България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Модератор: Общи модератори
- Lenco
- Старши скрапер
-
- Мнения: 2737
- Регистриран на: 16.04.2008
- Местоположение: Бургас и малко в София
- Пол: Мъж
- Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
- Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
- Детайли за колата: Powered by M43b19
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Онуй, другото сиган със 170 не можа да обърне автобуса, а удара беше по-високо, а туй мангал със 115 го катурна
И каква е тази гонка, хората са си карали почти в ограничението.
Дали вещото лице е Проф. Станимир Карапетков?
И каква е тази гонка, хората са си карали почти в ограничението.
Дали вещото лице е Проф. Станимир Карапетков?
- TNT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Абсурд. Преди години един беше натресал автобус, в който беше майка ми. Там беше с над 100. Да го обърне със 115 - никъв шанс.
- drifty
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 271
- Регистриран на: 18.12.2013
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: E39 528i, Simson S51
- Мечтае да кара: Е39 М5
- Детайли за колата: Powered by шпер
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Нали километража му бил забил на 220, бая лъже тоя километраж, той ако беше карал със 115 по километраж тъкмо щеше да е в толеранс - 63-4км/ч реално.

- TNT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Сигурно километража е в евро и трябва да смятаме х1,95 

Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
За балами ни взеха явно, баси държавата, баси експертите....думи нямам.
- Don_Diego
- ентусиаст
-
- Мнения: 846
- Регистриран на: 26.04.2009
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E39, D3 W12, E89, U11, G09, G70
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
TNT написа:Маркировка ? Кво е тваДо нас направиха една нова дебилна миналата седмица, вече изглежда като на 3 години.
Аз съм забелязал, че тези временните дето ги слагат при ремонти са доста по-трайни от постоянните

- steeN
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 6620
- Регистриран на: 7.04.2004
- Местоположение: CA
- Кара: конете да бягат
- Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
enigma написа:https://youtu.be/eFztBq6qLgI?t=923
Саундтракът е топ...
Тия изотски мейнфрейми за криптиране ли са ги ползвали... не ми се заглеждаше в детайли.
п.с.
616!
- Weakness only invites aggression. – Ronald Reagan
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.
- Kroki
- Дон Кроки
-
- Мнения: 4558
- Регистриран на: 14.01.2009
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: и се усмихва :)
- Мечтае да кара: със сина ми :)
- Детайли за колата: С всички възможни екстри.
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Отивам преди малко до Лукойла, куките са сложили триногата да снима спускащите се по Шипченски, гледам няма никой в колата. Момчетата влезнали вътре в бензиностанцията, седят си на хладничко на масичките, бият си лафчето. 

You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d `21 Tesla 3 Perfomance
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d `21 Tesla 3 Perfomance
drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки неКакто аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите
- enigma
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 169
- Регистриран на: 5.01.2005
- Местоположение: Setec Astronomy
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
steeN написа:enigma написа:https://youtu.be/eFztBq6qLgI?t=923
Саундтракът е топ...
Тия изотски мейнфрейми за криптиране ли са ги ползвали... не ми се заглеждаше в детайли.
п.с.
616!
А, чак пък криптиране... на тези мейнфрейми имаше специализиран софтуер за картотекиране на следени лица, операции, аналитична дейност, проследяване на връзки...
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
- TNT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Kroki написа:Отивам преди малко до Лукойла, куките са сложили триногата да снима спускащите се по Шипченски, гледам няма никой в колата. Момчетата влезнали вътре в бензиностанцията, седят си на хладничко на масичките, бият си лафчето.
Това звучи като... +35% увеличение
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
TNT написа:Kroki написа:Отивам преди малко до Лукойла, куките са сложили триногата да снима спускащите се по Шипченски, гледам няма никой в колата. Момчетата влезнали вътре в бензиностанцията, седят си на хладничко на масичките, бият си лафчето.
Това звучи като... +35% увеличение
е то няма особено значение дали пазят триногата, докато правят лицеви опори на слънце или бройкат мацките от столовете на кафето в бензиностанцията...
- Top Gun Maverick
- Старши спамър
-
- Мнения: 1902
- Регистриран на: 27.04.2010
- Местоположение: Калининград
- Пол: Мъж
- Кара: Кон
- Мечтае да кара: Волга
- Детайли за колата: Лада 2105
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Не бе, аз се чудя кога на някои хора притежаващи кросови мотори ще им писне и ще потрошат няколко камери с една бухалка така докато някой си бие айляка някъде...
На кръговото на Цалапица посока Пазарджик като ходих на събора и на отиваме и на връщане видях патрулка с мобилна камера вътре, кука не видях, сигурно беше отсреща в колата на толаджиите или в бензиностанция ли имаше там...
На кръговото на Цалапица посока Пазарджик като ходих на събора и на отиваме и на връщане видях патрулка с мобилна камера вътре, кука не видях, сигурно беше отсреща в колата на толаджиите или в бензиностанция ли имаше там...

In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди!
I feel the need, the need for speed.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди!
I feel the need, the need for speed.
- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
driver69 написа:TNT написа:Kroki написа:Отивам преди малко до Лукойла, куките са сложили триногата да снима спускащите се по Шипченски, гледам няма никой в колата. Момчетата влезнали вътре в бензиностанцията, седят си на хладничко на масичките, бият си лафчето.
Това звучи като... +35% увеличение
е то няма особено значение дали пазят триногата, докато правят лицеви опори на слънце или бройкат мацките от столовете на кафето в бензиностанцията...
Ами поне от 'кумова срама' да си стоят на работното място... +35% за ушаците... Неграмотни нещастници!
Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
- TNT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Вече сме в Шенген, чужденците идват по-лесно и бързо, харесаха им нашите ограничения
https://automedia.investor.bg/a/2-novin ... UQ4BqC4Tmr
https://automedia.investor.bg/a/2-novin ... UQ4BqC4Tmr
Напук на екологията - европейски държави вдигат максималната скорост. В някои от тях ограничението по магистралите вече достига 150 км/ч
- vicho
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 8439
- Регистриран на: 3.09.2003
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: M340i
- Мечтае да кара: Калибра
- Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
150 си е топ скорост, ако има път, де
от софия до ботевград на места и 120 е много
от софия до ботевград на места и 120 е много
You said: "Time will change!" What if it changes you?
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
