Едно купе F12 650i
Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r
6 мнения
• Страница 1 от 1
- replace
-
-
- Мнения: 17
- Регистриран на: 1.05.2012
- Пол: Мъж
- Кара: хората да се смеят
- Мечтае да кара: ф-16
- Детайли за колата: много харчи :D
Re: Едно купе F12 650i
Задницата на тази кола е направо страхотна. Линията на стоповете и задния капак е страхотна, а отделно джантите са ..... 

- armat
- Потребител
-
- Мнения: 39
- Регистриран на: 10.03.2007
- Местоположение: sofia
- Пол: Мъж
- Кара: Е46 М3
- Мечтае да кара: BMW E92 M3
- А.Марчев
- ентусиаст
-
- Мнения: 1093
- Регистриран на: 1.02.2010
- Местоположение: Габрово
- Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust
- Nickelback
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1871
- Регистриран на: 20.10.2010
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: X7 40i M-sport и Grand Cherokee WK
- Мечтае да кара: бангия с предно
- Детайли за колата: :)
X7: G07 pre-LCI, M-sport, B&W, individual black Merino leather, full bench 2nd row, extended shadow line...
GC: ...SRT
Re: Едно купе F12 650i
Къде е БМВ-то бе, само самолети тука


"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.
- HackeD
- Старши ентусиаст
-
- Мнения: 851
- Регистриран на: 11.11.2010
- Местоположение: Пловдив
- Кара: E92 330D
Re: Едно купе F12 650i
Заеби момичетата, аз съм влюбен...


6 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

