СПАМ ТЕМА

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от BMW_POWER » 19 Юни 2026, 19:18

Какво става? "Дал Бог", да не дава Господ?
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

старши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 1983
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: Skoda oStavia

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от barty » 19 Юни 2026, 19:22

"Дал Бог" предаде Богу дух :ranting:
:yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1795
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 19 Юни 2026, 20:03

"Притискали' бранша с ниски цени... Сега вече нямало да го има този 'проблем'! Картела няма да има конкуренция!
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!

Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: 2018 G30 540ix

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от empar » 19 Юни 2026, 21:11

https://rmsothebys.com/auctions/ml25/lots/r0039-1954-rollsroyce-silver-wraith-limousine-by-vignale/

На вниманието на уважаемата аудитория: снимка 16! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 846
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39, D3 W12, E89, U11, G09, G70

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 19 Юни 2026, 23:26

Ей само мръсни мисли... :mhihi:
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 27.04.2002
Местоположение: Dubai, UAE
Пол: Мъж
Кара: Z3 1.9, C32AMG, CLS55AMG,XF SV8
Мечтае да кара: 612

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от KoolyO » 22 Юни 2026, 9:47

TNT написа:Както се видя в другата тема с 45 евро за чадър и шезлонг.... хората ще намерят още 4-5 евро за лопедиум :dunno: Алибегов ще намери и помощ от държавата, кво да се прави. Може да носят по едно хапче със сметката. Или да закръглят на 50 евро чадъра и да върви с шезлонга :mhihi:

П.П. Даже вече и меме имало

Изображение

Ами какво толкова. Не са чак толкова скъпи тия чадъри и шезлонги. Те и в Практикер са на същите пари. :ok:
Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: вара, каравара...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Моджо » 22 Юни 2026, 22:48

Тука ли се обсъждаха американските бангии ? Понеже в Краков пътувах едни 70 км в Крайслер Пасифика, останах впечатлен от возията на колата. От другите работи не чак толкова,но откъм возене - топ.
Та каква е възможността да се внесе такава, до 2 години на не повече от 20 000 км, само че в изпълнение пинакъл или там както им се води топ нивото, 4*4 и да не е хибрид.
Пентастара едни го плюят, едни го хвалят..ама то друг мотор на тая кола нема, така че.... Има ли смисъл да се занимава човек ? Питам просто, не съм тръгнал да купувам.
Хм,хм...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 718
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: V8 HEMI

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 22 Юни 2026, 23:22

Моджо написа:Тука ли се обсъждаха американските бангии ? Понеже в Краков пътувах едни 70 км в Крайслер Пасифика, останах впечатлен от возията на колата. От другите работи не чак толкова,но откъм возене - топ.
Та каква е възможността да се внесе такава, до 2 години на не повече от 20 000 км, само че в изпълнение пинакъл или там както им се води топ нивото, 4*4 и да не е хибрид.
Пентастара едни го плюят, едни го хвалят..ама то друг мотор на тая кола нема, така че.... Има ли смисъл да се занимава човек ? Питам просто, не съм тръгнал да купувам.


Имаме си тема за това, а за вноса пробвах ги всички големи, накрая добре че открих едни не толкова големи които мога да препоръчам.
За мен има смисъл особено като модела го няма за европа, напоследък се наслаждавам на това и съм доста доволен
3c03dac9-127b-411b-920e-78e0a75b1c51.jpeg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1795
Регистриран на: 10.10.2007
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
Мечтае да кара: BMW M2

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ildivvy » 23 Юни 2026, 13:50

Купето си седи, нали? Това е някоя нова 'ежедневка' явно..?
Ex: 96' BMW318ti

Изображение


Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!

Вече съм фен на Марио Драги!

" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев

Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!

Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!

ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 846
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39, D3 W12, E89, U11, G09, G70

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от Don_Diego » 23 Юни 2026, 15:57

Да не довлече някой Ескалейд? Ако да - искам да го разгледам :twisted:
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 718
Регистриран на: 17.01.2019
Местоположение: София/Чепеларе
Пол: Мъж
Кара: V8 HEMI

Re: СПАМ ТЕМА

Мнение от ivanski_2 » 23 Юни 2026, 20:32

На мой партньори е, просто го карам често напоследък.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... :)

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: empar

Последни теми
Facebook