Черна гора - България
Модератор: Общи модератори
61 мнения
• Страница 4 от 5 • 1, 2, 3, 4, 5
- Zapa
- ентусиаст
-
- Мнения: 1016
- Регистриран на: 29.08.2006
- Местоположение: Горно Уйно
- Пол: Мъж
- Кара: сивушка на нафта
- _BmW_™
- Шами
-
- Мнения: 1121
- Регистриран на: 19.09.2007
- Местоположение: София Княжево СИТИ :)
- Пол: Мъж
- Кара: с 240 бавно из града
- Мечтае да кара: Е36 с V10....
- Детайли за колата: Много бързо V10
- Bogat-Beden
-
-
- Мнения: 2738
- Регистриран на: 13.06.2004
- Пол: Мъж
- Кара: много бавно бенве
- Мечтае да кара: Порше
- Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!
нямаме новина_BmW_™ написа:Колеги май се поизложихме малко а ?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"
- ((:BuKcu:))
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1853
- Регистриран на: 30.01.2008
- Местоположение: София
- Пол: Жена
- Мечтае да кара: F32 M4
- sambeto
- ентусиаст
-
- Мнения: 1422
- Регистриран на: 18.12.2006
- Местоположение: Варна/Враца/Селановци
- Пол: Мъж
- Кара: Е65 745d
- Мечтае да кара: Мотор с Кош!
- Детайли за колата: Огин!
Много ме е яд,ама като всичките ни футболисти са изнежени лиглъовци е така!
Почти всички ги боли шишарката за националния отбор,Бербатов ще взема по 100 000 евро на седмица (да е жив и здрав) дали му е зор за тия 2000 евро при победа дето дава футболния съюз при победа ?

Почти всички ги боли шишарката за националния отбор,Бербатов ще взема по 100 000 евро на седмица (да е жив и здрав) дали му е зор за тия 2000 евро при победа дето дава футболния съюз при победа ?
sambeto написа:Много ме е яд,ама като всичките ни футболисти са изнежени лиглъовци е така!
Почти всички ги боли шишарката за националния отбор,Бербатов ще взема по 100 000 евро на седмица (да е жив и здрав) дали му е зор за тия 2000 евро при победа дето дава футболния съюз при победа ?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Пази се, колега, щото ако разтегне ше си клати мъдите на резервната скамейка в Манчестър... Не е като Стоичков да си скъсва задника и за националния. Е на това поне трябваше да ги научи камата...
- 320i_coupe
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 394
- Регистриран на: 9.10.2007
- Местоположение: София, жк. Изток
- Пол: Мъж
- Мечтае да кара: BMW M? :)
ja написа:sambeto написа:Много ме е яд,ама като всичките ни футболисти са изнежени лиглъовци е така!
Почти всички ги боли шишарката за националния отбор,Бербатов ще взема по 100 000 евро на седмица (да е жив и здрав) дали му е зор за тия 2000 евро при победа дето дава футболния съюз при победа ?
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Пази се, колега, щото ако разтегне ше си клати мъдите на резервната скамейка в Манчестър... Не е като Стоичков да си скъсва задника и за националния. Е на това поне трябваше да ги научи камата...
Да ама Стоичков как станал добър футболист в "БарЦелона". Как? Еми как в съблекалнята как. сещате се нали
- Владо
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 2382
- Регистриран на: 24.07.2006
- Местоположение: 02..., +3592...
- Пол: Мъж
- Кара: myCar 5.3
- Мечтае да кара: още по-бавно
- Детайли за колата: 04" X5 m57
абе някой знае ли що смениха малкия първото полувреме
... щото тея два паса дето ги даде на дървото, дървото ще има да ги сънува в манчестър... 
- THE DUNK MACHINE
- ентусиаст
-
- Мнения: 833
- Регистриран на: 4.02.2004
- Местоположение: THE THEATRE OF DREAMS
- Пол: Мъж
- Кара: KIA
- Мечтае да кара: E39 M5
Много липсва Мартин Петров ... а и винаги ми е било много странно като се вкара гол от пряк свободен удар във вратарския ъгъл 
THE ONE & ONLY E30
- M-TEAM
- ентусиаст
-
- Мнения: 1016
- Регистриран на: 23.06.2003
- Местоположение: Стара Загора
- Пол: Мъж
- Кара: Е83 3.0 D
- Мечтае да кара: Е30 М3 и Lancia Delta integrale evo 16v
- Transportera
- старши ентусиаст
-
- Мнения: 1957
- Регистриран на: 7.04.2008
- Местоположение: ВТ
- Пол: Мъж
- Кара: E30 Е38
- Детайли за колата: Не бие много на очи
- BoLiViV
- Red Fanatic
-
- Мнения: 1034
- Регистриран на: 11.04.2005
- Местоположение: Русе, София и Казанлък
- Пол: Мъж
- Кара: Е34 М50B20
- Мечтае да кара: Е34 M5, E30 M3
- Детайли за колата: 209 LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (25%)
210 ANTI-BLOCKIER-SYSTEM ( ABS )
216 SERVOTRONIC
220 SELF-LEVELING SUSPENSION
288 LT/ALY WHEELS
302 ALARM SYSTEM
320 MODEL DESIGNATION, DELETION
339 SATIN CHROME
401 SLIDING/VENT ROOF, ELECTRIC
411 WINDOW LIFTS, ELECTRIC
423 FLOOR MATS, VELOUR
430 INT/EXT RR VW MIRROR W AUT ANTI-DAZZLE
498 HEADRESTS IN REAR, MECHANIC. ADJUSTABLE
500 HEADLIGHT WASHER SYS/INTENSIVE CLEANING
520 FOGLIGHTS
529 MICRO FILTER
556 EXTERIOR TEMPERATURE DISPLAY
560 CO-PILOTS IN RR COMPARTMENT
562 MAP READING LIGHT
571 BOOSTED POWER SUPPLY
676 HIFI LOUDSPEAKER SYSTEM
687 RADIO PREPARATION
708 M-SPORT LEATHER STEERING WHEEL II
814 ITALY VERSION
855 LANGUAGE VERSION ITALIAN
899 EXPORT-FAHRZEUG
- bavareca_86
- Ох, на баба!
-
- Мнения: 3297
- Регистриран на: 6.02.2007
- Местоположение: Берлин
- Пол: Мъж
- Кара: селскостопанска машина
- Мечтае да кара: 4етириосен самосвал
- RSxRacer
- вълкодав
-
- Мнения: 1903
- Регистриран на: 16.01.2007
- Местоположение: Русйе
- Пол: Мъж
- Кара: go na 3ki :)
bavareca_86 написа:що са занимавате с тез ма4ове брея си пийте
Оставяй ги да ги да се събират там и да гледат,така жените им са сами

20 кинта Рушвет,50 кинта Бензин, 100 кинта Задни Гуми - Да си в www.BMWPower-bg.net БЕЗЦЕННО
www.bizzart.info

www.bizzart.info

61 мнения
• Страница 4 от 5 • 1, 2, 3, 4, 5
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: empar










