Фитнес тема (забранено за обсъждане на стероиди!)

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Don_Diego » 18 Май 2021, 12:35

Някой може ли да препоръча хранителна добавка за стави и сухожилия? Вдигнах си доста активността, отслабвам и доста вдигам силата и издръжливостта, но напоследък доста започнах да "пукам" навсякъде :lol:
При по-продължителни натоварвания на краката, основно при разходки и кардио тренировки имам една болка в сгъвката на коляното, някое сухожилие май ме мъчи (ходих на доктор и каза, че нямало нищо притеснително, от претоварване било и да съм почивал повече)
Четох, че за целта трябва да се огледам за колаген и глюкозамин, друго горещо препоръчвано точно за такива неща е Universal Animal Flex, което си е цял комплекс за стави и сухожилия :dunno:

Търся нещо изпитано, не е проблем ако е по-скъпичко :bchug:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от TNT » 18 Май 2021, 12:45

Ти си си отговорил сам :yes: + 1 за Flex от мен
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8323
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от vicho » 18 Май 2021, 15:32

джинджифил... може и на чай... гаден е, ама е много полезен И ЗА ставите :idea:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10415
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Leon » 18 Май 2021, 17:06

Don_Diego написа:Някой може ли да препоръча хранителна добавка за стави и сухожилия? Вдигнах си доста активността, отслабвам и доста вдигам силата и издръжливостта, но напоследък доста започнах да "пукам" навсякъде :lol:
При по-продължителни натоварвания на краката, основно при разходки и кардио тренировки имам една болка в сгъвката на коляното, някое сухожилие май ме мъчи (ходих на доктор и каза, че нямало нищо притеснително, от претоварване било и да съм почивал повече)
Четох, че за целта трябва да се огледам за колаген и глюкозамин, друго горещо препоръчвано точно за такива неща е Universal Animal Flex, което си е цял комплекс за стави и сухожилия :dunno:

Търся нещо изпитано, не е проблем ако е по-скъпичко :bchug:

Osteo move joint care. След 9-10 препарата, само от този не ме болят коленете. Капачките ми се трият в ставата и се възпалява постоянно. От 5г на практика не съм го спирал.
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2582
Регистриран на: 24.05.2007
Местоположение: квартала на младите
Пол: Мъж
Кара: малки котета на задната седалка
Мечтае да кара: по-леко
Детайли за колата: Черна скрап

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от deyan-enchev » 18 Май 2021, 17:38

Ей това е много добро:

Изображение
Understeer is when you hit the wall with the front of the car. Oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you take the wall with you. Spoilers and bodykits are how much of a mess you leave on the wall. Rollcages and windownets are how much of the wall you take with you.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Don_Diego » 26 Май 2021, 10:33

Don_Diego написа:Някой може ли да препоръча хранителна добавка за стави и сухожилия?


От 1 седмица пия Animal Flex и пукането в ставите, особено при качване на стълби намаля осезаемо :shock:
Изображение

младши ентусиаст
Online
Аватар
Мнения: 273
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от TNT » 26 Май 2021, 11:10

1 седмица може и да си въобразяваш, но 2-3 седмици е нормално. За да е по-дългосрочен ефекта, изпий 2 кутии, т.е. 3 месеца.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от ivoaudi » 26 Май 2021, 15:35

Господ ще ви поживи вас, всичките писали в тази 469-та страница! :D Точно както Дон Диего смятах да задам точно този въпрос, че много ме мъчи и мен това. След две хубави натрошавания преди бая години, дълго време не можех и да си мечтая за спорт. От скоро ме хвана пак музата и много ми харесва, ма пусти болки... Сърдечно благодаря, аз смятам съвестно да тествам всичко, включая и джинджифила на Вичо, че той най-ме изненада :D Сега обаче попрочетох и...изненада, наистина!
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 10415
Регистриран на: 16.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 328i

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Leon » 26 Май 2021, 15:42

Точно като си имал травми и проблеми не трябва да спираш, защото те удрят много по-лошо.
Never mistake motion for action...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от ivoaudi » 26 Май 2021, 15:51

То точно така и стана, ма на, не устисках на болките. Пък и възрастта бе такава, че кат ме хвана "женския" проблем и спорта оттече.... :D
Ся чета темата, не се обаждам много и наваксвам колко може :D
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 720
Регистриран на: 26.04.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E39 Individual, A8L W12, Z4 30i

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Don_Diego » 26 Май 2021, 22:57

TNT написа:1 седмица може и да си въобразяваш, но 2-3 седмици е нормално. За да е по-дългосрочен ефекта, изпий 2 кутии, т.е. 3 месеца.


Със сигурност ще си го пия занапред даже постоянно, но към момента наистина глезените ми пукат по-малко :dunno:
Мисля да пробвам и други неща от Animal серията :bchug:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Jordana » 27 Май 2021, 7:55

Какво ви е мнението за алфа липоевата киселина алфа липоик ацид АЛА ? Пряко участва във синтеза на АТФ и контролира нивата на кръвна захар . Вземам го някъде от месец , ефекта е много енергия и липса на глад . Знам че го има в много от амино комплексите но говорим за самостоятелен прием само на тази амино киселина .
Последна промяна Jordana на 27 Май 2021, 8:32, променена общо 1 път
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от bum_bum » 27 Май 2021, 8:09

Направи си НОМА индекс и HbA1c сега и после отново след месец-два след пиене на каквото си мислиш че помага. Виж дали има разлика и ще разбереш помага ли за нещо и има ли смисъл.

Горните две между другото е хубаво да си ги направи и всеки, който се съмнява, че не е точно килата, които трябва да бъде, че да няма после изненади.
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стерои

Мнение от Jordana » 27 Май 2021, 9:49

Те дори да не са в норма точно с тая аминокиселина се лекуват пред диабетни състояния висок холестерол високи нива на кръвната захар диабетни невропатии при тип 2 диабет . Диабет 2 е метаболитно нарушение , хората имат генетично предразположение както и някои възрастови фактори водят до такова състояние . Начина на живот и още куп условия които трудно се контролират . В смисъл мине ли педесетака човак почва да открива колко е недодялан човешкия организъм :ok:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

BCAA и изобщо фитнес...(забранено за обсъждане на стероиди!)

Мнение от steeN » 27 Май 2021, 11:53

Мине ли човек 50 почва да плаща цената на глупостите, които е правил с организма си преди това.

поправих го


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook