Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

На братчеда на леля му на зетя й брат му се жени, не мога да избера с какъв цвят обувки да ходя на сватбата?? Помагайте!

Модератор: Общи модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 774
Регистриран на: 6.01.2013
Пол: Мъж
Кара: E91 325d
Мечтае да кара: отново E36 318is

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от k.milanov » 30 Яну 2018, 21:12

devent написа: И разбира се никой не ме пусна докато не се появиха едни ейнджъли в огледалото. Колегата спря, присветна ми, че ме пуска




Мен коли различни от БМВ, адски рядко ме пускат да се включа или престроя. От тази гледана точка има колегиалност определено. Може би само някой с нещо по така 2012++ не е толкова толерантен към 96та е36 :mhihi:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 294
Регистриран на: 21.05.2009
Местоположение: навсякъде
Кара: както може
Мечтае да кара: както не може...
Детайли за колата: от миналия век

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от drago_pavlov » 31 Яну 2018, 9:24

Petrolhead написа:на ви един терорист. редовно спира ролса те така, на стълбата
zx860y484_2925238.jpg


Ако сградата и тротоара са негови :mhihi:
I kill a communist for fun, but for a green card... I'm gonna carve him up real nice.

Потребител
Аватар
Мнения: 26
Регистриран на: 2.11.2009

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Petrolhead » 31 Яну 2018, 9:31

тротоарът точно как може да е негов?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1841
Регистриран на: 25.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: G20

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Bexim » 31 Яну 2018, 10:03

Отдавна не питам да се престроявам, нито пък мен ме питат.
Аз просто гледам да се оправям в ситуацията.
Ако няма място, в което да вляза, не засичам, а просто си продължавам по съответната лента, няма да отида в Пловдив я, че да правя простотии и да спра. За съжаление, както и днес има хора, които просто си спират във втора лента на Цариградско и чакат да влезнат, а пред тях празно.. :censored: :banghead:
Що за олигофрен трябва да си... Не знам!
FREE SPIRIT
``He who shall be last shall be sideways and smiling...`` J. Clarkson
ex: e30 318is, e46 330d, e36 328i M, e46 316i, e90 320d, e34 ///M5, e46 330ci SMG M, e90 LCI 325i M, f30 328i, e92 ///M3 6MT

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 84
Регистриран на: 8.09.2016
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '17 G31 530dx, '08 R56 Mini Cooper
Мечтае да кара: V8

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от damian2112 » 31 Яну 2018, 11:43

От тия по-зле са само тези, дето от Окръжна до Орлов мост карат в лява лента с 50, защото "пред тях няма никой и им е по-спокойно да карат" - истински цитат от позната, когато и зададох въпроса какво прави в лявата лента с тази скорост.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TheDriver » 31 Яну 2018, 12:35

k.milanov написа:
devent написа: И разбира се никой не ме пусна докато не се появиха едни ейнджъли в огледалото. Колегата спря, присветна ми, че ме пуска




Мен коли различни от БМВ, адски рядко ме пускат да се включа или престроя. От тази гледана точка има колегиалност определено. Може би само някой с нещо по така 2012++ не е толкова толерантен към 96та е36 :mhihi:


Забелязал съм че и аз съм така, даже жената го забелязва и се шегува с мен - "тоя го пусна, защото е с БМВ нали?" :mhihi:



От тия по-зле са само тези, дето от Окръжна до Орлов мост карат в лява лента с 50, защото "пред тях няма никой и им е по-спокойно да карат" - истински цитат от позната, когато и зададох въпроса какво прави в лявата лента с тази скорост.


Возя се и аз при една дама и трябва от околовръстното да слезем до сграда при мол-а на България. През детелината слиза с 40 в средата на платното(минавайки всеки ден от там се придържам вдясно, за да могат бързаците да изпреварват в детелината без да има ситуации). Докато слезнем на булеварда беше заформила серизона колона от изнервени водачи зад нея. :mhihi:
На включването обаче е непоколебима, бие ляв мигач и директно се засилва в лява лента, докато успея да й кажа, че вече я изпреварват от ляво ги беше засякла. :mhihi: Закотви се в лява лента, обаче с 50 :driving: (ограничението там е 70, а в лява лента летят от Бояна със 100+ по някога).
И аз така я питам- "Защо тука??" - "Ами на следващото кръстовище ще завия на ляво и да съм подготвена :driving: "(следващото кръстовище е на поне 800м и дори не се вижда от там където сме :mhihi: )

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 31 Яну 2018, 14:05

проблема е на бързаците...

няма минимална скорост...

и много мразим някой да ми кара в бронята с бангията си :banghead: :banghead: :banghead:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

Потребител
Аватар
Мнения: 12
Регистриран на: 21.04.2017
Пол: Мъж

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от BeTaTesTeR » 31 Яну 2018, 14:27

vicho написа:проблема е на бързаците...

няма минимална скорост...

и много мразим някой да ми кара в бронята с бангията си :banghead: :banghead: :banghead:


Няма минимална скорост когато ти си отпред нали? Тогава си цар, тея зад теб да се оправят. Ама аз като мина пред теб и реша да си карам с колкото ми е кеф дали ще се сетиш, че няма минимална скорост или много бързо ще стане проблем?
Защото много такива съм виждал, дето се влачат, правят колона зад тях ама нали няма минимална скорост всичко му е наред. Като мина аз пред него и започна да карам като него и изведнъж става проблем, почва да ми шари наляво надясно, да ми светка, изведнъж забравя колко е ограничението и продължава да се напъва въпреки, че караме с 10 над ограничението и така нататък. Така, че недей с тая философия, защото не винаги ще си отпред и както не искаш да се гаврят с теб така и ти не го прави с останалите.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 347
Регистриран на: 16.06.2009
Пол: Мъж
Кара: E36 328i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от TheDriver » 31 Яну 2018, 14:30

Съжалавам, но не съм съгласен.

Карането в лява лента с ниска скорост при свободни ленти в дясно е малоумно и няма общо с бързаците. За съжаление все още нямаме адекватни закони за използване на лентите, дано с нарастване на многолентовите шосета това се промени..

Виж някой да натиска да изпреварва в детелината също е супер глупаво, ако ще с 30 да се движиш, както и лепенето по броните. Аз бидейки "толераст" съм разбрал, че е по-добре да им създам втора лента отколкото да се надявам, че те няма да опитат да си направят.

И тук идва моментът с колегиалността. Никой не е задължен да кара на ограничението, но понякога е добре да се съобразиш със скоростта на потока, за да не пречиш на другите. Аз също я хващам рано въпросната лява лента, но карам около ограничението - "плащам си за лукса", че съм там, за да не разчитам после някой да ме пуска като се сгъсти потокът.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8317
Регистриран на: 3.09.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: M340i
Мечтае да кара: Калибра
Детайли за колата: Portimao Blue, Turbo бензин

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vicho » 31 Яну 2018, 15:44

BeTaTesTeR написа:Няма минимална скорост когато ти си отпред нали? Тогава си цар, тея зад теб да се оправят. Ама аз като мина пред теб и реша да си карам с колкото ми е кеф дали ще се сетиш, че няма минимална скорост или много бързо ще стане проблем?


аз проблеми нямам... и не бързам... който има да си ги държи за себе си, а не да ги пренася на пътя... ако искаш спри пред мен...

през... ми е :mhihi: вече :mhihi:
You said: "Time will change!" What if it changes you?

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 4307
Регистриран на: 3.04.2015
Пол: Мъж
Детайли за колата: 440i

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Dextuar » 01 Фев 2018, 13:49

Дали този със 7-цата го насмете или просто толкова си може...


Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vld » 01 Фев 2018, 15:49

TheDriver написа:Съжалавам, но не съм съгласен.

Карането в лява лента с ниска скорост при свободни ленти в дясно е малоумно и няма общо с бързаците. За съжаление все още нямаме адекватни закони за използване на лентите, дано с нарастване на многолентовите шосета това се промени..

Виж някой да натиска да изпреварва в детелината също е супер глупаво, ако ще с 30 да се движиш, както и лепенето по броните. Аз бидейки "толераст" съм разбрал, че е по-добре да им създам втора лента отколкото да се надявам, че те няма да опитат да си направят.

И тук идва моментът с колегиалността. Никой не е задължен да кара на ограничението, но понякога е добре да се съобразиш със скоростта на потока, за да не пречиш на другите. Аз също я хващам рано въпросната лява лента, но карам около ограничението - "плащам си за лукса", че съм там, за да не разчитам после някой да ме пуска като се сгъсти потокът.


Добре де защо с 40 че даже и 30 се споменава?
На тая детелина в тая посока като беше равно и бях по млад влизах с 90 и излизах с 100/110 :mhihi:
Сега има много гадно скокче долу точно на включването и пак си влизам с 70/80 но излизам с 60 максимум 70 долу, че иначе отскачам :mhihi:
Освен на сняг и дъжд честно не рабирам защо толкова бавно, завоите са плавни, широко е, има мегдан да видиш идва ли 64 от бояна, защо да правиш тапа точно там :shock:
Много правилно правиш, че се прибираш в дясно, аз ако някой се прибере винаги се възползвам :yes:

А това да се изплющиш на България с 40 точно там си е престъпление, не че нещо, ама ако те тресне някой отзад с 80 ще те претрепе :banghead:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2276
Регистриран на: 14.01.2005
Местоположение: София Сити
Пол: Мъж
Кара: е30 м50б25
Мечтае да кара: и да си свирка...

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от KPETEH » 01 Фев 2018, 15:52

dextuar написа:Дали този със 7-цата го насмете или просто толкова си може...


Това е пежо ве колега!
"Крайно мнение, породено от висше чувство на справедливост с цел заличаване на простите, тарикате и селяните, които погазват моралните ценности на народа..." "Винаги има време да станеш дебел..."

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12757
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от vld » 01 Фев 2018, 15:57

KPETEH написа:
dextuar написа:Дали този със 7-цата го насмете или просто толкова си може...


Това е пежо ве колега!


Кое е пожо, тоя от лявата лента дето засече пежото ли :shock: :mrgreen:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 180
Регистриран на: 3.11.2017
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: вана
Мечтае да кара: DACIA

Re: Селяндурски тероризъм. Скандали и права на пътя.

Мнение от Knoxville_ » 01 Фев 2018, 16:07

:lol: :lol: аз такоа... нямам думи :lol: :lol: :ok:

ПредишнаСледваща

Назад към Извън Темата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: xterminator

Последни теми
Facebook