам за косово!! правя го не толкова защото ме е яд на червените,а защото явно тва е начина да сме малко по-добре!!! никога не съм искал да вилзам в евросъюза,но щом повечето хора в страната са гласували за тия ,дет ни управляват,а те са решили да влезем-не мога да ритам!!тва е демокрацията ,брат!! управление на народа значи на гръцки!!! както и сега ,колкото и да не ми харесва ,че признахме косово ,защото това е прецедент,а не защото симпатизирам на сърбите-това е решението!!! гласуваме-пляскаме....,както беше през соца!!!!
дзверо,ние са ше почнеме да се уважаваме-аз съм на 4 ракии...!!!
аз политик нема да ставам,щото не ми е работа!! което умея го правя добре-друго не ща да зафащам...!!
явно твойта велика комунистическа държава е просъществувала 12ч-колкото даваш за размисъл! ...12 исторически часа!! защото няма как да дадеш на всички ,колкото им трябва и да изработят ,колкото могат!!! щото требва да дръпнеш керидити от братските държави или от другаде и после некой друг ще ги връща като се разтури комунистическото сладко общество...!!! така стана и с нащо соц в БГ!!! абсолютно бих искал да взимам ,колкото ми трябва и да давама като продуктивност ,колкото мога,ма самосъзнанието е много далече от такава икономика...!!!
и да!!!имам жилища и препитание за всичкитке си деца!! и мисля и за напред!! не съм откраднал нищо от тебе ,нито от някой като тебе!! и искам това,което съм изкарал да си е мое и на децата ми!!аз бизнес имам мой от скоро -преди това все съм бил наемен работник,ма така съм правил ,че да остава и да има ,влагал съм в печелившо-в земя исега има!! и ако дойде някой да ми каже -дай са да го разделим " по равно" или на тия ,дето немат-ше се колиме ,брат!! аз не съм дедо ми!!! човешаката психика точно не позволява тази прекрасна утопия -комунизма!! супер е сички да имаме , ма не се получава ...по физическите закони не се получава. за да се земе от некъде материя,от некъде требва да се загуби...!! кофти!!
п.с. не ми отгвори на въпроса за твойта си лична собсвеност!?!? или както беше разпространено: нащо си е наше-чуждото е общо!!?!?!?
Последна промяна SKISA на 24 Мар 2008, 23:24, променена общо 1 път

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 15.03.2007
Местоположение: Джумаята
Пол: Мъж
Кара: E36 318TDS, e84 X1 28i
Мечтае да кара: Луноход
Детайли за колата: '97 318TDS Touring
12 х1 28i
ex '06 X3 3.0d
ex ‘06 e90 320i

Мнение от aboykov » 24 Мар 2008, 23:14

Eliana написа:ol:

Остави ги хората... Някои още живеят в миналото чрез книгите.

Против съм обаче, малцинствата да си изграждат държавици, защото ако това се случи и с България, то тя ще се раздели на 3 части.


Явно не знаеш, че вече е имало в "миналото" не писано в "книгите" за една революция в БГ. Само че не от етнически турци, а от Българи. Единствената разлика е била, че въпросните са били мохамедани. Иронията тук е, че помаците мразят БГ, а етническите турци не.
There is nothing more beautiful than BMW and Gisele Bündchen ridin' it :)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 136
Регистриран на: 15.03.2007
Местоположение: Джумаята
Пол: Мъж
Кара: E36 318TDS, e84 X1 28i
Мечтае да кара: Луноход
Детайли за колата: '97 318TDS Touring
12 х1 28i
ex '06 X3 3.0d
ex ‘06 e90 320i

Мнение от aboykov » 24 Мар 2008, 23:22

Извинявам се, че пиша два пост-а един след друг, но... още едно показно колко сме разединени българите!!! Колко различни постове сме публикували и сме се позасегнали един друг в желанието си да кажем, че Обичаме БЪЛГАРИЯ :help: :roll:
There is nothing more beautiful than BMW and Gisele Bündchen ridin' it :)

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 24 Мар 2008, 23:22

SKISA написа:жорка ,грешиш...!!! ако прочетеш всичките ми постове по темата ще видиш,че не си прав!изобщо не е това ,че имаме някакви исторически ядове с руснаците или с комунизма - да се застъпвам за косово!! правя го не толкова защото ме е яд на червените,а защото явно тва е начина да сме малко по-добре!!!


Незнам колко ще сме по-добре с това признаване , но май през крив макарон ще го гледаме това "добре".И ти сам каза ,че си треперел за камиона ... нашата държава уж на стратегическо място а то какво излезе сега :mhihi: :mhihi: :mhihi: Май много си вярваме ...

Самите те в интервюто ,за което споделих по радиото си казаха ,че това решение от наша страна нищо не означава за тях.Ама иначе да сме "били живи и здрави и пуно среча сви бугари" ауууууу :mhihi: :mhihi: :mhihi:
А за свинете през голямата вода толкова им е за нечията демокрация ,че просто не ми е удобно :mhihi:

Георги Пенчев
Изображение

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Мнение от ///Явор » 24 Мар 2008, 23:25

...заебете предрасъдаците... ВЕСНА да е жива :mhihi:..и МАНУ ЧАО :mhihi:
Последна промяна ///Явор на 24 Мар 2008, 23:26, променена общо 1 път
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1986
Регистриран на: 24.10.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Bmw x5 4.4
Мечтае да кара: Муха

Мнение от ditko1 » 24 Мар 2008, 23:26

според мен не трябва да псуваме хамериканците във момента тя е във силата си и вилнее, едно време ние като сме били на 3 морета лоши ли сме били ? всяка държава си има своето време. За да падне комунизма нещо е куцало, защо Руснаците толкова години си сменяха политици, оправници, а америка все си върви напред, колкото и да не искаме трябва да го признаем, че за момента те най-добре се оправят и със населението и със законите и със престъпниците. Пак ви казвам в америка като хваната полицайте някоя звезда какво се случва? или в изтрезвителното или в затвора и с огромни глоби, а тука какво се случва? "АЗ съм еди какъв си имам пари познавам хора и ще те оволнят от полицията"... гсм-и се вадят.
Изображение

УмНаТа КаКа с чЕрпАка :)
Аватар
Мнения: 1055
Регистриран на: 25.08.2006
Местоположение: Stara Zagora
Пол: Жена
Кара: '96 BMW318 cabrio

Мнение от Eliana » 24 Мар 2008, 23:28

Дзвер, предлагам ти да спреш да ходиш в библиотеката и да се ровиш из книгите вече.
Разбрахме, че си фен на комунизма, но с тези писаници няма да накараш никой, който е против него да стигне до това твое убеждение и да се съгласи с теб, колкото и да си прав или не.
Също така ти предлагам да вземеш да напишеш една книга "В комунизмът е истината!". Там можеш да опишеш проблема на комунизма и човешката психика. Може пък да събереш почитатели знам ли... Ако са повече от 15 можеш да организираш и провеждаш лекции въху същата тема...
Вземи си една биричка от тези, дето си ги приготвил за награда, пийни си, успокой се малко и надявам се да стигнеш до заключението, че всеки си има собствени убеждения.
Ако имаш да кажеш още нещо по темата за Косово, давай.
За комунизма мисля темата се изчерпа. Поне не си интересен, меляш едно и също от колко дни станаха незнам вече...
Изображение

Сватбаря
Аватар
Мнения: 8913
Регистриран на: 25.04.2002
Местоположение: Местожителство: Местожителство: Местожителство:
Кара: Opel Zafira А OPC

Мнение от Penchev » 24 Мар 2008, 23:29

aboykov написа:Извинявам се, че пиша два пост-а един след друг, но... още едно показно колко сме разединени българите!!! Колко различни постове сме публикували и сме се позасегнали един друг в желанието си да кажем, че Обичаме БЪЛГАРИЯ :help: :roll:


Разединени сме наистина и това като се замисля е успех в полза за ... ох ,даже ми писна и да ги обиждам ... свинете :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Някой в предната тема по този въпрос беше постнал секретен документ,излязал на яве незнам как ,но там точно беше упоменат пътя по който те да разбиват нациите и да завземат наред - порнография , налагане на тяхните ценности ако трябва с цената на всичко което имат и прочие,надявам се да се сещате ...
Жалко, защото сме на това положение а както казах преди малко има и райони дето хората пък са като верни кучета :help: Те носят в себе си онзи ген дето нищо добро не носи :help:


Георги Пенчев
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Top Gun Maverick

Последни теми
Facebook