СПАМ ТЕМА
Модератор: Общи модератори
Re: СПАМ ТЕМА
Какво става? "Дал Бог", да не дава Господ?
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- barty
- старши ентусиаст

-
- Мнения: 1983
- Регистриран на: 19.03.2007
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: т му се стари БМВ-та
- Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
- Детайли за колата: Skoda oStavia
- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: СПАМ ТЕМА
"Притискали' бранша с ниски цени... Сега вече нямало да го има този 'проблем'! Картела няма да има конкуренция!
Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
- empar
- младши ентусиаст

-
- Мнения: 347
- Регистриран на: 30.10.2013
- Местоположение: СОФИЯ
- Пол: Мъж
- Кара: 2018 G30 540ix
Re: СПАМ ТЕМА
https://rmsothebys.com/auctions/ml25/lots/r0039-1954-rollsroyce-silver-wraith-limousine-by-vignale/
На вниманието на уважаемата аудитория: снимка 16!

На вниманието на уважаемата аудитория: снимка 16!
- Don_Diego
- ентусиаст

-
- Мнения: 846
- Регистриран на: 26.04.2009
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E39, D3 W12, E89, U11, G09, G70
- KoolyO
- кандидат ентусиаст

-
- Мнения: 234
- Регистриран на: 27.04.2002
- Местоположение: Dubai, UAE
- Пол: Мъж
- Кара: Z3 1.9, C32AMG, CLS55AMG,XF SV8
- Мечтае да кара: 612
Re: СПАМ ТЕМА
TNT написа:Както се видя в другата тема с 45 евро за чадър и шезлонг.... хората ще намерят още 4-5 евро за лопедиумАлибегов ще намери и помощ от държавата, кво да се прави. Може да носят по едно хапче със сметката. Или да закръглят на 50 евро чадъра и да върви с шезлонга
П.П. Даже вече и меме имало
Ами какво толкова. Не са чак толкова скъпи тия чадъри и шезлонги. Те и в Практикер са на същите пари.

Laugh...
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!
And the world laughs with you.
Cry...
And the world laughs louder!!!
- Моджо
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 237
- Регистриран на: 21.02.2010
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 320i мнооо убаво )))
- Мечтае да кара: вара, каравара...
- Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.
Re: СПАМ ТЕМА
Тука ли се обсъждаха американските бангии ? Понеже в Краков пътувах едни 70 км в Крайслер Пасифика, останах впечатлен от возията на колата. От другите работи не чак толкова,но откъм возене - топ.
Та каква е възможността да се внесе такава, до 2 години на не повече от 20 000 км, само че в изпълнение пинакъл или там както им се води топ нивото, 4*4 и да не е хибрид.
Пентастара едни го плюят, едни го хвалят..ама то друг мотор на тая кола нема, така че.... Има ли смисъл да се занимава човек ? Питам просто, не съм тръгнал да купувам.
Та каква е възможността да се внесе такава, до 2 години на не повече от 20 000 км, само че в изпълнение пинакъл или там както им се води топ нивото, 4*4 и да не е хибрид.
Пентастара едни го плюят, едни го хвалят..ама то друг мотор на тая кола нема, така че.... Има ли смисъл да се занимава човек ? Питам просто, не съм тръгнал да купувам.
Хм,хм...
- ivanski_2
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 718
- Регистриран на: 17.01.2019
- Местоположение: София/Чепеларе
- Пол: Мъж
- Кара: V8 HEMI
Re: СПАМ ТЕМА
Моджо написа:Тука ли се обсъждаха американските бангии ? Понеже в Краков пътувах едни 70 км в Крайслер Пасифика, останах впечатлен от возията на колата. От другите работи не чак толкова,но откъм возене - топ.
Та каква е възможността да се внесе такава, до 2 години на не повече от 20 000 км, само че в изпълнение пинакъл или там както им се води топ нивото, 4*4 и да не е хибрид.
Пентастара едни го плюят, едни го хвалят..ама то друг мотор на тая кола нема, така че.... Има ли смисъл да се занимава човек ? Питам просто, не съм тръгнал да купувам.
Имаме си тема за това, а за вноса пробвах ги всички големи, накрая добре че открих едни не толкова големи които мога да препоръчам.
За мен има смисъл особено като модела го няма за европа, напоследък се наслаждавам на това и съм доста доволен
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... 
- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: СПАМ ТЕМА
Купето си седи, нали? Това е някоя нова 'ежедневка' явно..?
Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
- Don_Diego
- ентусиаст

-
- Мнения: 846
- Регистриран на: 26.04.2009
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E39, D3 W12, E89, U11, G09, G70
- ivanski_2
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 718
- Регистриран на: 17.01.2019
- Местоположение: София/Чепеларе
- Пол: Мъж
- Кара: V8 HEMI
Re: СПАМ ТЕМА
На мой партньори е, просто го карам често напоследък.
Some cars are made for maximum miles per gallon, and some are made for maximum smiles per gallon... the choice is yours... 
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: empar



Алибегов ще намери и помощ от държавата, кво да се прави. Може да носят по едно хапче със сметката. Или да закръглят на 50 евро чадъра и да върви с шезлонга 