Мнения за начинаещи - Е60/Е61 !
Модератори: Atsalov, Ilko Ivanov, mad_presley, Технически модератори
- Burnar
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 197
- Регистриран на: 13.11.2011
- Местоположение: Schweiz
- Пол: Мъж
- Кара: F11 M550D LCI
- Детайли за колата: Champagner quarz metallic
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Който и да попиташ от тези които се занимават с обръщане ще ти каже, че БМВ и ленд роувър са най-лесни за обръщане, защото всичко си им е готово, само се сменят съответните части и инсталацията и си ти. Важно е да се направят връзките при местенето на инсталацията както трябва и това е много играчка, а другото както каза колегата е хамалогия. Нека човека сам си прецени, но и аз бих си взел кола от Англия на далавера и "бъкана" с екстри и да си я обърна тук, пък нека си ми дойде на същите пари ако ще.
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Инсталацията ще си я купиш, няма да се правеш на кабелджия и да опъшва кабели. Инсталации колкото искаш, отиваш вадиш на някой 2 бона и взимаш комплект всичко и после само редиш.
- Alexch
- ентусиаст
-
- Мнения: 1212
- Регистриран на: 26.07.2009
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: ше E39, сега Нисан 370z с 4 врати
- Мечтае да кара: Z8
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
iceblast написа:Инсталацията ще си я купиш, няма да се правеш на кабелджия и да опъшва кабели. Инсталации колкото искаш, отиваш вадиш на някой 2 бона и взимаш комплект всичко и после само редиш.
Аве не знам от Е60-ка за части кой ще ти даде за 2 бона всичко необходимо барабар с инсталацията.
bai_ILIA написа:стига сте се депресирали с ремонти, наслаждавайте се на колите си и радостта от шофирането понеже те ще се развалят със сигурност
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Примерно, защо не? В Мобиле съм гледал за 2бона комплект. Гаранция не ми е ясно всичко каквото трябва, но едно табло е 3-400лв. рейка 5-600лв. и остават 1000лв. за другите дреболии, кабеляци, чистачки, барчето в средата (ако не се спазари към таблото), кори за вратите (това лесно се намира, от някой платнен салон). Абе ако се хвана сигурно сравнително лесно и бързо ще го направя, ама хич не ми се занимава, но реално ако колата наистина си заслужава, защото тук половината са пълна скръб от към екстир, за състояние не ми се ще да говорим, че Адо се нагледа на гробници, така че в крайна сметка едно такова приключение може да не се приравнява като някакво изтъняване на сметки.
Въпроса тук е че повечето хора, включително и колегата, който пита, ще иска да си плати на някой да му го направ (но пък човек ако го е правил 1-2 пъти, ще му е като песен), та този човек ако не е съвестен и се осере с кабелите може да почнат някакви драми, но по механичната част не виждам никакви.
Въпроса тук е че повечето хора, включително и колегата, който пита, ще иска да си плати на някой да му го направ (но пък човек ако го е правил 1-2 пъти, ще му е като песен), та този човек ако не е съвестен и се осере с кабелите може да почнат някакви драми, но по механичната част не виждам никакви.
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
С колкото повече екстри е колата толкова по-трудно и скъпо ще стане.А повечето го казват че си заслужава ако е накичена.Ето тук е противоречието .Само като се сетя за някой подробности и главата ме заболя.
- timur_lenk
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 607
- Регистриран на: 10.02.2013
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: AUDI S8
- Мечтае да кара: Lamborghini Murcielago
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Ако рейката е с AFS и е хубава няма да е 600 лв.
Във всяка страна затворът е мястото където обществото изпраща недъзите си,но в тази страна самото общество е недъгаво.
- adovet
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3729
- Регистриран на: 27.01.2010
- Местоположение: Перник
- Пол: Мъж
- Кара: Tesla Y
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Имам познат който ги обръща за 2500. Включва абсолютно всичко.
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
memorex написа:С колкото повече екстри е колата толкова по-трудно и скъпо ще стане.А повечето го казват че си заслужава ако е накичена.Ето тук е противоречието .Само като се сетя за някой подробности и главата ме заболя.
Говори по-конкретно? Ако е с повече екстри, може да се наложи да се пуснат няколко кабела, друго какво.
Относно рейката, да ако е модерна ще е по-скъпа, но дори АФС няма да е толкова скъпа + че може да се сложи сервотроник рейка в случай, че не се намери АФС.
- hol1gans
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 401
- Регистриран на: 22.05.2012
- Пол: Мъж
- Кара: E61 530d
- Мечтае да кара: М6 G-PoweR
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Колеги, колата ми в момента е на сервиз и от стандартни ще минавам на м кови брони и подкалници. Понеже съм е61(комби) и някъде имаше тема, че някои части не пасвали като задната броня и под калниците, но не мога да намеря темата. Трябва ли освен предна, задна броня и праговете да се сменя друго за да пасне добре на комбито?
- Atsalov
- Ацалов
-
- Мнения: 3416
- Регистриран на: 16.03.2011
- Местоположение: Пловдив
- Пол: Мъж
- Кара: Колело
- Мечтае да кара: Лодка в морето
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Малко
но ...да! Стойките които държат бронята отстрани,въздуховоди отпред до радиаторите,задна греда(за да не седи къдрава по средата),задни пластмаси отдолу за компресора и в средата и кой знае колко неща не съм се сетил.

- Stephomania
- Потребител
-
- Мнения: 3
- Регистриран на: 29.06.2014
- Пол: Мъж
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
В крайна сметка има ли някой познат който да е обръщал дирекцията на е60 , и би ли ме свързал с него за да попитам няколко въпроса , и самият той да изкаже мнение , и най - важното колко би ми взел за да ми обърне дирекцията.Ще съм ви много благодарен , а до колкото знам се говореше за някакъв майстор от Благоевград , който имал опит с обръщането.



- mupoo
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 165
- Регистриран на: 1.12.2012
- Местоположение: Стара Загора
- Пол: Мъж
- Кара: BMW E60 530D '04
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !


Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
- acidburn-525tds
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 302
- Регистриран на: 22.07.2009
- Пол: Мъж
- Кара: E46 320d facelift
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Бързо въпрос. Ремонт на блок и турбо на е60 3Д 2004 218 коня ориентировъчна цена.
- Taruno
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3646
- Регистриран на: 15.01.2012
- Кара: BMW F10 530d 12'
- Мечтае да кара: G30 530d
Re: Мнениия за начинаещи - Е60/Е61 !
Хахах 2000 лв. ще отидеш да вземеш ново, от 600 до 900 е приемлива цена.
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани