Мистериозния нов щам на коронавирус

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 237
Регистриран на: 21.02.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 320i мнооо убаво )))
Мечтае да кара: Еххх...
Детайли за колата: e46, седан, M52,2000 cm3,150 Hp.

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Моджо » 22 Ное 2020, 21:19

Ся и туршиите ги изкарахте вредни...
Хм,хм...


Аватар
Мнения: 2738
Регистриран на: 13.06.2004
Пол: Мъж
Кара: много бавно бенве
Мечтае да кара: Порше
Детайли за колата: топ, топ, топ! unikat full!

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Bogat-Beden » 22 Ное 2020, 21:44

Киселото зейе е брутална супер храна, в десетки пъти повече вит. Ц има от цитрусите, плюс пробиотици.
"Може да решава тоя, който има e60 бе! Щом немаш e60, какво ще решиш ти бе? Ти немаш право да решаваш!"

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 229
Регистриран на: 4.12.2005
Кара: FIAT DUKATO HYMER и друга скрап
Мечтае да кара: BMW 2002 tii

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от mr_petroff » 22 Ное 2020, 22:09

A зелено домати ,карфиол ,моркови и чесън е бидонче дали мори вируса?Или си трябва и ракийка :roll: ?

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 271
Регистриран на: 30.04.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Мечтае да кара: 911

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от TNT » 22 Ное 2020, 22:40

madafaka_donkele написа: На болница и лекари мисля е излично да се споменава, че не може да се разчита.

Влизаш във форума и четеш. Тука само от безсмъртен нагоре :yes:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 880
Регистриран на: 21.10.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E36 M52b20 Touring

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Сондьора » 22 Ное 2020, 22:46

madafaka_donkele написа:Тея неща са ок, но са по-скоро превантивни мерки и за по-леки симптоми. Аз говоря при по-сериозни симптоми, недостиг на въздух, силна кашлица и т.н. Без познати доктори и подобни.

Без болница, без въздух, демек ниска сатурация е трудно. Тряя се заредиш с голяма бутилка кислород, регулатор...ама кой ще ти помогне, ако си за интубиране.. :dunno:
Виж с кво се лекува в Израел, в сф има една аптека където се прави. Иначе е забранено в БГ.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 22 Ное 2020, 23:06

zAcK написа:...


В червените чушки май има най-много май май. Та може би е вярно, че малко се увличат хората по екзотични неща като тия кивита дето си показал, поне хубавото им е, че не са много захаросани като повечето плодове :ok: Аз все съм шашнат как се гледат в бг. Чакам да дойде глобалното затопляне и да си правя градина от маслини и авокадо. В къщи мъча едно авокадово дърво да видим дали ще имам реколта :mhihi:
Последна промяна steeN на 22 Ное 2020, 23:07, променена общо 1 път
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1353
Регистриран на: 5.05.2008
Кара: G02 X4 M40d

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от blacksapphire » 22 Ное 2020, 23:07

Днес ми е 8ми ден и продължавам да съм като премазан от валяк, изморявам се да ида до тоалетната и обратно. Все още нямам вкус и мирис, изтръпнал език. Жестока отпадналост и тежки крайници. За всякакви други грипове отдавна да съм забравил. Нямам съпътстващи други заболявания, здрав прав 32г. :dunno:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 22 Ное 2020, 23:12

https://www.healthline.com/health-news/ ... -deficient

A new study that looked at 216 people with COVID-19 found that 80 percent didn’t have adequate levels of vitamin D in their blood.
The study also found that people who had both COVID-19 and lower vitamin D levels also had a higher number of inflammatory markers such as ferritin and D-dimer, which have been linked to poor COVID-19 outcomes.
A different study found that COVID-19 patients who had adequate vitamin D levels had a 51.5 percent lower risk of dying from the disease and a significant reduced risk for complications.


Нещо по темата. Всеки да ползва тази информация както намери за добре.
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1594
Регистриран на: 4.08.2011
Местоположение: Карантина баце ....
Пол: Мъж
Кара: през просото
Мечтае да кара: леговището на смог
Детайли за колата: баничарка

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Jordana » 22 Ное 2020, 23:15

В червените чушки май има най-много май май. Та може би е вярно, че малко се увличат хората по екзотични неща като тия кивита дето си показал

Миналата седмица ги обрах , към 10 кофи но са по дребнички от тези на zAcK . От три дървета , четвъртото е мъж и не дава нищо :mhihi:
IMG_0378.JPG
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Горното мнение е създадено главно с развлекателна цел и може да съдържа недоказани факти и обстоятелства . Никога не повтаряйте описаните екперименти и изказаните мнения у дома - те могат да бъдат опасни за Вас !
....АВИТОХОЛ /Атила/ живя 300 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
Синът му ИРНИК /ЕРНАК/ живя 150 години. Родът му Дуло, а неговата година дилом твирем.
ГОСТУН 2 години. Родът му Ерми, а годината му докс твирем.
КУРТ управлява 60 години. Родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
БЕЗМЕР 3 години, а родът му Дуло, а годината му шегор вечем.
Именник на българските ханове ...

ентусиаст
Аватар
Мнения: 871
Регистриран на: 9.10.2006
Местоположение: София
Кара: е85 M54B30

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от sub_eleven » 23 Ное 2020, 8:07

blacksapphire написа:Днес ми е 8ми ден и продължавам да съм като премазан от валяк, изморявам се да ида до тоалетната и обратно. Все още нямам вкус и мирис, изтръпнал език. Жестока отпадналост и тежки крайници. За всякакви други грипове отдавна да съм забравил. Нямам съпътстващи други заболявания, здрав прав 32г. :dunno:

Това му е същината на заболяването - държи по две седмици някои хора. Сестра ми и мъжът й, и те бяха 2 пълни седмици. И подкашлят все още. Мирисът го очаквай далеч във времето. Можеш да пробваш с йодна решетка на краката да видиш дали ще има ефект. При мен имаше, но чак след месец пробвах.
Миналата седмица един приятел ми каза, че при него безсилието е продължило почти месец.
Последна промяна sub_eleven на 23 Ное 2020, 8:10, променена общо 1 път

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1627
Регистриран на: 27.03.2009
Местоположение: София/Пловдив
Пол: Мъж
Кара: F
Мечтае да кара: Самолет

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Е.Димитров » 23 Ное 2020, 8:10

blacksapphire написа:Днес ми е 8ми ден и продължавам да съм като премазан от валяк, изморявам се да ида до тоалетната и обратно. Все още нямам вкус и мирис, изтръпнал език. Жестока отпадналост и тежки крайници. За всякакви други грипове отдавна да съм забравил. Нямам съпътстващи други заболявания, здрав прав 32г. :dunno:

Колега, имаш ли нужда от нещо?
Нещо да се донесе у вас?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от barty » 23 Ное 2020, 9:17

barty написа:При мен най-много ме мъчи усещането за студ, без да имам температура. Много ме тресе . Пия парацетамол и ме затопля. Отделно главоболие и обща умора.


Изглежда че засега преборихме Covid 19, като остана бързото изморяване.
:yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1016
Регистриран на: 8.06.2012
Пол: Мъж
Кара: Нафтова печка.
Мечтае да кара: През просото...
Детайли за колата: Х3 (Е83) 3.0d, 2004г.
M57TU-A5S390R-ATC400

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от Borymeckata » 23 Ное 2020, 10:58

Споделям мнение на медицински работник, което един колега ми каза. Човекът препоръчва две неща:

1. Много чист въздух и дълбоко дишане. В този смисъл - занимания на открито с леко натоварване, като колоездене и интензивни разходки са силно препоръчителни.

2. Без стрес и паника, по-спокойно да се дава, по възможност.

Значи ясно е, че с температура, треска и кашлица няма да тръгнеш по планините, но да се затвориш у дома и да се шашкаш също не е оферта... :dunno: :dunno:
Excellent! Steven is my name!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 910
Регистриран на: 14.07.2013
Местоположение: ул. дупка 1
Кара: S LINE PLUS

Re: Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от DigitalExile » 23 Ное 2020, 11:05

sub_eleven написа:
blacksapphire написа:Днес ми е 8ми ден и продължавам да съм като премазан от валяк, изморявам се да ида до тоалетната и обратно. Все още нямам вкус и мирис, изтръпнал език. Жестока отпадналост и тежки крайници. За всякакви други грипове отдавна да съм забравил. Нямам съпътстващи други заболявания, здрав прав 32г. :dunno:

Това му е същината на заболяването - държи по две седмици някои хора. Сестра ми и мъжът й, и те бяха 2 пълни седмици. И подкашлят все още. Мирисът го очаквай далеч във времето. Можеш да пробваш с йодна решетка на краката да видиш дали ще има ефект. При мен имаше, но чак след месец пробвах.
Миналата седмица един приятел ми каза, че при него безсилието е продължило почти месец.


Моето обоняние се оправи за 3 дни, сутрин,обед и вечер инхалации с лайка :ok:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6614
Регистриран на: 7.04.2004
Местоположение: CA
Кара: I6, V6
Мечтае да кара: mustang gt, много черeн...

Мистериозния нов щам на коронавирус

Мнение от steeN » 23 Ное 2020, 11:22

Ако си леко болен може да яздиш колело или да правиш интензивни разходки, ама като не ти стига въздуха как да стане? Това са превантивни неща или след като оздравееш за възстановяване... не докато си болен :) Особено пък с тоя чист въздух в София, направо ще се излекува навън.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
- Above all, we must realize that no arsenal or no weapon in the arsenals of the world is so formidable as the will and moral courage of free men and women. It is a weapon our adversaries in today's world do not have.
Ronald Reagan
- Life, liberty, and property do not exist because men have made laws. On the contrary, it was the fact that life, liberty, and property existed beforehand that caused men to make laws in the first place.

Frédéric Bastiat
- Don't eat the yellowcake

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: vixx

Последни теми
Facebook