България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Модератор: Общи модератори
- drifty
- младши ентусиаст
-
- Мнения: 270
- Регистриран на: 18.12.2013
- Местоположение: Велико Търново
- Пол: Мъж
- Кара: E39 528i, Simson S51
- Мечтае да кара: Е39 М5
- Детайли за колата: Powered by шпер
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Онзи ден пътувахме за един поход и аз бях возещ се. Падна ми се познат шафьор с 39ка, на отиване долу горе окей. На връщане обаче седнах да карам, че той много изморен - за пръв път от години ме беше страх да карам с повече от 70!!!
- Фарове - газени лампи, все едно ги няма - БУКВАЛНО! Никога до сега не бях карал кола с толкова лоши фарове. Като идваше кола отсреща виждах само единствено маркировката, ако и нея я нямаше - не знам. Той ми вика, че бил свикнал така.
. Докато се возих му викам мини поне на дълги, да видим малко от малко - не обичал да кара на дълги, та след всяко разминаване го подсещах да ги пусне.
- Спирачки - натискаш педала и всичко е окей за малко, после педала става твърд на кокал - все едно караш волга, тъпчеш педала с все сила, барем спреш.
- Цялото купе вибрира при ускорение. Докато се возих си мислех, че е крива джанта или паднал баланс, но на едно добре осветено място качих до около 90км/ч и понеже беше по-надолу, пуснах газта и вибрации няма, та предполагам са от кардан/скорости.
Тактично го помолих да седна да шофирам, защото и той караше много страно с едни "резки маневри", ускорение, спирачки.
Иначе паралели, м-пакет, ау. Другите дребни проблеми даже няма смисъл и да ги споменавам.
- Фарове - газени лампи, все едно ги няма - БУКВАЛНО! Никога до сега не бях карал кола с толкова лоши фарове. Като идваше кола отсреща виждах само единствено маркировката, ако и нея я нямаше - не знам. Той ми вика, че бил свикнал така.
. Докато се возих му викам мини поне на дълги, да видим малко от малко - не обичал да кара на дълги, та след всяко разминаване го подсещах да ги пусне. - Спирачки - натискаш педала и всичко е окей за малко, после педала става твърд на кокал - все едно караш волга, тъпчеш педала с все сила, барем спреш.
- Цялото купе вибрира при ускорение. Докато се возих си мислех, че е крива джанта или паднал баланс, но на едно добре осветено място качих до около 90км/ч и понеже беше по-надолу, пуснах газта и вибрации няма, та предполагам са от кардан/скорости.
Тактично го помолих да седна да шофирам, защото и той караше много страно с едни "резки маневри", ускорение, спирачки.
Иначе паралели, м-пакет, ау. Другите дребни проблеми даже няма смисъл и да ги споменавам.

- Top Gun Maverick
- Старши спамър
-
- Мнения: 1902
- Регистриран на: 27.04.2010
- Местоположение: Калининград
- Пол: Мъж
- Кара: Кон
- Мечтае да кара: Волга
- Детайли за колата: Лада 2105
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
steeN написа:vicho написа:за последните 35 години нищо не е мръднало САНТИМЕТЪР
Забравил си какво беше просто... и пътищата и шофьорите.
Поддържам, бяхме дивия запад, сега сме на светлинни години. Обаче...защо продължават смъртните случаи? ОГРОМНИ вече глоби спрямо заплатите, камери във всеки храст...и пак и пак:
https://frognews.bg/novini/sred-parvite ... 06-22.html
100 млн. приходи на година САМО от камерите за скорост!!! 4 млн. за ремонт на сградата на МВР в Силистра. Това да не е някой небостъргач?
420+ млн. неусвоени стоят във фонда за пътна безопасност и инфлацията ги яде. Нямат идея освен камери, коли и облекло някоя друго да купуват.
In God we trust, all others we track.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди!
I feel the need, the need for speed.
Само ПАТРИАРХ Кирил може да ме съди!
I feel the need, the need for speed.
- немо
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 199
- Регистриран на: 25.06.2011
- Местоположение: rustland
- Пол: Мъж
- Детайли за колата: Focus,Opel Monza/Senator,MX5 nb
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Top Gun Maverick написа:420+ млн. неусвоени стоят във фонда за пътна безопасност и инфлацията ги яде. Нямат идея освен камери, коли и облекло някоя друго да купуват.
От наличния ресурс са използвани около 125 млн. лева, като едва част от тях са вложени в дейности с пряко значение за пътната сигурност – закупуване на камери, системи за контрол на скоростта и устройства за установяване на употреба на алкохол и наркотици.
Изброените в цитата неща дали са с цел повишаване на пътната сигурност или с цел повишаване на приходите във фонда ?
Риторичен въпрос
Шофирането е превантивен анализ на това,което може да се случи на пътя....
- nickstorm
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 161
- Регистриран на: 19.12.2009
- Пол: Мъж
- Кара: на късмет и надежди...
- Мечтае да кара: "бяла служебна баничарка"
- Детайли за колата: seats and a steering wheel....
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Тази седмица станах свидетел как две потки на по 20 години не спряха на чакащи на пешеходна пътека хора с бебешки колички. При това едната пешеходна беше "спящ полицай", имаше си видимост, двете коври караха някакви 10 годишни лъснати бангии.. Ся, вярно че бях с колелото и на пешеходни избягвам да слизам (навик от Немачко), ама аз и не искам да ми спират на мен, а се напасвам според трафика. Пък днес един батал ми сече пътя да завие наляво, белким да не й се наложи да спре (движих се по път с предимство), та положението си е йевало мамата отвсякъде....
"Работи, работи!"-казал Иван Вазов и легнал да спи 
- Lenco
- Старши скрапер
-
- Мнения: 2737
- Регистриран на: 16.04.2008
- Местоположение: Бургас и малко в София
- Пол: Мъж
- Кара: ше е21/316, сега 318ci и е93/335dct
- Мечтае да кара: е21 без ръжди със S54
- Детайли за колата: Powered by M43b19
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Top Gun Maverick написа:steeN написа:vicho написа:за последните 35 години нищо не е мръднало САНТИМЕТЪР
Забравил си какво беше просто... и пътищата и шофьорите.
Поддържам, бяхме дивия запад, сега сме на светлинни години. .....
Предполагам, че имате предвид 90-те години, щото ако сравнявате с годините преди 1989 .... жестоко грешите. Имал съм шанса да карам малко преди това, включително и в София, и тая помия сега няма нищо общо, а и тогава си имаше движение в София. Колите и книжките бяха по-трудни, спомням си, че баща ми имаше колега, който беше нормален човек, но се явява 7 пъти на изпит, сега куцо, кьораво и сакато взима книжка най-много от втория път.
И пак да кажа, бройката на циганите, които виждам зад волана не отговарят на тези, които са в учебни коли.
- enigma
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 169
- Регистриран на: 5.01.2005
- Местоположение: Setec Astronomy
Re: България на първо място по смъртност на пътя - причини?
Е колко по-добре да е било преди 89г, освен че колите наистина бяха много по-малко... София имаше много по-малко население.
Ето дори само за няколко минути в учебен филм на Второ Главно - масово отнемане на предимство, неспиране (почти сгазване на пешеходци на пътека), неправилно спиране, говорене по телефона... сякаш е напълно нормално
https://youtu.be/eFztBq6qLgI?t=923
Ето дори само за няколко минути в учебен филм на Второ Главно - масово отнемане на предимство, неспиране (почти сгазване на пешеходци на пътека), неправилно спиране, говорене по телефона... сякаш е напълно нормално
enigma
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
ⵙⵍⴻⵍⵍⵉ ⵡⵉⴷ ⵢⴻⵜⵜⵡⴰⴹⴻⵍⵎⴻⵏ
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани