Политическа

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6620
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: конете да бягат
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа

Мнение от steeN » 19 Юни 2026, 12:57

Не мисля, че някой му е стъпил изобщо. Гумен си е типичния контраиндикатор. Изпаникьорства с Боташ в грешния момент и т.н. Сега явно за да излезем от това ще трябва да подарим магистрала на Турция. Щом сега тръгна да се прави на интересен, значи скоро ще сгъваме цирка на чебурашките... но да видим колко ще ни струва това перчене.
- Weakness only invites aggression. – Ronald Reagan
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1902
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Калининград
Пол: Мъж
Кара: Кон
Мечтае да кара: Волга
Детайли за колата: Лада 2105

Re: Политическа

Мнение от Top Gun Maverick » 19 Юни 2026, 22:16

Колко ли да ни струва...Радев казал на ЕС, че освен патриарха ще трябва да махнат и този съсобственик на Лукойл ли е там, какъв е от списъка със санкции, иначе ще наложи вето. Тоест нов ден, ново искане, почва да прилича на Тръмбачов. Онзи бил вложил много България да има модерна рафинерия. :shock: Говорил даже със Зеленски по темата, както и за някакви дронове.
За патриарх Кирил само да припомня, че едно време когато дойде той тук и ползваше църквата като политически инструмент Радев каза, че е дошъл като патриарх, но си е тръгнал като политик. Ах, как се обръщат нещата. Троянски кон в ЕС, Орбан си тръгна, нашия стана такъв, даже Фицу не плаши с вето. :shock:
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди! :mhihi:
I feel the need, the need for speed.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 665
Регистриран на: 24.02.2015
Местоположение: Brussels/Асеновград
Пол: Мъж
Кара: E60 530dA & VW Golf Mk6
Мечтае да кара: F82 ///M4

Re: Политическа

Мнение от Exclusive89 » 23 Юни 2026, 13:34

Правителството замразява минималната заплата на 620,20 евро до 2028 г

https://darik.bg/pravitelstvoto-zamraza ... -4RvNK9Nbc
Сигурно заради кошницата… вече хората ще пазаруват евтинко и няма да имат нужда от повече кинти.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: 2018 G30 540ix

Re: Политическа

Мнение от empar » 23 Юни 2026, 15:40

kopeikin.png


Какво прави тоя СТЪЛБ на източното православие и консервативните ценности на избора на нов главен мюфтия, че и на първи ред седнал? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 322
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Политическа

Мнение от TNT » 23 Юни 2026, 15:54

Копейките свършват, може да търси турски лири :ok:
Изображение

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: Tesla M3LR, e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Политическа

Мнение от b_u_b_o » 23 Юни 2026, 15:59

Тука не може да му се отрече, че е прав. Мюсюлманите в България не са малко и 35 години са изоставени от останалите партии в ръцете на ДПС. Абсолютно неадекватна политика спрямо тях ги превърна в крепостни селяни на Делян и компания. Явно няма и интерес това да се промени...
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 846
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39, D3 W12, E89, U11, G09, G70

Re: Политическа

Мнение от Don_Diego » 23 Юни 2026, 16:04

Тамън влизах да пиша, че това си е протокол - пращат покани до политическите партии и дипломатическия корпус. От там нататък вече всеки се преценя дали да ходи.

Реално е прав в мнението си, че въпреки вероизповеданието си те са българи и като такива е редно да бъдат коткани за гласоподаватели от всички политически партии.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: 2018 G30 540ix

Re: Политическа

Мнение от empar » 23 Юни 2026, 16:19

b_u_b_o написа:Мюсюлманите в България не са малко и 35 години са изоставени от останалите партии в ръцете на ДПС. Абсолютно неадекватна политика спрямо тях ги превърна в крепостни селяни на Делян и компания. Явно няма и интерес това да се промени...


Сигурен ли си, че искаш да я играем тая игра на партии и религии, кой на кого е и кой срещу кого е? Босна, фиром и останалите миазми на Югославия не са ли достатъчно добър пример до какво води това?
Религията няма място в политиката, както и обратното.
ДПС е бизнес проект на ДС, не е нито етническа, нито религиозна партия. Даже и партия не бих казал, че е. Намерили са си българските турци за удобен инструмент, на който да създадат първо проблем и после да се явят като спасители. Първо прекръстваме Ахмет на Асен и после му обясняваме как го пазим!

кандидат ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 28.09.2015
Пол: Мъж
Кара: Tesla M3LR, e90 330xd, gsxr 600 k8

Re: Политическа

Мнение от b_u_b_o » 23 Юни 2026, 16:42

Еми ето ти самия казваш, как са се омешали политика и религия вече. Стигнали сме до там, някакви хора да си мислят, че трябва да гласуват за ДПС защото са мюсюлмани и това си е тяхната партия и с това се изчерпва всичко. Когато останалите ги разпознаят като евентуални гласоподаватели и се опитат да ги прикоткат да гласуват за политики, не за религиозни принадлежности, според мен опасността някой да се възползва от тях както се случи в други балкански страни ще е по-малка, не обратното :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6620
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: конете да бягат
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Политическа

Мнение от steeN » 23 Юни 2026, 16:48

Циркаджия. Потъва безславно и затова трябва да генерира медийно внимание.
- Weakness only invites aggression. – Ronald Reagan
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have. – Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place. – Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: 2018 G30 540ix

Re: Политическа

Мнение от empar » 23 Юни 2026, 16:57

b_u_b_o написа:Еми ето ти самия казваш, как са се омешали политика и религия вече. Стигнали сме до там, някакви хора да си мислят, че трябва да гласуват за ДПС защото са мюсюлмани и това си е тяхната партия и с това се изчерпва всичко. Когато останалите ги разпознаят като евентуални гласоподаватели и се опитат да ги прикоткат да гласуват за политики, не за религиозни принадлежности, според мен опасността някой да се възползва от тях както се случи в други балкански страни ще е по-малка, не обратното :dunno:


В някакъв идеален свят си прав. Останалите партии обаче се опитват да ги прикоткат с изключително долнопробен популизъм, което може да се свърши точно по югославския сценарии, та по-добре да не се пипа там! Дори и след 40 години гнойната рана от възродителния процес си е все така гнойна.
Освен това, българските турци + шепата помаци по Родопите са също толкова умен електорат, колкото и останалото народо-население. Какви политики бе, баце??? Тия неща не работят в България, както е видно от последните парламентарни избори. Бира и кебапчета(евентуално да са агнешки по религиозни причини) да има и всичко е точно!

Предишна

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook