Годишен членски внос

Информация за членството в клуба.

Модератор: BMW Club BG - Управителен съвет

Потребител
Аватар
Мнения: 29
Регистриран на: 18.01.2010
Пол: Жена

Годишен членски внос

Мнение от nina.deneva » 03 Фев 2010, 11:19

Здравейте, членове на БМВ Клуб България!
Искам да напомня на всички желаещи да продължат членството си, че крайния срок за заплащане на годишния членски внос е до 28.02.2010г.
Можете да платите по банков път - Банкова сметка : IBAN : BG 19 UNCR 76301065916408 BIC : UNCRBGSF .
или в офиса на Клуба - гр.София, ул. "Сан Стефано" 4, вход А, ет.3, ап. 21, тел : 02/4211196; работното време е всеки делничен ден от 09:00 до 13:00 часа. Заповядайте!
Ако имате допълнителни въпроси, моля обръщайте се към мен, може да използвале и-мейл nina.deneva@yahoo.com

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Годишен членски внос

Мнение от Maverick_VS » 03 Фев 2010, 23:00

Един въпрос - станах член октомври месец 2009 и съответно тогава си заплатих членския внос...сега ли трябва да го платя, че нещо се обърках в размисли :mhihi: ?!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1705
Регистриран на: 8.03.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: само по празници

Re: Годишен членски внос

Мнение от Wolfen » 03 Фев 2010, 23:29

членския внос се заплаща за една календарна година, т.е. през октомрви ти си платил членския внос за миналата година, до края на месеца трябва да платиш за текущата година.

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: Годишен членски внос

Мнение от Giorceto » 04 Фев 2010, 9:41

Точно така. Членски внос за първо ниво е 40 лева. Заплаща се при приемане, за годината в която сте приет. Ако сте приет в интервала 01.01 - 28.02 не заплащате два пъти. За тези приети в интервала 28.02 - 31.12 има срок до 28.02 за такушата година да бъде платен членския внос, за да могат да бъдат издадени новите членски карти до 01.03, съотчетно да бъде платен членския внос към Европейския клуб на БМВ. Това се прави с цел преди началото на събора, да се преборим за повече спонсори и по-дори отпсъпки през годината. Точно поради това БМВ Клуб България е един от автомобилните клуобве с най-голяма членска маса и съответно най-добри преференции в търговския сектор. :)
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: Годишен членски внос

Мнение от ///M_Martin » 04 Фев 2010, 10:38

:OT: Toва означава че и аз трябва да платя моя въпреки че е платен до април 2010 и съответно ще получа нова клубна карта :roll:

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: Годишен членски внос

Мнение от Giorceto » 04 Фев 2010, 10:54

Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1013
Регистриран на: 11.05.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '07 E91 335i

Re: Годишен членски внос

Мнение от Maverick_VS » 04 Фев 2010, 11:16

Giorceto написа:Точно така. Членски внос за първо ниво е 40 лева. Заплаща се при приемане, за годината в която сте приет. Ако сте приет в интервала 01.01 - 28.02 не заплащате два пъти. За тези приети в интервала 28.02 - 31.12 има срок до 28.02 за такушата година да бъде платен членския внос, за да могат да бъдат издадени новите членски карти до 01.03, съотчетно да бъде платен членския внос към Европейския клуб на БМВ. Това се прави с цел преди началото на събора, да се преборим за повече спонсори и по-дори отпсъпки през годината. Точно поради това БМВ Клуб България е един от автомобилните клуобве с най-голяма членска маса и съответно най-добри преференции в търговския сектор. :)


:yes: Благодаря за изчерпателния отговор - ще си го платя тия дни ;)

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Годишен членски внос

Мнение от Ogi » 04 Фев 2010, 11:45

Незнам дали е правилно това което правя но аз се отказвам от членството си в БМВ Клуб България...
не виждам смисъл защо аз трябва да давам мило и драго за да помагам на всеки който по някакъв начин е свързан с тази марка... в същото време БМВ Клуб България да не ме толелира и силно казано да се подиграва с мен...

говоря по специално за кандидатурата ми за 2-ро ниво... пуснал съм я преди повече от 3 месеца може би... темата ми е пусната в "специалната секция" и доколкото разбрах върви на зле понеже в друг форум имам лични разправии с разни юзъри които не са обвързани по никакъв начин с този форум... незнам кой ми подля вода и по добре да не разбирам защото ще си върна... не смятам че в този форум аз съм заслужил такова отношение...

за да не съм голословен ще споделя нещата с които се гордея че съм извършил и въпреки отношението на масата "гласуващи" не съжелявам и ще продължавам да помагам и организирам подобни неща...

* Аз инициирах "БМВ сбирка на ентусиастите от Северна България 2008" провела се във Велико Търново... събраха се над 100 автомобили с марката БМВ... аз пуснах темата... рекламирах сбирката... поддържах постоянен контакт с момчетата от търново... давах идеи и помагах с каквото мога...

* Аз инициирах "БМВ сбирка на ентусиастите от Северна България 2009" провела се в Русе... събраха се доста над 100 автомобила с марката БМВ... отново аз пуснах темата, рекламирах сбирката поддържах постоянен контакт с поелите организацията от Русе момчета давах идеи съгласувахме нещата един с друг и т.н.

* Аз съм един от 2-мата организатори и инициатори на БМВ Тийм Плевен... именно аз се занимавам с всичко случващо се в този тийм, аз предлагам на момчетата да ходим на гости по други градове,аз ги събирам когато ще тръгваме за събори, аз се разбирам с колегите от другите градове кога и къде ще се чакаме за да пътуваме заедно на някъде, аз се знаимавам с всички реклами относно този тийм, подписи по форумите, страница във фейсбук, в момента правим тениски на тийма, предстои да направим знамена и стикери за автомобилите... именно аз се занимавам със всичко това...

* също случаите в които съм се отзовал за помощ или да извърша някаква услуга на колегите от другите градове... дали да ида да видя даден автомобил който мисли да купи, дали да си купи двигател за който аз си слагам главата и намалявам цената с няколко стотин лева, дали закъсал колега на който трябва да намеря сервиз в неделя сутрин... случеите са 10-тки и не ми се изброяват...

има още много какво да напиша но няма смисъл да занимавам целия форума с тези неща

Това според мен е достатъчна причина да се разочаровам от вас и да прекратя членството си... компромисите трябва да са двустранни... мисля че съм заслужил достатъчно за да се почувствам и аз част от този клуб... а не някой да ми извади кирливи ризи от скандали в друг форум и отново повтарям НЯМАЩИ НИЩО ОБЩО С ТОЗИ ФОРУМ (защото все пак смятам че тук се държа повече от добре... не нарувашавам правилата... не се карам с потребителите... давам акъли навсякъде кадето мисля че съм достатъчно компетентен ) и с това този човек да прекрати една моя мечта... в същото време цялата маса "Гласуващи" да се поведе по акъла на същия и да бъда отхвърлен...

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: Годишен членски внос

Мнение от Giorceto » 04 Фев 2010, 12:08

Това защо не го написа като мотивационно писмо за 2-ниво.. ???
Всеки има право да се откаже, това не е проблем. Въпроса е че аз сега чувам за всияките неша които си изброил, сигурен съм че и много други го чуват за първи път, как се очаква членовете второ ниво да са нясно с всички тези твой дейности, ако ти не ги изложиш в кандидатурата си???

Ще пусна темата за повторно гласуване! Ако това те устройва разбира се!
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2736
Регистриран на: 13.02.2002
Пол: Мъж

Re: Годишен членски внос

Мнение от Любо Мегов » 04 Фев 2010, 15:34

да му е честито на Ogi второто ниво на членство :!: поради забавянето от наша страна, на моя отговорност е приет вече. доказал е че става за второ ниво, още повече с последния пост... :yes:

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Годишен членски внос

Мнение от Ogi » 04 Фев 2010, 15:39

Ами освен да кажа едно голямо СЪЖЕЛЯВАМ... направо ме оставихте без думи... ГОЛЕМИ СТЕ!!! :bowdown: :bowdown: :bowdown:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 207
Регистриран на: 25.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: '92 Е36

Re: Годишен членски внос

Мнение от san4o » 04 Фев 2010, 23:43

А какво става с тези които сме си подали молба миналата година, а още нямаме отговор?

Дружба Тийм
Аватар
Мнения: 5675
Регистриран на: 4.05.2002
Местоположение: Keep walking
Пол: Мъж
Кара: 535xD

Re: Годишен членски внос

Мнение от Giorceto » 05 Фев 2010, 9:36

Попаднал си в промеждутъка когато колежката от офиса напусна и известно време нямаше служител.
Прати ЛС на Нина, да ти намери молбата и направо да те приемат :)
Докъдето и да си стигнал, продължавай напред...
Почивки в Турция Почивка в Алания| Почивка в Дидим| Доставка от Англия|

Нощния ездач
Нощния ездач
Аватар
Мнения: 3522
Регистриран на: 13.07.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: дългия по таван

Re: Годишен членски внос

Мнение от Engi » 10 Фев 2010, 23:11

само да вметна две думички към колегата Оги....

Колега,
ти, като един ИСТНСКИ БМВ фен си готов да се откажеш от БМВ клуба на секундата, защото в него, по някаква причина, е имало проблем и забава с удобрението на второто ти ниво. На твое място, бих написал едно-две писма до някой от ръководството, ако не получа отговор, бих пуснал някоя тема защо и как и т.н.т. Това, че първата ти работа е да напишеш, че се отказваш, показва единствено и само, че не ти пука кой знае колко за този клуб. Ако бях видял това писмо по-рано, щях твърдо да се възпротивя за членството ти за второ ниво.

п.с.: Господин Мегов, не знам от кога имате делигирани права да пускате членове второ ниво:) все си мисля, че резултата от гласуването трябва да е показателен ;)
Изображение

Плевен тийм
Плевен тийм
Аватар
Мнения: 3296
Регистриран на: 5.09.2007
Местоположение: Плевен!
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: 332ti
Детайли за колата: сива

Re: Годишен членски внос

Мнение от Ogi » 11 Фев 2010, 0:11

Engi написа:само да вметна две думички към колегата Оги....

Колега,
ти, като един ИСТНСКИ БМВ фен си готов да се откажеш от БМВ клуба на секундата, защото в него, по някаква причина, е имало проблем и забава с удобрението на второто ти ниво. На твое място, бих написал едно-две писма до някой от ръководството, ако не получа отговор, бих пуснал някоя тема защо и как и т.н.т. Това, че първата ти работа е да напишеш, че се отказваш, показва единствено и само, че не ти пука кой знае колко за този клуб. Ако бях видял това писмо по-рано, щях твърдо да се възпротивя за членството ти за второ ниво.

п.с.: Господин Мегов, не знам от кога имате делигирани права да пускате членове второ ниво:) все си мисля, че резултата от гласуването трябва да е показателен ;)


Ами не е точно така... изпращах многократно Л.С. до Елица Лазарова... също до някой админ пращах веднъж... не съм сигурен дали Асен или X-Citer... отговора беше че анкетата още не е приключила.... ако не се лъжа са изминали над 6 месеца от както съм пуснал молбата си 2-ро ниво... преди около 2 месеца разбрах че някой много ме е оплюл в темата с анкетата ми относно скандали в дрифтинга... мисля че изчаках достатъчно преди да напиша това...
все пак не искам решението на Л. Мегов да предизвиква някакви пререкания м/у вас... ако ще се породят някви скандали заради мен по-добре всичко да е по старо му ;)

Само ще ви помоля да вземете крайното си решение в срока за заплащане на членския внос... искам да знам какъв членски внос трябва да внеса... за 1-во или за 2-ро ниво :bchug:

П.П. в моя защита...когато писах 1-вото ми мнение в тази тема бях силно афектиран и мнението беше импулсивно...
П.П2 да си фен е едно... да си член на БМВ клуб Бг е съвсем друго :bchug:

Следваща

Назад към BMW Клуб България

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook