Останаха ли вярни жени ?
Модератор: Общи модератори
Re: Останаха ли вярни жени ?
enigma написа:...Жена ми няма шанс да отпусне бюджет ...
Нямаш ли си отделен такъв?
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- Jordana
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1623
- Регистриран на: 4.08.2011
- Местоположение: Карантина баце ....
- Пол: Мъж
- Кара: през просото
- Мечтае да кара: леговището на смог
- Детайли за колата: баничарка
Re: Останаха ли вярни жени ?
Сигурно са на обща стопанска сметка , за всеки разход му искат касова бележка . 

Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...
Re: Останаха ли вярни жени ?
Jordana написа:Сигурно са на обща стопанска сметка , за всеки разход му искат касова бележка .
Плюс предварително одобрение
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- enigma
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 169
- Регистриран на: 5.01.2005
- Местоположение: Setec Astronomy
Re: Останаха ли вярни жени ?
BMW_POWER написа:Jordana написа:Сигурно са на обща стопанска сметка , за всеки разход му искат касова бележка .
Плюс предварително одобрение
Чак предварително одобрение не, но от опит знам, че ако има одит и излезе нещо от сорта на “чистачки за Боинг 777” ще бера ядове
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
Re: Останаха ли вярни жени ?
Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
- drago_pavlov
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 294
- Регистриран на: 21.05.2009
- Местоположение: навсякъде
- Кара: както може
- Мечтае да кара: както не може...
- Детайли за колата: от миналия век
Re: Останаха ли вярни жени ?
BMW_POWER написа:p.s. Къде ги намираш тия жени бре
Кои?
Superexstatic написа:Това ще е интересна история
Интересна е, но не е приятна...
BMW_POWER написа:Мъжете са два типа. Едните си признават, че са под чехъл, а другите си мислят, че не са под чехъл.
Тия лафчета ги измислят такива като теб да се самоуспокояват
Както педерастите измислят лафове като "ако мразиш педерасти, значи си скрит педераст", за да те атакуват на подсъзнателно ниво и да не казваш, че ги мразиш
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.
Re: Останаха ли вярни жени ?
Хвана ме
По цял ден седя и си измислям лафчета 

Аз съм на възраст, в която да съм "Добър в леглото" означава, че не хъркам, не пърдя и не дърпам одеалото към себе си.
Re: Останаха ли вярни жени ?
drago_pavlov написа:BMW_POWER написа:p.s. Къде ги намираш тия жени бре
Кои?Superexstatic написа:Това ще е интересна история
Интересна е, но не е приятна...BMW_POWER написа:Мъжете са два типа. Едните си признават, че са под чехъл, а другите си мислят, че не са под чехъл.
Тия лафчета ги измислят такива като теб да се самоуспокояват![]()
Както педерастите измислят лафове като "ако мразиш педерасти, значи си скрит педераст", за да те атакуват на подсъзнателно ниво и да не казваш, че ги мразиш
Имам въпрос- деца (от жената с която си ако си с някоя в момента) имаш ли? И горе долу от кога ги имаш? Щото кръчмаря има по принцип доста детски вид

алекс
трабант 601с
разни други возила
трабант 601с
разни други возила
- dhtj
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 149
- Регистриран на: 22.01.2010
- Пол: Мъж
- Кара: E90 330d Individual, CBR1000RR
- Мечтае да кара: яка атмосферка ръчка на задно от време на време...
Re: Останаха ли вярни жени ?
BMW_POWER написа:Мъжете са два типа. Едните си признават, че са под чехъл, а другите си мислят, че не са под чехъл.
Жени, като нашите майки, респективно вашите баби и прабаби вече няма. Е, има , ама са от друга религия и на друг континент. На мен лично, вашите теории не ми пречат и им се кефя. Забавно е
Има си още по провинцията в България, особено в мюсюлманските региони (но не само), нещата са си останали традиционно патриархални.
- drago_pavlov
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 294
- Регистриран на: 21.05.2009
- Местоположение: навсякъде
- Кара: както може
- Мечтае да кара: както не може...
- Детайли за колата: от миналия век
Re: Останаха ли вярни жени ?
alx написа:Имам въпрос- деца (от жената с която си ако си с някоя в момента) имаш ли? И горе долу от кога ги имаш? Щото кръчмаря има по принцип доста детски вид
Нямам и няма да имам.
И не, кръчмарят няма детски вид... Просто повечето жени са достатъчно прости да си мислят, че като ти родят 1-2 деца и си им длъжен цял живот... Еми не, не си...
Всяка една връзка си е един вид договор - давам едни неща, получавам други в замяна. Като спра да ги получавам, а тия дето давам стават все повече, рекламация към производителя и следващата

I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.
- vicho
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 8439
- Регистриран на: 3.09.2003
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: M340i
- Мечтае да кара: Калибра
- Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин
Re: Останаха ли вярни жени ?
drago_pavlov написа:Всяка една връзка си е един вид договор - давам едни неща, получавам други в замяна. Като спра да ги получавам, а тия дето давам стават все повече, рекламация към производителя и следващата
рупецова, ти ле си?
You said: "Time will change!" What if it changes you?
- alekangg
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 70
- Регистриран на: 5.01.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
Re: Останаха ли вярни жени ?
Връзка = договор
Няма какво повече да се добави.
Такива отношения ще са доста специфични винаги.
Няма какво повече да се добави.
Такива отношения ще са доста специфични винаги.
Re: Останаха ли вярни жени ?
drago_pavlov написа:alx написа:Имам въпрос- деца (от жената с която си ако си с някоя в момента) имаш ли? И горе долу от кога ги имаш? Щото кръчмаря има по принцип доста детски вид
Нямам и няма да имам.
И не, кръчмарят няма детски вид... Просто повечето жени са достатъчно прости да си мислят, че като ти родят 1-2 деца и си им длъжен цял живот... Еми не, не си...
Всяка една връзка си е един вид договор - давам едни неща, получавам други в замяна. Като спра да ги получавам, а тия дето давам стават все повече, рекламация към производителя и следващата
Разбирам ти избора и го оценявам. Познавам други хора които са взели същото решение и са щастливи по тяхно му. От мене съдене защо си с деца или без деца или каквито и други житейски избори си взел няма да чуеш защото не е моя работа.
… но констатации въз основа личен опит ще си позволя- както намекнах (защото твоя начин на мислене ми е много познат- познай откъде)- в твоя случай всичките ти сметки са били без кръчмаря, а целия ти опит е базиран на демо версиите на жените. Просто споделям лични наблюдения върху себе си и приятелите ми. Ма аз кво знам… може просто да си малък и в един момент всичко ще си дойде на мястото…

алекс
трабант 601с
разни други возила
трабант 601с
разни други возила
- drago_pavlov
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 294
- Регистриран на: 21.05.2009
- Местоположение: навсякъде
- Кара: както може
- Мечтае да кара: както не може...
- Детайли за колата: от миналия век
Re: Останаха ли вярни жени ?
Изобщо не съм малък и имам деца. Просто на майка им и изтече гаранцията, започна да дава бъгове и я върнах
И всичко си е на мястото
И всичко си е на мястото

I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.
Re: Останаха ли вярни жени ?
drago_pavlov написа:Изобщо не съм малък и имам деца. Просто на майка им и изтече гаранцията, започна да дава бъгове и я върнах![]()
И всичко си е на мястото
Разбирам. Така отдалече и наизуст сбърках горчивия ти цинизъм примесен с разочарование… със неопитност. Взимам си думите назад

алекс
трабант 601с
разни други возила
трабант 601с
разни други возила
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани
