България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Модератор: Общи модератори
- drifty
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 271
- Регистриран на: 18.12.2013
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: E39 528i, Simson S51
- Мечтае да кара: Е39 М5
- Детайли за колата: Powered by шпер
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Онзи ден пътувахме за един поход и аз бях возещ се. Падна ми се познат шафьор с 39ка, на отиване долу горе окей. На връщане обаче седнах да карам, че той много изморен - за пръв път от години ме беше страх да карам с повече от 70!!!
- Фарове - газени лампи, все едно ги няма - БУКВАЛНО! Никога до сега не бях карал кола с толкова лоши фарове. Като идваше кола отсреща виждах само единствено маркировката, ако и нея я нямаше - не знам. Той ми вика, че бил свикнал така.
. Докато се возих му викам мини поне на дълги, да видим малко от малко - не обичал да кара на дълги, та след всяко разминаване го подсещах да ги пусне.
- Спирачки - натискаш педала и всичко е окей за малко, после педала става твърд на кокал - все едно караш волга, тъпчеш педала с все сила, барем спреш.
- Цялото купе вибрира при ускорение. Докато се возих си мислех, че е крива джанта или паднал баланс, но на едно добре осветено място качих до около 90км/ч и понеже беше по-надолу, пуснах газта и вибрации няма, та предполагам са от кардан/скорости.
Тактично го помолих да седна да шофирам, защото и той караше много страно с едни "резки маневри", ускорение, спирачки.
Иначе паралели, м-пакет, ау. Другите дребни проблеми даже няма смисъл и да ги споменавам.
- Фарове - газени лампи, все едно ги няма - БУКВАЛНО! Никога до сега не бях карал кола с толкова лоши фарове. Като идваше кола отсреща виждах само единствено маркировката, ако и нея я нямаше - не знам. Той ми вика, че бил свикнал така.
. Докато се возих му викам мини поне на дълги, да видим малко от малко - не обичал да кара на дълги, та след всяко разминаване го подсещах да ги пусне. - Спирачки - натискаш педала и всичко е окей за малко, после педала става твърд на кокал - все едно караш волга, тъпчеш педала с все сила, барем спреш.
- Цялото купе вибрира при ускорение. Докато се возих си мислех, че е крива джанта или паднал баланс, но на едно добре осветено място качих до около 90км/ч и понеже беше по-надолу, пуснах газта и вибрации няма, та предполагам са от кардан/скорости.
Тактично го помолих да седна да шофирам, защото и той караше много страно с едни "резки маневри", ускорение, спирачки.
Иначе паралели, м-пакет, ау. Другите дребни проблеми даже няма смисъл и да ги споменавам.

- Top Gun Maverick
- Старши спамър
-
- Мнения: 1902
- Регистриран на: 27.04.2010
- Местоположение: Калининград
- Пол: Мъж
- Кара: Кон
- Мечтае да кара: Волга
- Детайли за колата: Лада 2105
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
steeN написа:vicho написа:за последните 35 години нищо не е мръднало САНТИМЕТЪР
Забравил си какво беше просто... и пътищата и шофьорите.
Поддържам, бяхме дивия запад, сега сме на светлинни години. Обаче...защо продължават смъртните случаи? ОГРОМНИ вече глоби спрямо заплатите, камери във всеки храст...и пак и пак:
https://frognews.bg/novini/sred-parvite ... 06-22.html
100 млн. приходи на година САМО от камерите за скорост!!! 4 млн. за ремонт на сградата на МВР в Силистра. Това да не е някой небостъргач?
420+ млн. неусвоени стоят във фонда за пътна безопасност и инфлацията ги яде. Нямат идея освен камери, коли и облекло някоя друго да купуват.
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди!
I feel the need, the need for speed.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди!
I feel the need, the need for speed.
- немо
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 199
- Регистриран на: 25.06.2011
- Местоположение: rustland
- Пол: Мъж
- Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Top Gun Maverick написа:420+ млн. неусвоени стоят във фонда за пътна безопасност и инфлацията ги яде. Нямат идея освен камери, коли и облекло някоя друго да купуват.
От наличния ресурс са използвани около 125 млн. лева, като едва част от тях са вложени в дейности с пряко значение за пътната сигурност – закупуване на камери, системи за контрол на скоростта и устройства за установяване на употреба на алкохол и наркотици.
Изброените в цитата неща дали са с цел повишаване на пътната сигурност или с цел повишаване на приходите във фонда ?
Риторичен въпрос
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....
- nickstorm
- кандидат ентусиаст

-
- Мнения: 161
- Регистриран на: 19.12.2009
- Пол: Мъж
- Кара: на късмет и надежди...
- Мечтае да кара: "бяла служебна баничарка"
- Детайли за колата: seats and a steering wheel....
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Тази седмица станах свидетел как две потки на по 20 години не спряха на чакащи на пешеходна пътека хора с бебешки колички. При това едната пешеходна беше "спящ полицай", имаше си видимост, двете коври караха някакви 10 годишни лъснати бангии.. Ся, вярно че бях с колелото и на пешеходни избягвам да слизам (навик от Немачко), ама аз и не искам да ми спират на мен, а се напасвам според трафика. Пък днес един батал ми сече пътя да завие наляво, белким да не й се наложи да спре (движих се по път с предимство), та положението си е йевало мамата отвсякъде....
"Работи, работи!"-казал Иван Вазов и легнал да спи 
- Lenco
- Старши скрапер
-
- Мнения: 2737
- Регистриран на: 16.04.2008
- Местоположение: Бургас и малко в София
- Пол: Мъж
- Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
- Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
- Детайли за колата: Powered by M43b19
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Top Gun Maverick написа:steeN написа:vicho написа:за последните 35 години нищо не е мръднало САНТИМЕТЪР
Забравил си какво беше просто... и пътищата и шофьорите.
Поддържам, бяхме дивия запад, сега сме на светлинни години. .....
Предполагам, че имате предвид 90-те години, щото ако сравнявате с годините преди 1989 .... жестоко грешите. Имал съм шанса да карам малко преди това, включително и в София, и тая помия сега няма нищо общо, а и тогава си имаше движение в София. Колите и книжките бяха по-трудни, спомням си, че баща ми имаше колега, който беше нормален човек, но се явява 7 пъти на изпит, сега куцо, кьораво и сакато взима книжка най-много от втория път.
И пак да кажа, бройката на циганите, които виждам зад волана не отговарят на тези, които са в учебни коли.
- enigma
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 169
- Регистриран на: 5.01.2005
- Местоположение: Setec Astronomy
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Е колко по-добре да е било преди 89г, освен че колите наистина бяха много по-малко... София имаше много по-малко население.
Ето дори само за няколко минути в учебен филм на Второ Главно - масово отнемане на предимство, неспиране (почти сгазване на пешеходци на пътека), неправилно спиране, говорене по телефона... сякаш е напълно нормално
https://youtu.be/eFztBq6qLgI?t=923
Ето дори само за няколко минути в учебен филм на Второ Главно - масово отнемане на предимство, неспиране (почти сгазване на пешеходци на пътека), неправилно спиране, говорене по телефона... сякаш е напълно нормално
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
- Lenco
- Старши скрапер
-
- Мнения: 2737
- Регистриран на: 16.04.2008
- Местоположение: Бургас и малко в София
- Пол: Мъж
- Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
- Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
- Детайли за колата: Powered by M43b19
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
enigma написа:Е колко по-добре да е било преди 89г, освен че колите наистина бяха много по-малко... София имаше много по-малко население.
Така е, но нямаше метро, нямаше околовръстни, книжките не се падаха от зрънчо (в повечето случаи), проститутките ги возеха, не им купуваха Х5/Х6 или ГЛС, а мангустите си седяха по гетата и мисли не им минаваха да карат в центъра с 200. Имаше и добри неща в онзи гнусен стой.
- steeN
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 6620
- Регистриран на: 7.04.2004
- Местоположение: CA
- Кара: конете да бягат
- Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Никога няма да спрат, но падат всяка година... а броят коли и трафикът става все по-натоварен. Сега за всяка една катастрофа се пише по 3 дни в медиите, преди никой не му дремеше и голяма част от нещата се покриваха... всеки произволен Ганьо си плащаше дори и при ПТП с алкохол и тн. И то до не чак толкова отдавна... поне до ранните 2010 години. Много добре ги знаеш тези нещаTop Gun Maverick написа:steeN написа:vicho написа:за последните 35 години нищо не е мръднало САНТИМЕТЪР
Забравил си какво беше просто... и пътищата и шофьорите.
Поддържам, бяхме дивия запад, сега сме на светлинни години. Обаче...защо продължават смъртните случаи? ОГРОМНИ вече глоби спрямо заплатите, камери във всеки храст...и пак и пак:
https://frognews.bg/novini/sred-parvite ... 06-22.html
100 млн. приходи на година САМО от камерите за скорост!!! 4 млн. за ремонт на сградата на МВР в Силистра. Това да не е някой небостъргач?
420+ млн. неусвоени стоят във фонда за пътна безопасност и инфлацията ги яде. Нямат идея освен камери, коли и облекло някоя друго да купуват.
Само с камери няма да стане, трябва контрол в трафика, но и без камери няма да стане. Бонус малус се правим на ощипани толкова години... с половинчати мерки половинчати резултати.
- Weakness only invites aggression. – Ronald Reagan
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.
- TNT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
С тея 500млн по сметките иначе, не е като да не могат да направят доста неща за пътна безопастност. Не можело да се строят пътища, ама реално това ще помогне най-много. Това са МНОГО пари и могат да се оправят доста места. Както се вижда, като има колчета или мантинела, за да няма насрещно движение... няма проблеми и смъртни случаи. Дори с магистралните абсурди, там са малко жертви.
- Jordana
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1623
- Регистриран на: 4.08.2011
- Местоположение: Карантина баце ....
- Пол: Мъж
- Кара: през просото
- Мечтае да кара: леговището на смог
- Детайли за колата: баничарка
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Забравил си какво е било , то практически нямаше магистрали ....270км общо за цяла България !!! И то едни магистрали бяха да ти умре магарето от заушка ..Поддържам, бяхме дивия запад, сега сме на светлинни години. Обаче...защо продължават смъртните случаи? ОГРОМНИ вече глоби спрямо заплатите, камери във всеки храст...и пак и пак:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...
- Don_Diego
- ентусиаст
-
- Мнения: 846
- Регистриран на: 26.04.2009
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: E39, D3 W12, E89, U11, G09, G70
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
TNT написа:С тея 500млн по сметките иначе, не е като да не могат да направят доста неща за пътна безопастност. Не можело да се строят пътища, ама реално това ще помогне най-много. Това са МНОГО пари и могат да се оправят доста места.
Има неща, които е буквално въпрос на седмица-две да се направят и ефекта ще е огромен.
Окастряне на всякаква растителност (без сечене на дървета, само кастрене на клони и храсти) в близост до платното. В това отношение сме супер зле, все едно сме в джунгла и на места видимостта е силно ограничена.
Подмяна на пътните знаци в близост до кръстовища на междуградските пътища + нова и повече маркировка (дори тези изкуствените напречни неравности са вариант за подобни места). Вече ако продължават да се джаскат по тия места - стационарна камера да избие парите за новите мерки след това
- TNT
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 322
- Регистриран на: 30.04.2008
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: 911
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Маркировка ? Кво е тва
До нас направиха една нова дебилна миналата седмица, вече изглежда като на 3 години.
До нас направиха една нова дебилна миналата седмица, вече изглежда като на 3 години.- vicho
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 8439
- Регистриран на: 3.09.2003
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: M340i
- Мечтае да кара: Калибра
- Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
е сега нали из цяла София нацвъкаха камерки по арките...
да видим какво ще се случи
от светофара на Бояна към ОМВ вече няма да може да се дава газ, че до бензиностанцията 2 арки са се пръкнали

да видим какво ще се случи
от светофара на Бояна към ОМВ вече няма да може да се дава газ, че до бензиностанцията 2 арки са се пръкнали
You said: "Time will change!" What if it changes you?
- ildivvy
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1795
- Регистриран на: 10.10.2007
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Lexus GS430 07' , BMW Z4 2.5
- Мечтае да кара: BMW M2
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Няколко мерки от 'институциите', няколко мерки от застрахователите и няколко мерки от водачите и нещата ще са съвсем други! Едва ли ще се случи, разбира се... Цяла сутрин ги дъвчат тези милиони във фонда! Имало нормативна наредба за какво да се ползват! Ами чудесно! Щом е писана от хора, значи и хора могат да я променят! Да видим, ще имат ли желание или ще си останат само с искането?
Ex: 96' BMW318ti

Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
Европа!!! Събуди се!!! Започни да гледаш собствения си интерес!
Вече съм фен на Марио Драги!
" Някои хора са толкова бедни, че имат само пари! " - Тодор Колев
Мразя скапаните водачи на служебни бели 'баничарки'!!!
Ако отбиеш и пропуснеш колоната зад теб, защото си бавен, няма да ти се скъси нищо!!!
- vicho
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 8439
- Регистриран на: 3.09.2003
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: M340i
- Мечтае да кара: Калибра
- Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
115 км/ч при разрешни 60: Васил Филипов, причинил катастрофата с 4 жертви на „Челопешко шосе“, остава в ареста
Трудноподвижният мъж беше доведен в съда , придружен от няколко души на съдебна охрана.
всеки път намаляват с 50 км/ч ... накрая да не се окаже, че е карал с 65 км/ч?
Източник: https://btvnovinite.bg/bulgaria/115-km- ... 1782210540
Трудноподвижният мъж беше доведен в съда , придружен от няколко души на съдебна охрана.
всеки път намаляват с 50 км/ч ... накрая да не се окаже, че е карал с 65 км/ч?
Източник: https://btvnovinite.bg/bulgaria/115-km- ... 1782210540
You said: "Time will change!" What if it changes you?
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
