Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Top Gun Maverick » 08 Май 2022, 21:09

https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Jordana » 08 Май 2022, 21:29

Е ти удари Стина в земята . Сега как ще ти обяснява че западянаците ходят скъсани щото не ги бъркат кинтите , то си им идва отвътре да са скромни прошляци :mhihi:
Причината е друга и българинът трудно би я проумял. Работата е там, че още от малки на датските децата им се втълпява, че да парадираш с високия си социален статус, маркови дрехи и скъпи придобивки е проява на лош, ама много лош вкус, и ако го правиш, ще обидиш другите хора, които не могат да си ги позволят.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от steeN » 09 Май 2022, 0:12

Re: Байдън
Мнение от steeN » Пет, 26/Мар/2021, 21:14

Bogat-Beden написа:
Изтока (Соц Европата) взе най-лошото от материализма и капитализма на Запада, без плюсовете му.


Сериозен ли си? Целия тоя материализъм е заради 45 години подтискане на тия неща и за тва всичко тука е чалга и показно колкото си искаш. Поза, стойки, чупки. Уж било балкански манталитет. :lol:

Специално в щатите ако влезеш в някой Макдоналдс трудно ще познаеш по дрехите, кои ще влезе в Поршето дето е паркирано отвън... ако изобщо разбираш какво имам предвид.


Казал съм и пак го казвам, ти кво си разбрал е твой проблем. :angel:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 2.11.2016
Пол: Мъж
Кара: e46 330xd

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от Kurtov » 11 Май 2022, 12:27

Здравейте.
Не съм чел темата от доста време, даже и във форума не съм влизал, така че не знам, дали автора е емигрирал, или не, но аз го направих.
Преместих се в UK.
Както и преди се споменаваше на автора, ще го кажа и аз.
Избери си място, където мислиш, че ще ти е по-добре от България и пробвай.
Това е начинът.
Знам, че когато човек е с деца е по-трудно, но недей да мислиш, че ще си първия, или последния с деца, който го прави.
Други хора имат други проблеми, кой болен, кой дал последните си пари за билет и има кредити в България.
Риск винаги има, но ако не опиташ, нищо няма да промениш.
Вече съм 3 месеца в Лондон, мога да напиша някои неща, но едва ли има значение. Тук в Англия изобщо не е перфектно, това смятам ти е ясно. Да, има неща, които на мен ми харесват повече, други не ми харесват и така.
Просто човек трябва да пробва.
В крайна сметка можеш да се върнеш в България по всяко време, или да отидеш в друга държава.
Успех!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от alekangg » 11 Май 2022, 15:19

Най-правилното решение за всеки е в горния пост. Който иска да пробва, трябва да го направи, иначе ще си говори и съжалява цял живот. Много хора си говорят цял живот и идва един момент, в който и да искат няма да могат, защото ще е много късно.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от vicho » 16 Май 2022, 15:20

само чакам ВГЪЗРАЖДАНЕ да поемат властта и копейката министър председател и си тръгвам :paranoid: :paranoid: :paranoid:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от steeN » 16 Май 2022, 15:35

Няма страшно. Сега Ганьо като усети сопсидийката и ще им падне подкрепата моментално.
Политически реалности :lol:
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от FaceOff » 16 Май 2022, 18:29

vicho написа:само чакам ВГЪЗРАЖДАНЕ да поемат властта и копейката министър председател и си тръгвам :paranoid: :paranoid: :paranoid:
Това принципно е невъзможно, но подкрепата, която уж има в момента е почти достатъчна да си хвана и аз скоро двете деца под мишница

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от madafaka_donkele » 16 Май 2022, 18:37

FaceOff написа:
vicho написа:само чакам ВГЪЗРАЖДАНЕ да поемат властта и копейката министър председател и си тръгвам :paranoid: :paranoid: :paranoid:
Това принципно е невъзможно, но подкрепата, която уж има в момента е почти достатъчна да си хвана и аз скоро двете деца под мишница


Днеска даваха някакви прогнозни проценти на галъп ли там някаква агенция. Значи тоя олигофрен копейката в момента е 3-4-ти, как става тоя номер не знам. Колко трябва да си прост да го подкрепяш тоя не знам. Също, като дългуча. Те па са паднали на едва 5-6%, хората ги видяха кви са смешници и те, ама ако трябва всички да ги изчакаме по 1 мандат да ги разберат хората, че всичко е един дол дренки...не знам, лошо ни се пише...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от vicho » 16 Май 2022, 19:34

FaceOff написа:
vicho написа:само чакам ВГЪЗРАЖДАНЕ да поемат властта и копейката министър председател и си тръгвам :paranoid: :paranoid: :paranoid:
Това принципно е невъзможно, но подкрепата, която уж има в момента е почти достатъчна да си хвана и аз скоро двете деца под мишница


аз мислех, че е невъзможно да влязат, ама на... винаги се изненадвам колко сме ВЕЛИКИ!!!

"Сложен народ - силна държава!!!"
You said: "Time will change!" What if it changes you?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1255
Регистриран на: 7.09.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: колело

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от FaceOff » 16 Май 2022, 19:43

Няма какво да се заблуждаваме, народа опростачва с изключително бързи и плашещи темпове. За мен е плашещ и резултата на Льо Пен.. то и там е ясно кой гласува за нея де..

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1074
Регистриран на: 2.05.2008
Кара: 520i face

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от bioz » 16 Май 2022, 19:50

Вижте темата за войната. Много неща ще ви се изяснят.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 261
Регистриран на: 15.08.2015
Местоположение: expedia.com
Пол: Мъж
Кара: BMW and Toyota
Детайли за колата: I6 3.0 turbo and naturally aspirated i-Force 5.7 V8

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от peshehodetz » 16 Май 2022, 20:22

Не знам за Льо Пен какви са гласували или въобще кой къде и за кого из Европа как гласува, но мога да ви кажа от лични наблюдения как гласуват нашенците в щатите. Та тук за Радев и тези новите харвардци ли са или не знам какви си, а и за Слави гласуват почти изцяло такива които на изборите в щатите са гласували за Обама и после за Байдън. Общо взето хората с по ниски доходи и безработни такива навремето получиха някаква помощ ли беше, незнам какво беше, от Обама за безплатни (държавата им ги покрива) планове на мобилните телефони и един куп други "социални" помощи, нещо подобно като на първите демократични избори в БГ когато бсп раздаваше безплатно капачки за буркани на селяните и кебапчета и бира на циганите. Та тогава всички "облагодетелствали" се от това, не само нашенците де, масово пускаха бюлетини за Обама. Добре ма после дойде Тръмп и премахна тази им "облага". Та освен всичко друго, тази категория наши сънародници са именно тези които в момента по време на войната са на страната на Русия.
keep walking

Where debt is dumb, cash is king, and the paid-off home mortgage has taken the place of the BMW as the status symbol of choice.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от madafaka_donkele » 16 Май 2022, 20:42

peshehodetz написа:Не знам за Льо Пен какви са гласували или въобще кой къде и за кого из Европа как гласува, но мога да ви кажа от лични наблюдения как гласуват нашенците в щатите. Та тук за Радев и тези новите харвардци ли са или не знам какви си, а и за Слави гласуват почти изцяло такива които на изборите в щатите са гласували за Обама и после за Байдън. Общо взето хората с по ниски доходи и безработни такива навремето получиха някаква помощ ли беше, незнам какво беше, от Обама за безплатни (държавата им ги покрива) планове на мобилните телефони и един куп други "социални" помощи, нещо подобно като на първите демократични избори в БГ когато бсп раздаваше безплатно капачки за буркани на селяните и кебапчета и бира на циганите. Та тогава всички "облагодетелствали" се от това, не само нашенците де, масово пускаха бюлетини за Обама. Добре ма после дойде Тръмп и премахна тази им "облага". Та освен всичко друго, тази категория наши сънародници са именно тези които в момента по време на войната са на страната на Русия.


Ми той кирека и компания и те така са го подхванали. Видяха, че народа озверя и че чеп за зеле не стават и гледам днеска подхванали да ухажват пенсионерите с обещания за по-високи пенсии и хората на минимална с обещания за по-висока минимална. Видяха, че няма да го изкарат мандата и гледат сега да вържат гащите, че на евентуални избори да има някой да им гласува, че пак да влязат в парламента, че да не се окажат като дебилите на дългуча от 30% на 5% :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 122
Регистриран на: 26.11.2005

Re: Емиграция. Англия или немскоговоряща държава?

Мнение от BMW_dreamer » 16 Май 2022, 20:49

Гледам че копейката ви е стартовия сигнал за изнасяне, тоя ще сервира сериозна изненада за някои, та гответе куфарите, резултата му на изборите няма да е въобще това което говорят разни социолози.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook