Какъв цвят са ви подметките
Модератор: Общи модератори
28 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Какъв цвят са ви подметките
А да ви ивда, че мойте са различни цветове, та да видим, само аз ли съм шарен 

- ///Явор
- Летящия холандец
-
- Мнения: 19401
- Регистриран на: 10.01.2003
- Местоположение: предимно в гаража
- Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.
сигнално кафяво,че много лайнета се навъдили напоследък 


С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782
- P1tbuL
- ентусиаст
-
- Мнения: 801
- Регистриран на: 4.08.2008
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: 2006 Е91 330xi
- Мечтае да кара: E34 520i M50 non vanos
- sonic
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 337
- Регистриран на: 3.01.2004
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: му се с повече от 525 hp
- Мечтае да кара: ама честно: ONE1
- Детайли за колата: важи
Моите са сини с бели надписи-
на дясната POWER
на лявата BRAKE
ПП Абе няма ли кой да ги отсее тия анкети?
на дясната POWER
на лявата BRAKE
ПП Абе няма ли кой да ги отсее тия анкети?
- MOGY
- Obergruppenführer
-
- Мнения: 1180
- Регистриран на: 21.01.2008
- Местоположение: Враца,България
- Кара: Е 36
небесно кафяви с лилави отенъци 



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
100% етнически НЕ толерантен!
- Transportera
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1957
- Регистриран на: 7.04.2008
- Местоположение: ВТ
- Пол: Мъж
- Кара: E30 Е38
- Детайли за колата: Не бие много на очи
- bmw318_94
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 414
- Регистриран на: 9.07.2007
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: хората да го гледат тъпо
- Nukem
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 3701
- Регистриран на: 28.03.2007
- Местоположение: Хасково
- Кара: e36 318is M44
- Мечтае да кара: камаро.
- Vaio E30
- ентусиаст
-
- Мнения: 844
- Регистриран на: 16.08.2006
- Местоположение: София
- Пол: Мъж
- Кара: Е39 комби
- ///milko way
- ентусиаст
-
- Мнения: 1089
- Регистриран на: 25.12.2002
- Местоположение: пловДИВ Стара ЗагорКА
- Кара: не кара пил-ама пий карал
Аз съм нестинар


Bcu4ko cBъP|_|_|Ba Do5pe.Ako He|_|_|_o cBъP|_|_|u 3/\e,To npocTo He e cBъp|_|_|u/\o!
28 мнения
• Страница 1 от 2 • 1, 2
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: Jordana





. Мойте ги нема в анкетата ,сенчестолилави са 


