Car Detailing Bulgaria-Специални оферти за членове на Клуба!

Промоции, специални оферти, търговски отстъпки.

Модератори: Leon, LiTtLeRoCk, Секретар на клуба, ///M_Martin, boris, BMW Club BG - Управителен съвет

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 08 Май 2014, 15:54

Mollov написа:Мдам... след нова година по някое време най-накрая ще дойде и първата доставка... тогава почти сигурно ще дойде и най-новият продукт - FlyBy30:



Клипа показва пълната (препоръчителна) процедура по подготовка и нанасяне на препарата, а след 8:20мин може да се види и ефекта... ;)


Продуктът вече е наличен, и то в своята обновена версия (2014)! Цена 32лв за комплект (съдържа както Eraser, така и CeriGlass + ръчен апликатор за полиране).



кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 99
Регистриран на: 3.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 318 is
Мечтае да кара: BMW E36 M3

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от V_E_N_G_O » 13 Май 2014, 13:53

Неее няма разлика :yes:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 26 Май 2014, 8:30

Ако имате водоструйка, ето какво можете да постигнете с IRON-X Snow Soap (шампоан за водоструйка с добавен IRON-X за премахване на метални частици и налепи по боя и джантите):


ентусиаст
Аватар
Мнения: 906
Регистриран на: 14.05.2010
Местоположение: Пловдив, България
Пол: Мъж
Кара: BMW E82, E83, E92, F02
Мечтае да кара: Saab Viggen 2.3T
Детайли за колата: BMW X3 E83 LCI MY'08; 2.0d 177bhp, steptronic.
BMW 120d E82 MY'08; 2.0d 220bhp, steptronic.
BMW 320d E92 LCI MY'12; 2.0d 184bhp, steptronic.
BMW 320i E90 MY'05; 2.0i 150bhp.
BMW 750Ld F02 LCI MY'13; 3.0d 386bhp, steptronic.
BMW 320i E36 MY'96; 2.0i 150bhp.
BMW 118d F21 MY'13; 2.0d 143bhp.

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от stocky » 06 Юни 2014, 8:57

Като един супер доволен клиент искам да изкажа огромни благодарности на Mollov! Отношението му към мен винаги е било перфектно и винаги е отговарял точно на всички мои въпроси (не мога да ви опиша колко много са и колко много му досаждам). Един от малкото търговци, които не виждат в клиентите си само чувал с пари, а дават реални съвети и насоки! Нямам никакъв опит в детайлинга, за да дам обективно мнение за продуктите, но мога да дам мнение от гледната точка на обикновен потребител (каквито вярвам са повечето четящи тук) - продуктите са със страхотно качество! Пригодни са за лесна употреба от непрофесионалисти (тези, които са предназначени за непрофесионалисти). Всичко е в удобни опаковки с достатъчно подробни указания за употреба! Благодарение на отношението на Mollov и на качествата на продуктите, които предлага, имам една от най-лъскавите коли, които съм виждал на живо (вече откривам забележки и на коли в шоурумите), като дори изпитвам страхотно задоволство, че това се дължи до някъде и на времето, което сам отделям на автомобила си! В момента имам почти цялата гама продукти от хоби-серията на OPT и само си търся повод да си взема още нещо :paranoid: . Огромно БЛАГОДАРЯ!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 268
Регистриран на: 8.10.2006
Местоположение: на шофьорското място!
Кара: когато има гориво.
Мечтае да кара: Джесика Алба
Детайли за колата: Е30 316i; E36 318i; E39 528i; Е53 3.0i; Munich, Germany

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от AlCapone » 06 Юни 2014, 13:29

И аз искам да отбележа доброто отношение ,корекнност и подробното обяснение за всичко което попитах колегата Mollov! Не съм пробвал още продукта който си поръчах но от изчетеното тук а и в чуждестранни форуми съм повече от сигурен че ще остана доволен! Аа да не забравя да кажа колко прилежно и надеждно беше опакован продукта!

И така +1 от мен!!!
Пушил съм в движение и с DJ STANCHO на мотора.....

ентусиаст
Аватар
Мнения: 929
Регистриран на: 31.08.2008
Местоположение: София
Кара: e65

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Пилев » 10 Юни 2014, 11:14

Здравейте колеги. Мисля, че няма какво да коментирам отношението на колегата. Всеки който е имал контакт с него е наясно, че е един от най-коректните.
Ето две импровизирани снимки. Препарата е power clean разреден във вода 6:1(вода:препарат), след това с лосион за кожа. Направих снимките на канапето в нас, тъй като то е светло, а салона на колата е черен.
Горещо препоръчвам
Качеството е малко кофти заради кофти телефон(дригия нямаше батерия). :oops:
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Ganchev__ » 16 Юни 2014, 0:57

Четейки мненията над моето ми се иска да изразя малко критика.Преди няколко месеца писах ЛС на колегата, като го попитах за 2 продукта и начина на тяхното нанасяне и други неща.Предложих да му звънна, ако е прекалено дълго за обяснение на ЛС, но отговор така и не получих, а на следващия ден при позвъняването ми не успях да се свържа с него.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 16 Юни 2014, 9:47

Винаги има място за критика, когато е смислена :) Липсата на отговор от моя страна е чиста случайност, която нямам как да обясня по друг начин :) Относно позвъняването - вероятно ще се съгласиш, че понякога човек няма как да отговори на обаждане, а когато то е дошло от непознат номер из между няколкото неприети, които са се получили през деня, няма как да прозвънява всички, че да "разпитва" кой го е търсил :) Смятам щеше да е много лесно да звъннеш отново по-късно и да получиш информацията, която те интересува.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 213
Регистриран на: 25.12.2009
Местоположение: Бургас
Пол: Мъж
Мечтае да кара: BMW

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Ganchev__ » 16 Юни 2014, 12:54

Въпреки че не успях да се свържа, на 2 пъти поръчвам продукти директно от сайта и съм доволен от тях.Следващият път просто ще съм по - настоятелен, когато се наложи консултация. :bchug:

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 10 Сеп 2014, 9:59

Ganchev__ написа:Следващият път просто ще съм по - настоятелен, когато се наложи консултация. :bchug:


:yes: :bchug:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 13.07.2013
Пол: Мъж
Кара: AMG 560SEC WB 1990
Мечтае да кара: ... като горното,ама ново...
Детайли за колата: This AMG is a very special car in so many ways, the fact that this AMG is an authentic AMG Germany with proof of origin that the M117 / 9 motor was first developed in Germany not Japan. It is an AMG 6.0 DOHC wide body which is one of the most desirable and rarest cars in today's car collection market. The car was built during the final year of the AMG ERA during the merge with Mercedes Benz. This car is also equipped with the rarest engine AMG has ever built which is the M117-9 6.0 32v. There was a very limited number of these authentic AMG engines built in Germany and I would I estimate roughly around 5 or 6.

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от VIKING_WARRIOR » 14 Сеп 2014, 13:31

Здравейте отново Г-н Моллов,
Като разгледах селекцията от продукти които предлагате искам да попитам апропо какво можете да ми препоръчате за да избегна тези гадни и досадни следи от "убити" по пътя мухи, защото не мога да си обясня защо само на Х1 ми се лепят така жестоко и гадно чак не мога да пусна чистачките за да почистя стъклото и трябва да водя колата веднага на пароструйка за да я измия основно!? Благодаря предварително! :yes:
Dream as if you 'll live forever, live as if you'll die today.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 01 Окт 2014, 12:43

Налепянето на мухи и всякакви други твари е почти неизбежно, но с нанасянето на вакса или сийлънт по боята (или дори перманентно покритие) и подходящ препарат за челното стъкло (и фаровете) като FlyBy 30 (например) със сигурност ще намалиш количеството на "налепите", а от друга страна ще улесниш в последствие и премахването им.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 20 Фев 2015, 17:58

На сайтът www.cardetailing.bg можете да видите текущите и актуални промоции!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 149
Регистриран на: 13.07.2013
Пол: Мъж
Кара: AMG 560SEC WB 1990
Мечтае да кара: ... като горното,ама ново...
Детайли за колата: This AMG is a very special car in so many ways, the fact that this AMG is an authentic AMG Germany with proof of origin that the M117 / 9 motor was first developed in Germany not Japan. It is an AMG 6.0 DOHC wide body which is one of the most desirable and rarest cars in today's car collection market. The car was built during the final year of the AMG ERA during the merge with Mercedes Benz. This car is also equipped with the rarest engine AMG has ever built which is the M117-9 6.0 32v. There was a very limited number of these authentic AMG engines built in Germany and I would I estimate roughly around 5 or 6.

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от VIKING_WARRIOR » 09 Мар 2015, 15:12

Благодаря ще се възползвам.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dream as if you 'll live forever, live as if you'll die today.

Мародератор
Аватар
Мнения: 12328
Регистриран на: 28.07.2006
Местоположение: София
Кара: some d20s

Re: Car Detailing Bulgaria - най-добрата грижа за вашата кол

Мнение от Mollov » 30 Мар 2015, 11:56

На склад е най-новият продукт на Optimum Polymer Technologies - FERREX!!!!

- Optimum FERREX

Изображение

Ако вече сте запознати с възможностите на CarPro IRON-X, новият Optimum FERREX е един чудесен заместител на IRON-X. Optimum FERREX е продукт, който е изключително подходящ за специално почистване на автомобилни джанти, които имат по себе си метални налепи от прах от накладки и други. FERREX е подходящ за премахване на метални налепи и от боята на колата. Ако по джантите или боята имате прах от накладки или упорити метални частици, FERREX е най-добрият ви помощник при премахването им.

Цена за 473мл - 34 лева.

ПредишнаСледваща

Назад към Сервизи, Магазини, Автоцентрове, Услуги

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook