Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
203
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 332
ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от sub_eleven » 20 Яну 2022, 15:11

blacksapphire написа:Чичо Бил пророкува. :mhihi: Предвид предишните му " предсказания" съм склонен да му вярвам. :mrgreen:

Да си живеем живота и да не бързаме да си отива пандемията, няма да ни оставят да си отдъхнем изобщо така или иначе. Сега вървят едни инфлации, едно възстановяване, една динамика на цените. Тамън ще се успокоим след някоя година и пак ще дойде нещо. Кризи, тероризъм, вируси, войни, бежанци.... няма край, няма да има никога. Нали трябва да има стрес постоянно, иначе ракът няма да ни пердаши.

Дон Кроки
Аватар
Мнения: 3880
Регистриран на: 14.01.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: и се усмихва :)
Мечтае да кара: със сина ми :)
Детайли за колата: С всички възможни екстри.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Kroki » 20 Яну 2022, 15:28

Ant0n написа:Момчета, проверяват ли по домовете при карантина или мога уикенда да си човъркам по колата пред блока? :mhihi:


Тц, никой не е проверявал жената..
You're safer in the race car than you are in cars going to and from the track. - Mario Andretti
`91 E30 318i `93 Е36 325td `06 E46 320d `12 F800ST `07 E61 LCI 525d

drago_pavlov написа:Аз светкам само ако има някаква опасност. За патруки не :lol: Както аз си плащам актовете, така ще си ги плащат и другите :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 19.11.2009
Местоположение: Царево
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от barabqga » 20 Яну 2022, 15:54

на нас ни позвъниха веднъж РЗИ, веднъж полиция да ни питат дали сме на място и дали всичко е наред

Изпратено от моят moto e6 play с помощта на Tapatalk

старши СПАМ ентусиаст
Аватар
Мнения: 2264
Регистриран на: 8.02.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е30 чат-пат
Мечтае да кара: варел
Детайли за колата: ...
е46 m52b20
е46 m54b30
е83 m54b30
e30 m20b25
е30 m10b18
е46 m54b25
e92 s65b40

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от K_Ilkov » 20 Яну 2022, 16:05

blacksapphire написа:Чичо Бил пророкува. :mhihi: Предвид предишните му " предсказания" съм склонен да му вярвам. :mrgreen:


Когато имаш доста информация, която целенасочено търсиш и анализираш, се получават подобни "пророчества" …

ivoo написа:Чакай малко пък ти бе. Ей ся шъ видиш ко щъ напраят интелектите тука.
Какъв Бил ,какви 5 лв? Това са конспирации за малоумници. Той няма нищо общо човека. По цял ден седи и работи по Windows 15.
Кажете му на тоя бе ,учените [ 5- 6] капацитета които са За науката


Вещицата (от прилагателното „вещ“ – този, който знае и умее)

Та така … после идват тия с кръстовете и кладите и "науката" отстъпва на далеч по-ясни неща :ok:
Изображение

Цените са такива, че ако имаш хубава не си струва да я продаваш, а ако търсиш хубава не си струва да я купуваш.

...

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 634
Регистриран на: 4.10.2018
Кара: F48 xDrive 20d/E87 120d
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jorixa » 20 Яну 2022, 16:15

barabqga написа:на нас ни позвъниха веднъж РЗИ, веднъж полиция да ни питат дали сме на място и дали всичко е наред

Изпратено от моят moto e6 play с помощта на Tapatalk


И на нас. Шанса да те проверят е изключително малък, но пък направят ли го и те няма, санкциите са сериозни.

И все пак за да се разтъпчеш пред блока естествено че няма проблеми, най-малкото ще видиш патрулката като идва. Аз ежедневно си излизах да разхождам кучето, то няма как.


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoo » 20 Яну 2022, 17:14


старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 20 Яну 2022, 18:43

Що ми се струва че Копейкин ще постигне отмяна на зеления сертификат по бързо от колкото им се иска на някои ваксъри :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 1321
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: Peterborough
Кара: CLS350 и Е39

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoo » 20 Яну 2022, 19:18

Jordana написа:Що ми се струва че Копейкин ще постигне отмяна на зеления сертификат по бързо от колкото им се иска на някои ваксъри :mhihi:

Не е Копейкин,ама въобще. Вятъра задуха от друга посока напоследък .

Р.S Caмо незнам ако след месец ,2-3 кажат както във Великобритания-- Амии... ще тябва да свикваме с вируса... и отменят всички мерки като тях, дали ваксите ще продължават да св редят на опашка за 4-5-6 т.н дози?
И ако случайно ги направят платени ,примерно 20$ колко ли от тях ще продължават да св пазят да не вземат че умрат

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1369
Регистриран на: 14.04.2008

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от slatanic » 20 Яну 2022, 19:37

Ами те днес си го казаха.
Явно почват да им увират главите.
А и какво друго да кажеш като имаш 100% от данни да речем ваксинирани и файдата е все същата.
Слагайте 16 бустер,че си бало майката.
Че то всяка година има противогрипна ваксина за сезонният грип.
Който иска или трябва слага.
Който не кара докато не го хване и се лекува.Ако го хване разбира се.
И те така. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 20 Яну 2022, 19:41

Е то аз това казах още преди 2 години ...свиквайте с грипчето . Бил съм гуглил ...абе сега като ви махнат зеления парцал дето така стриктно драпахте за него мое да препрочитате какво съм писал в зората на ковида :mhihi:
За Копейкин имам предвид точно това че явно усетиха накъде отиват нещата и се опитаха да направят дивидент в последния момент , вадят нож на умряло куче ми се струва :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 20 Яну 2022, 19:43

Ганьо пак разбрал, недоразбрал. Как да не си правим гаргара постоянно. :lol:

СЗО са само за отмяна на изискването на доказателство, че си ваксиниран като единствен вариант за влизане в страна... в контекста на международните пътувания. Нищо повече.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 20 Яну 2022, 19:47

Ти очакваш да ти напишат в прав текст "забраняваме ваксината " или какво ....?!! :shock:
Тъп ли си или се правиш на тъп не мога да разбера при това си ме цитирал в подписа ама точно както трябва за което ти благодаря все пак :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от steeN » 20 Яну 2022, 19:48

Тъп съм, но мога да чета. И в изявлението също пише това :ok:

MODIFIED: Achieve the WHO call to action to have at least 70% of all countries’ populations vaccinated by the start of July 2022 and integrate COVID-19 vaccination into routine health services.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 20 Яну 2022, 19:52

Добре , тебе конкретно ще те ваксинираме с колкото дози сакаш . Все пак сертификата ще ти трябва за мола и никъде другаде което си е основателна причина :mrgreen:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 20 Яну 2022, 19:55

За този подпис и аз го ям, ама е като магаре на лед и не го маха.
Стийн, не е точно така, това е извадено от контекст. В такъв момент да го кажат нали се сещате како значи? Че държавите една по една ще почнат да разпускат всичко. Одеве някакъв БГ фитнес и структура в Англия разказваше как трябвало да свикнем да живеем с Ковида. :mhihi: Ми тъй де, това от кога го пеем, да не е само Джордана? Бая народ изписаха бая подобни неща каза и с различни думи, просто някои бяха малко...крайни. :mhihi:

Но някакъв наш цървул веднага излезе по тв и каза, че в Англия отпускали, но било нормално защото имали 70%-та ваксинирани и т.н.
Един вид чакайте тука да поставят още малко от платения безплатен обяд и тогава може да мислим. А оня интелигентния ни прайм министър си го каза в прав текст от трибуната на НС когато фашиста от Възраждане му настояваше да каже кога ще падне ЗС. Като сме се били ваксинирали, ама той докато бил премиер нямало да е задължително. Повтарям, не е задължително и няма да бъде, но ЗС ще стои докато доброволно не се набодете 70%-та. Според мен трябва още някой държава да свали мерките и тогава може да нямат избор нашите.
Иначе сега въвели за туристи от червените зони да идват с пср, дори да имат ЗС или ваксина. :mhihi: Че нали идват от ваксинирана страна като Израел и са ваксинирани, за какво им искат пср като нали уж ваксинирани пръскаха по-малко зараза? И то да го въвели сега от 16-17-ти това и масово следват анулации по зимните курорти. Вярно няма да вземат подкупи тия идиоти, то няма да има кой да донесе парите за тая цел.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook