Останаха ли вярни жени ?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от BMW_POWER » 14 Юни 2026, 16:05

enigma написа:...Жена ми няма шанс да отпусне бюджет ...


Нямаш ли си отделен такъв?
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1623
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от Jordana » 14 Юни 2026, 22:37

Сигурно са на обща стопанска сметка , за всеки разход му искат касова бележка . :dunno:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от BMW_POWER » 14 Юни 2026, 23:53

Jordana написа:Сигурно са на обща стопанска сметка , за всеки разход му искат касова бележка . :dunno:


Плюс предварително одобрение :yes:
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 169
Регистриран на: 5.01.2005
Местоположение: Setec Astronomy

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от enigma » 15 Юни 2026, 4:15

BMW_POWER написа:
Jordana написа:Сигурно са на обща стопанска сметка , за всеки разход му искат касова бележка . :dunno:


Плюс предварително одобрение :yes:


Чак предварително одобрение не, но от опит знам, че ако има одит и излезе нещо от сорта на “чистачки за Боинг 777” ще бера ядове :mhihi:
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от BMW_POWER » 15 Юни 2026, 5:19

Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от drago_pavlov » 15 Юни 2026, 9:19

BMW_POWER написа:p.s. Къде ги намираш тия жени бре :?:

Кои?

Superexstatic написа:Това ще е интересна история :ok:

Интересна е, но не е приятна...

BMW_POWER написа:Мъжете са два типа. Едните си признават, че са под чехъл, а другите си мислят, че не са под чехъл.

Тия лафчета ги измислят такива като теб да се самоуспокояват :lol:

Както педерастите измислят лафове като "ако мразиш педерасти, значи си скрит педераст", за да те атакуват на подсъзнателно ниво и да не казваш, че ги мразиш :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

големия брат на Монтоя
Аватар
Мнения: 1877
Регистриран на: 20.05.2002
Пол: Мъж

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от BMW_POWER » 16 Юни 2026, 1:16

Хвана ме :yes: По цял ден седя и си измислям лафчета :wave:
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.

master of the force
Аватар
Мнения: 5582
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от alx » 16 Юни 2026, 7:03

drago_pavlov написа:
BMW_POWER написа:p.s. Къде ги намираш тия жени бре :?:

Кои?

Superexstatic написа:Това ще е интересна история :ok:

Интересна е, но не е приятна...

BMW_POWER написа:Мъжете са два типа. Едните си признават, че са под чехъл, а другите си мислят, че не са под чехъл.

Тия лафчета ги измислят такива като теб да се самоуспокояват :lol:

Както педерастите измислят лафове като "ако мразиш педерасти, значи си скрит педераст", за да те атакуват на подсъзнателно ниво и да не казваш, че ги мразиш :mhihi:


Имам въпрос- деца (от жената с която си ако си с някоя в момента) имаш ли? И горе долу от кога ги имаш? Щото кръчмаря има по принцип доста детски вид :angel:
алекс
трабант 601с
разни други возила

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 22.01.2010
Пол: Мъж
Кара: E90 330d Individual, CBR1000RR
Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от dhtj » 16 Юни 2026, 8:29

BMW_POWER написа:Мъжете са два типа. Едните си признават, че са под чехъл, а другите си мислят, че не са под чехъл.
Жени, като нашите майки, респективно вашите баби и прабаби вече няма. Е, има , ама са от друга религия и на друг континент. На мен лично, вашите теории не ми пречат и им се кефя. Забавно е :yes:


Има си още по провинцията в България, особено в мюсюлманските региони (но не само), нещата са си останали традиционно патриархални.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от drago_pavlov » 16 Юни 2026, 9:09

alx написа:Имам въпрос- деца (от жената с която си ако си с някоя в момента) имаш ли? И горе долу от кога ги имаш? Щото кръчмаря има по принцип доста детски вид :angel:

Нямам и няма да имам.
И не, кръчмарят няма детски вид... Просто повечето жени са достатъчно прости да си мислят, че като ти родят 1-2 деца и си им длъжен цял живот... Еми не, не си...
Всяка една връзка си е един вид договор - давам едни неща, получавам други в замяна. Като спра да ги получавам, а тия дето давам стават все повече, рекламация към производителя и следващата :1:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8439
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от vicho » 16 Юни 2026, 10:54

drago_pavlov написа:Всяка една връзка си е един вид договор - давам едни неща, получавам други в замяна. Като спра да ги получавам, а тия дето давам стават все повече, рекламация към производителя и следващата :1:


рупецова, ти ле си?
You said: "Time will change!" What if it changes you?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 70
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от alekangg » 16 Юни 2026, 11:21

Връзка = договор
Няма какво повече да се добави.
Такива отношения ще са доста специфични винаги.

master of the force
Аватар
Мнения: 5582
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от alx » 16 Юни 2026, 16:18

drago_pavlov написа:
alx написа:Имам въпрос- деца (от жената с която си ако си с някоя в момента) имаш ли? И горе долу от кога ги имаш? Щото кръчмаря има по принцип доста детски вид :angel:

Нямам и няма да имам.
И не, кръчмарят няма детски вид... Просто повечето жени са достатъчно прости да си мислят, че като ти родят 1-2 деца и си им длъжен цял живот... Еми не, не си...
Всяка една връзка си е един вид договор - давам едни неща, получавам други в замяна. Като спра да ги получавам, а тия дето давам стават все повече, рекламация към производителя и следващата :1:


Разбирам ти избора и го оценявам. Познавам други хора които са взели същото решение и са щастливи по тяхно му. От мене съдене защо си с деца или без деца или каквито и други житейски избори си взел няма да чуеш защото не е моя работа.

… но констатации въз основа личен опит ще си позволя- както намекнах (защото твоя начин на мислене ми е много познат- познай откъде)- в твоя случай всичките ти сметки са били без кръчмаря, а целия ти опит е базиран на демо версиите на жените. Просто споделям лични наблюдения върху себе си и приятелите ми. Ма аз кво знам… може просто да си малък и в един момент всичко ще си дойде на мястото… :bchug:
алекс
трабант 601с
разни други возила

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от drago_pavlov » 16 Юни 2026, 19:54

Изобщо не съм малък и имам деца. Просто на майка им и изтече гаранцията, започна да дава бъгове и я върнах :lol:
И всичко си е на мястото :ok:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

master of the force
Аватар
Мнения: 5582
Регистриран на: 11.08.2003
Местоположение: planet torque

Re: Останаха ли вярни жени ?

Мнение от alx » 17 Юни 2026, 0:02

drago_pavlov написа:Изобщо не съм малък и имам деца. Просто на майка им и изтече гаранцията, започна да дава бъгове и я върнах :lol:
И всичко си е на мястото :ok:


Разбирам. Така отдалече и наизуст сбърках горчивия ти цинизъм примесен с разочарование… със неопитност. Взимам си думите назад :bchug:
алекс
трабант 601с
разни други возила

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook