Честит Рожден Ден на Дилян Пенчев

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Мнение от © » 03 Дек 2008, 20:10

:чрд: :чрд: :чрд:
Жив и здрав!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 555
Регистриран на: 14.07.2006
Местоположение: Русе
Кара: E30 31? , E34 525 TDS , E34 525 IX

Мнение от ///MILEN » 03 Дек 2008, 20:31

:чрд: :чрд: :чрд: :чрд: :чрд:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 763
Регистриран на: 13.02.2006
Местоположение: Сливен
Кара: ше E36 320 Coupe

Мнение от Totogada » 03 Дек 2008, 20:42

:чрд: :чрд: :чрд:
Жив и здрав всичко най-хубаво ти желая колега :)
Изображение
R.I.P. Champion 1968 – 2007 Colin McRae

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1425
Регистриран на: 31.07.2006
Местоположение: Sofia City
Кара: го ... X-treme!
Мечтае да кара: МиГ-29 & F15 Eagle
Детайли за колата: ...

Мнение от KIARA_G » 03 Дек 2008, 20:42

Изображение
и всичко най-!!! :D
Пълно е с пациенти :!:
Изображение♥™
:idea:Ако една жена знае цената си - значи често й се е случвало да я казва на някого!!!

РазБОЙниКА
Аватар
Мнения: 2070
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: София
Пол: Жена
Кара: го на тройки
Мечтае да кара: Е92/3 и 6-та серия
Детайли за колата: Черна

Мнение от Apassionata » 03 Дек 2008, 20:43

Хайде съседе, жив и здрав и ... абе дай едно наздраве само :bchug:
Днеска нещо съм бедна откъм пожелания... освен БЕЗАВАРИЙНО!
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 414
Регистриран на: 9.07.2007
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: хората да го гледат тъпо

Мнение от bmw318_94 » 03 Дек 2008, 20:45

KIARA_G написа:Изображение
и всичко най-!!! :D

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 478
Регистриран на: 28.05.2007
Местоположение: София

Мнение от biberon4o » 03 Дек 2008, 21:15

ЧРД и от мен на Дилян.Бъди жив и здрав :чрд: :чрд: :чрд:
Има истина една,
BMW се казва тя,
шофирам ли я спира винаги дъха ми,
подавам ли и газ от радост пили гуми,
тази марка е Велика сила, сбъдва тя мечтите,
на всеки верен фен със синьо-бял пламък във очите! ;)

ПсихопатVANIO
ПсихопатVANIO
Аватар
Мнения: 1219
Регистриран на: 16.06.2002
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: BMW - DARK SIDE OF THE FORCE
Мечтае да кара: BMW E24

Мнение от MadVanio » 03 Дек 2008, 21:49

Жив и Здрав Дидо само повер в сърцето и пълно комби с мацки :)

'2002' fanatic
'2002' fanatic
Аватар
Мнения: 3722
Регистриран на: 2.02.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '08 Swift Sport, '73 BMW 2002tii

Мнение от alpina-ma6inata » 03 Дек 2008, 21:53

:чрд: :чрд: :чрд:
'73 2002 tii Golf #2719550
2x Alpine white E30's
-------------------------------------
The BMW 2002 tii VIN 2719550 was manufactured on July 3rd, 1973 and delivered the same day to the BMW dealer Zeiss & Schwärzel in Mannheim. The original colour was Golf, paint code 070.
-------------------------------------
The BMW 320i touring VIN EA91537 was manufactured on September 14th, 1990 and delivered on September 19th, 1990 to the BMW dealer Autohaus Bärwald in Lampertheim (Germany). The original colour was Alpinweiß 2 (Alpine White), paint code 218.
-------------------------------------
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 905
Регистриран на: 22.09.2007
Местоположение: ПЛОВДИВ КИЧУКА ;]

Мнение от go4et0o » 03 Дек 2008, 21:54

:чрд: :чрд: :чрд: :чрд: :чрд:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 471
Регистриран на: 20.09.2005
Пол: Мъж
Кара: 306 Hp 600 Nm

Мнение от _FIRMATA_ » 03 Дек 2008, 21:54

Жив и здрав бъди... :D
Ма мяза на оригиналдъ бря .... не виждам свински опашки, следователно не е измислено във Враца - следователно никъде по света не може да е измислено

Мойта не се кутира по тия параметри, а със сигурност не е от Враца, значи или има други мушингии или вин таблицити ви са перде кириз

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 525
Регистриран на: 3.05.2003
Местоположение: София

Мнение от BMW_325i » 03 Дек 2008, 22:17

Жив и здрав да си братец!!! :!:
Евала на тунинга! Тунинговайте при нас!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 661
Регистриран на: 2.12.2006
Местоположение: София,Бургас
Пол: Мъж
Кара: x5 e70 3.0d,е46 318i

Мнение от zlobicar » 03 Дек 2008, 22:19

:чрд:
обичам BMW

Low Is A Lifestyle
Аватар
Мнения: 4262
Регистриран на: 27.12.2004
Местоположение: Пловдив, Сливен
Пол: Мъж
Кара: ниско на земята

Мнение от SuPeR_FLY » 03 Дек 2008, 23:15

:чрд: :чрд: :чрд: :чрд:
Изображение


Аватар
Мнения: 773
Регистриран на: 13.05.2006
Местоположение: ПЛОВДИВ
Пол: Мъж
Кара: Е 39 520I 1998г.

Мнение от nikol78 » 03 Дек 2008, 23:16

:чрд: :чрд: :чрд:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook