Щипка магия

Как издухах на старт едно Ferrari...

Модератори: mitaka7, Общи модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 96
Регистриран на: 26.06.2010
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 03' e46 330d
Мечтае да кара: Bmw E34 M5
Детайли за колата: Италиански ковчег, на пътя към възкресението си.

Re: Щипка магия

Мнение от daniel_e30 » 07 Дек 2014, 2:29

Човечеееееееее,пак избухна ! Евала, страхотно ! :bowdown:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 233
Регистриран на: 18.12.2013
Местоположение: Велико Търново
Пол: Мъж
Кара: E39 528i
Мечтае да кара: Е39 М5
Детайли за колата: Powered by шпер

Re: Щипка магия

Мнение от drifty » 07 Дек 2014, 16:47

Като четох, сякаш гледах себе си. Същата история, същото изключително момиче, което и сега много обичам, повече от 3 месеца след раздялата. Купих си БМВ също като теб, но 320, за това ми стигна бюджета. Но не ме удовлетворява нищо, не чувствам, не живея, просто съществувам и ми е много тегаво и дори новата бима не ми помага особено :( Страхотно написана история и напълно разбирам какво ти е било тогава и се надявам да се съвзема и аз, защото почва да ми писва..
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 34
Регистриран на: 3.04.2014
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: ше Е36 320i
Мечтае да кара: E36 M3

Re: Щипка магия

Мнение от JuStDieSeL » 24 Дек 2014, 19:27

Не знам на колко години сте момчета/мъже но като едва прохождащ 20 годишен младеж със предишна 3 годишна връзка.. Вече живота ме научи че жените не са това което ни се иска да бъдат и така наречената love е пълна измислица...

Карайте си баварките те ще са ви по-верни по евтини в дългосрочен план и не си го слагайте на сърцата защото всички тези момичета за които говорите съм сигурен че не им пука ни най-малко по начина по които на вас ви пука. Живота е твърде кратък за да си губи човек времето да бъде п*тка за едната п*тка.

От 5 месеца съм свободен правя си каквото искам не се отчитам на никого и даже и благодаря че ми отвори очите сега вече наистина живея в реалността а не в филма любов.
Знам че всички са различни и няма да се съгласят много хора с моето виждане но съм длъжен да си споделя това в което вярвам аз.

Потребител
Аватар
Мнения: 0
Регистриран на: 26.05.2015
Пол: Мъж

Re: Щипка магия

Мнение от deyan1 » 26 Май 2015, 10:46

Еххххх....тази любов! Наскоро прочетох, че любовта не е за прости пеперуди и много ми хареса:)

ентусиаст
Аватар
Мнения: 979
Регистриран на: 16.03.2009
Пол: Мъж
Кара: F01 пет точка нула L

Re: Щипка магия

Мнение от doomy525 » 13 Юни 2015, 16:23

Хаос написа:Живота тече във вените ми по-силно от всякога!
И днес празнувам своята победа. Победа не над кого да е, а над себе си!
Най-ценната в моята колекция.


:bowdown:
enjoy life and drink cold beer

Политиката у нас е по-страшна от организираната престъпност

Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 83
Регистриран на: 24.09.2017
Пол: Мъж

Re: Щипка магия

Мнение от firstduo93 » 24 Дек 2017, 17:02

:D :D :D :D

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1081
Регистриран на: 10.11.2012
Местоположение: Монтана
Пол: Мъж
Кара: E46 316ti, ex E34 M50, Е36 М43
Детайли за колата: N42B18A, s199a, individual

Re: Щипка магия

Мнение от The Heartlistener » 26 Дек 2017, 16:24

...Момчета,
...когато оставите достатъчно "кръв" на "бойното поле" на живота... Тогава /може би/ ще осъзнаете че това е един омагьосан кръг...Един логичен въртоп в който никога не трябва да казваш никога...И в който не е късно да обичаш отново...Да търсиш и намираш себе си в очите на една жена...
Да, губим части от душата си по пътя, падаме и пак ставаме, живеейки с илюзията че ставаме по-корави, заклети реалисти стъпили здраво на земята, че се променяме психически надмогвайки несполуките...Илюзията че страдайки сме спечелили мнима свобода, че сме закърпили здраво егото си, че в остатъка от живота си ще живеем само и единствено за себе си...
Свободата е утопично понятие...
След болезнена раздяла с обичан човек винаги можем да изживеем голяма част от живота си под звуците на мнимата свобода...Докато в един хубав ден /когато годините неумолимо минат/, ще се запитаме - "А сега какво?" ... "Какво оставих след себе си?"... "Къде съм?" И когато погледнем в торбата за спомени, няма да открием почти нищо...там няма да фигурира любимата кола или празнуването с приятели в кръчмата...Там могат да бъдат само онези колкото горчиви, толкова и красиви мигове - частиците замръзнала във времето любов...
Живейте, хора...Не се отказвайте - минавайте по утъпканата вече пътека - отново и отново...Депресирайте се и възкръсвайте пак... И сами ще се убедите че падението от любов не е разруха, а богатство... Есенцията на живота...смисъла...

П.П. Към автора - чудесен, чувствен изказ, браво! :yes:
Честита Коледа!
"Въпрос на вкус" - казало кучето...и си облизало гъза.

Предишна

Назад към Страхотни истории

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook