BMW M3 E92 на Спа

Видео клипове с участието на нашите любими Баварци.

Модератори: mitaka7, alpina-ma6inata, SpUd3r

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1319
Регистриран на: 24.02.2008
Местоположение: Варна/Разград
Пол: Мъж
Кара: Е34 Individual
Мечтае да кара: BMW М5 Е34 Individual
Детайли за колата: една сбъдната мечта

BMW M3 E92 на Спа

Мнение от ИлХиТо » 15 Апр 2011, 21:59

КОГАТО ФАКТИТЕ ГОВОРЯТ И БОГОВЕТЕ МЪЛЧАТ!

Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1093
Регистриран на: 1.02.2010
Местоположение: Габрово
Мечтае да кара: E60 М5 Еisenmann RACE exhaust

Re: BMW M3 E92 на Спа

Мнение от А.Марчев » 15 Апр 2011, 22:07

аз не си отделям очите от Оборотомера :mhihi: доста добро време дава :driving:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1871
Регистриран на: 20.10.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: X7 40i M-sport и Grand Cherokee WK
Мечтае да кара: бангия с предно
Детайли за колата: :)

X7: G07 pre-LCI, M-sport, B&W, individual black Merino leather, full bench 2nd row, extended shadow line...

GC: ...SRT

Re: BMW M3 E92 на Спа

Мнение от Nickelback » 15 Апр 2011, 22:29

Високооборотен V8-мак - радост за ухото :mrgreen:
Ама все в обороти си я държи пича :yes:
Изображение Изображение

"За тЕя пари има Е-шеесе" - форумна пословица.
Лето две и седемнаесто.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 961
Регистриран на: 24.10.2002
Пол: Мъж

Re: BMW M3 E92 на Спа

Мнение от [FF]GODFLESH » 16 Апр 2011, 13:25

общо взето под 6000 хиляди оборота не падна :mhihi:
"Mopar is the only way to go if you want to beat the other guy and look better doing it."

Назад към Видео

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook