Конзола с педали.

Светът на тунинга, за лудите по мощност глави.

Модератор: bum_bum

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 10.08.2010
Местоположение: София/Г.О.

Конзола с педали.

Мнение от spirco » 16 Мар 2018, 12:22

Търся обаче ми излизат само някакакви за електронни игри. Ако някой може да помогне предварително благодаря. Искам да видя как са направени подобни конзоли за да открадна идея или направо да си купя. Ако някой има такива може да снима. Интересно ми е също как е направена спирачката. Има ли вариант да махна въобще сервото и какво се случва нататък. Съединителят е що годе лесен за реализация. За спирачката обаче не мога да си я представя как да стане. Въобще всякакви идеи и препратки по темата биха ми помогнали.

Пантерчо
Аватар
Мнения: 4699
Регистриран на: 16.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: WBS нов внос
Мечтае да кара: Е30 от скъпите

Re: Конзола с педали.

Мнение от Bavarcho » 16 Мар 2018, 13:28

Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Конзола с педали.

Мнение от madafaka_donkele » 16 Мар 2018, 15:17

Ето ти направо с цените от ЕУ и за 2-3лв. на кг. ти е в България.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 10.08.2010
Местоположение: София/Г.О.

Re: Конзола с педали.

Мнение от spirco » 16 Мар 2018, 18:17

Думата "бокс" явно не ми е достигала за да се покажат смислени резултати. Благодаря и на двамата.
Като гледам какви са цените обаче май ще си я правя сам. Очаквах да не са две за лев обаче не очаквах че ще трябват чак толкова левове.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Конзола с педали.

Мнение от madafaka_donkele » 16 Мар 2018, 20:07

Толкова ли е голяма разликата с/без конзола? Тва не се ли ползва от супер про-та, които се състезават за стотни и хилядни от секундата и където обикновено в края на състезанието разликата между първия и 15-ия е 1 сек.? Не се заяждам, просто ми е интересно, щото всеки втори търси такава конзола.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 78
Регистриран на: 10.08.2010
Местоположение: София/Г.О.

Re: Конзола с педали.

Мнение от spirco » 16 Мар 2018, 23:37

Представа нямам дали е толкова голяма разликата. Всъщност на писта съм карал 3 пъти. Сега като се замисля колата не е излизала от гаража 3 години. Просто обичам да си човъркам по малко и да правя разни неща. Такъв тип педали ми харесват и затова реших да проуча въпроса. Не че ми трябват за нещо конкретно. Като гледам какво представляват с малко заваряване и рязане на лазер спокойно може да се направи. Помпите видях че и те не са скъпи та в някакъв момент сигурно и с това ще се заема.

Търсене в гугъл ми извади тази тема където се коментира две помпи вместо серво.
http://www.bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?p=3713553&sid=eb9ec57b6c02b1be2c2253e4f8caa6a6

Назад към Tuning

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook