Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

Когато излезне CoVid ваксината и бъде достъпна бихте ли се ваксинирали?

Не!
203
61%
Да, веднага
57
17%
Да, 1 месец по-късно
14
4%
Да, 3 месеца по-късно
16
5%
Да, 6 месеца по-късно
21
6%
Да, 9 месеца по-късно
21
6%
 
Общо гласове : 332
кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 124
Регистриран на: 27.10.2002
Местоположение: Lonsdale Sofia
Пол: Мъж
Кара: Ееее шейсе
Мечтае да кара: кънки

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от E34 » 18 Май 2021, 8:33

BMW_POWER написа:..Чували ли сте, професионални спортисти да се имунизират?


По принцип това са 20-25 годишни робокопи, толкова напред с фармацията, че тези ваксинки и короната са им като бонбончета. Та в тоя ред на мисли ич им не требе да се занимават с глупости.
" Акулата е най-добрия учител по плуване " - Тихоокеанска мъдрост

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 152
Регистриран на: 11.04.2008
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от integral » 18 Май 2021, 10:25

:OT:
Тоя дали не го е било яд, че не се е боцнал https://www.vbox7.com/article:bc9e0223ea :mhihi: :mhihi: :mhihi:
- Татко, това е новият ми приятел. Той е влогър, трейдър, маркетинг гуру и инфлуенсър...
- Абе дъще, абе дали няма как да се съберете пак с онзи циганин? :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 19.12.2009
Пол: Мъж
Кара: на късмет и надежди...
Мечтае да кара: F-16, от прясно поръчаните
Детайли за колата: seats and a steering wheel....

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от nickstorm » 18 Май 2021, 11:08

Аз пък забелязах усилена рекламна кампания в полза на ваксинирането, по-специално в Германия (да ме прощава Бум-Бум :mhihi: ) Билбордовете с реклами на парцалки и парфюми бяха заменени с постери на възрастни хора с навити до над рамото ръкави и лепенка. Хората явно не проявяват особен ентусиазъм там да се ваксинират. Пък на по-младите им е през шванца.... Освен това PCR тестовете там са безплатни... :dunno:
Los hombres no frenan

No discrimination! (unless you are russian) :lol:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от TNT » 18 Май 2021, 15:17

Китайската ваксина изглежда е като доста китайски неща - недостатъчно ефективна. Особено в цифрите в статията спрямо Израел и Великобритяния (т.е. основно Пфайзер и основно Астра), нещо х100 повече заразени не е изглежда ок.

https://www.capital.bg/politika_i_ikono ... 5_tyB_G3SQ
Изображение

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 20 Май 2021, 20:03

Днес чух за някакъв щам, който бил смеска между Бразилски, Британски и Индийски или поне някой от двата и не го ловели ваксините... :dunno:
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2499
Регистриран на: 23.06.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: сребърна звезда

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от kiko » 21 Май 2021, 9:19

Top Gun Maverick написа:Днес чух за някакъв щам, който бил смеска между Бразилски, Британски и Индийски или поне някой от двата и не го ловели ваксините... :dunno:

Ако спреш да ги чуваш и още повече да ги разпространяваш тея глупости, ще живееш далеч по спокойно :winky:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 130
Регистриран на: 5.10.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E60 530D 2004г.
Мечтае да кара: M5

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivokomandos » 26 Май 2021, 21:49

Четири седмици след 2ра ваксина на модерна, имам 2080 антитела. Така че, според мен ваксината работи, ако нямах антитела щях да кажа, че са неефективни. Преди ваксината си направих тест за антитела, имах 1,8, тоест никакви.
media-share-0-02-0a-f8d3729f73fb07f0144c2b29be7f701739f9ff8d40c0cd1fc7883b75c63d1057-aac6785e-b651-4f19-ae9f-eb3d32c6166b.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
BMW E36 318 93;BMW E36 328i 97; BMW E60 530D 2004; HONDA HORNET CB600F 2008

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 10.05.2020
Кара: G30, Ducati Diavel

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Ducater » 28 Май 2021, 18:51

Аз си реших проблема.Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 28 Май 2021, 19:18

https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie/te ... ia-6126023
Аз като приказвам говоря . Явно има господ все пак . 93 страници обяснявам че са булшит тия ваксини , някои хора не им увряха главите . Няма нужда да се извинявате , когато фактите говорят и лекитата мълчат :mhihi:
...причината е в използваните от тези ваксини аденовирусни вектори. С тяхна помощ част от инструкциите за производство на протеини, противопоставящи се на коронавируса, се записва в ядрото на клетките и е възможно да бъде "прочетена погрешно". В резултат може да бъдат произведени протеини, които могат да доведат до случаи на образуване на съсиреци при малък брой от ваксинираните....

Може да се подиграваете колокото искате , това няма да промени факта че астразенеката е маймунски вирус с който Ви заразяват за ваше добро :mrgreen:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

Старши спамър
Аватар
Мнения: 1857
Регистриран на: 27.04.2010
Местоположение: Извън матрицата в Ориндж кЪнтри юниверс.
Кара: го на оранжеви хапчета ПО ДЖАПАНКИ!
Мечтае да кара: хората към оринджпилване.
Детайли за колата: разделена на 21 млн. бройки.

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Top Gun Maverick » 28 Май 2021, 19:33

kiko написа:
Top Gun Maverick написа:Днес чух за някакъв щам, който бил смеска между Бразилски, Британски и Индийски или поне някой от двата и не го ловели ваксините... :dunno:

Ако спреш да ги чуваш и още повече да ги разпространяваш тея глупости, ще живееш далеч по спокойно :winky:

Мен хич не ми дреме ако не си разбрал за коронавируса. Освен гадните мерки и изнудвания, които трябва да спазвам. Вчера се връщам от Германия след 3-4 дена и на границата нашия дебил ме праща при колежката(после разбрах, че с евро като му бутнеш и минаваш, ама на)да ме слагала 10 дена под карантина. В кой свят живеем още бе, какви карантини? Мангалите като се връщат и лъжат, че ще минават транзит за Турция и си влизат, ама мен под карантина 10 дена. Трябвало тест да си направя, антигенен вече можело, че бил евтин(30 камъка)и да го пратя по мейл на рзи Видин да ми махнат карантината. Отидох и не знаех какво ме чака, тая извади една сламка и ми бърка леко 2 см. в носа, аз се дърпам и викам ууууу, гадно и се кефя, че всичко минало. Ама тя ми вика, че трябвало по-дълбоко. Питам къде, посочва ми между очите, ама чак на тяхното ниво и малко над него май. :kuku: :kuku: :kuku: Викам това няма как да стане ако не искате да припадна тука, една мацка беше, викам айде да пробваме докъдето можем...тръгна да бърка, имам усещането, че в мозъка ми бръкна, чак я наплюх(накара ме да си махна маската преди това)и се извинявах 5 минути там, през които тя ме уверяваше, че нямало проблем, това било нормално. :shock: Значи или трябва да ме ровят всеки път като влизам, или да ме пробват и мен за опитно зайче? Няма да е, другия път с фалшив тест и съм ги ебал или 10 евро на митничаря.
https://youtu.be/MNf97XgBdTc
Ако има неразбрали, there is no second best:
https://youtu.be/yzs7qtF04e8 :mhihi:
In God we trust, all others we track.
https://youtu.be/upv2UP4sCzI?si=sXoNFIQpgckN0dVc
I feel the need, the need for speed.
https://youtu.be/zTPoRDrtc0s?si=y-Qi2Ec94Gg15iOw

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Jordana » 28 Май 2021, 19:40

Ако не ти харесва назалния метод за вземане на проба има и анален . Обаче изненада , клечката с памука пак трябва да стигане до очите .... :mhihi:
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от Bogat-Beden » 28 Май 2021, 19:57

Ducater написа:Аз си реших проблема.Изображение

Бхахахахах :ahah: :ahah:
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 92
Регистриран на: 11.04.2020
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ognian2002 » 29 Май 2021, 1:27

Прав е колегата по-горе, изключително неприятен е Ковид теста. Наложи ми се да преживея един такъв в болницата, където ходих по съвсем друг здравословен проблем . Направи ми го старша медицинска сестра , т.е достатъчно професионално и внимателно и въпреки това беше доста гадно . Аз , разбира се, доста се ядосах, какво е това варварско бъркане в носа и гърлото :bang: И както бях набрал , получавам въпрос - Ваксиниран ли сте? Е те това ми дойде в повече. Последва един спор на тема ваксини, от който се разбра , че аз съм опасен за другите хора . :kuku: Питам, съответно, как точно съм опасен за ваксинираните, още повече, че се чувствам здрав и без никакви симптоми на Ковид. Отговорът беше, че точно такива като мен, здрави и безсимптомни , най- много заразявали и че ваксините не предпазвали от заразяване, а от развитие на болестта и смърт, недай Боже.
Та ,чудя се сега ако ваксиниран се зарази , предполагам заради антителата няма и да усети и вероятно много бързо вируса ще бъде неутрализиран от имунната система , но все пак за кратко време може ли да зарази други хора?
Аз сериозно обмислям да започна да се пазя от ваксинираните , особенно тези дето гледат много телевизия .

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1697
Регистриран на: 8.02.2012
Местоположение: FR,Marseille
Пол: Мъж
Кара: e46 318i N42B20AB
Мечтае да кара: хората да мислят
Детайли за колата: свежа и поддържана!

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от ivoaudi » 29 Май 2021, 3:20

ognian2002 написа:Аз сериозно обмислям да започна да се пазя от ваксинираните , особенно тези дето гледат много телевизия .


И от лигльовците трябва да се пазиш, дето майките им ги възпитаха по кафенетата, обменайки опит една друга как да работят мъжете си. Фейсбуковите майки, създадоха фейсбуково поколение, което го е страх и от падащите от високо есенни листа..
Направо съм бесен на гнусното, ново поколение! Самия форум до голяма степен е девическа гимназия
9K714 OKA SS-23

ПУ 9П71 ТМ 9Т240
9М714Б АА-75 9Н-63

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 64
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж

Re: Бихте ли се ваксинирали срещу CoVid?

Мнение от alekangg » 29 Май 2021, 9:39

Сериозни офанзиви имат немците. Уж е доброволно, но работодателите масово раздават разни листенца с дребни букви и така са принудени да се ваксинират всички лека полека.
В момента в ресторант се влиза с ваксина или с тест, това не ми се вярваше, но се оказа живата истина..
Гласят се и децата да почват и да има големи глоби за родителите, отказали ваксини.

Положението хич не е добре и става все по-зле.

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook