Спукано предно стъкло.Спешно!!!

3-та серия ('98-'05)

Модератори: mitaka7, ©, Dimitroff, Гецата, Технически модератори

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Спукано предно стъкло.Спешно!!!

Мнение от Zagy » 31 Юли 2010, 19:13

Има ли някой, който си е поправял/лепил стъклото. Да си признае! :mhihi:
Si non confectus, non reficiat.

Слави
Аватар
Мнения: 7952
Регистриран на: 20.03.2003
Пол: Мъж

Re: Спукано предно стъкло.Спешно!!!

Мнение от © » 31 Юли 2010, 21:13

аз бях се засилил, но след като открих оригинални стъкла със сензор на около 300-400лв или Saint-Gobain на 300 се отказах. Точката обаче е упорита и не мърда вече повече от година и половина :mhihi:
Ако искаш да ти дам адрес за лепене в Пловдив, колеги ми го пратиха
ако ти потрябва стъкло също се обаждай

нафтения
Аватар
Мнения: 6924
Регистриран на: 4.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: го на спомени
Мечтае да кара: E39 M5 или E46 M3

Re: Спукано предно стъкло.Спешно!!!

Мнение от Zagy » 31 Юли 2010, 21:50

Мерси Слави, ако реша да сменям стъклото ще те потърся.

Засега искам да изследвам подробно варианта с лепенето, че като знам какви истории съм чувал за сменяни стъкла и проблемите след това направо настръхвам.
Si non confectus, non reficiat.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 5.01.2008
Местоположение: Sofia, BG
Пол: Мъж
Кара: E46 Touring/Е46 Coupe/ X3
Мечтае да кара: new BMW

Re: Спукано предно стъкло.Спешно!!!

Мнение от BAHKATA_TDI » 01 Авг 2010, 5:48

Zagy написа:Мерси Слави, ако реша да сменям стъклото ще те потърся.

Засега искам да изследвам подробно варианта с лепенето, че като знам какви истории съм чувал за сменяни стъкла и проблемите след това направо настръхвам.


Аз съм лепил няколко пъти. Няма никакъв преоблем, не преодължава да се нацепва и т.н.
Процедурата е около 2-3 часа. Аз лично съм ходилк в Сервиз "Сион" на Сточна гара и зад сервиза на "Ситроен" под моста на КАТ.
А по въпрова за издръжливостта - майка ми вече 5-а година година си кара колата с залепено стъкло и няма никакви ядове.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1044
Регистриран на: 27.08.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 24 Клапанова гад!!!
Мечтае да кара: М3 Е36 3.2

Re: Спукано предно стъкло.Спешно!!!

Мнение от delas_328 » 01 Авг 2010, 10:10

Абе така си е то има за какво едното да е 1000 а другото 150.Изработка,качество на пясъка УВзащити много работи наистина има,но зависи от джоба на човек,някой карат кола за 1000 други карат с стъкло за 1000 :mhihi:
А,колкото да лепенето наистина става здраво,но зависи къде е пукнатината,ако е в края няма проблеми но къв е смисъла ако е в средата :dunno:
По-добре известен пияч, отколкото анонимен алкохолик!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1288
Регистриран на: 30.03.2008
Местоположение: Пловдив,Р.Конаре
Пол: Мъж
Кара: Камион колкото читалището...

Re: Спукано предно стъкло.Спешно!!!

Мнение от pistata9889 » 01 Авг 2010, 21:13

При мен турско джамче се счупи на автомивка и се наложи да платя 350евро за друго,така че Кобра ги заеби,ефтиното винаги излиза по-скъпо.
Когато трябва да вземеш решение относно една страна,изслушай и другата,може нейната версия да е по достоверна!!!

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 10.09.2019
Пол: Мъж

Re: Спукано предно стъкло.Спешно!!!

Мнение от brsyordanov » 11 Окт 2019, 22:51

Здравейте, да вдигна малко темата. Понеже съм голям карък, днес си спуках стъклото докато сменям чистачката, поне е на пасажерската страна и за момента не ми пречи, но съм сигурен че ще се разрастне (има лъчове и в 4-те посоки :cry: ) Намерих си оригинално стъкло от кола за части, утре ще ходя да го взимам. Изчетох целия форум и други такива, но така и не разбрах къде мога в София могат да ми сменят стъклото кадърно, без да осират колата и уплътненията? Не ме бърка да дам повече пари за смяната, стига да е читаво (в рамките на разумното разбира се). Кобра ги изключвам за сега, много противоречиви мнения изчетох. Ще се радвам ако някой може да препоръча читав стъклар! :help:

Предишна

Назад към E46

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook