БМВ М3 Туринг (Г81).

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 13.11.2011
Местоположение: Schweiz
Пол: Мъж
Кара: F11 M550D LCI
Детайли за колата: Champagner quarz metallic

БМВ М3 Туринг (Г81).

Мнение от Burnar » 03 Юли 2022, 13:08

Здравейте,
създавам темата, тъй като намирам за много интересно първото БМВ М3 Туринг. Не съм сигурен дали раздела е правилен, ако някой модератор прецени нека я премести.

Интересно ми е също да чуя мнения, впечатления и като цяло да обсъдим модела или някой да се похвали с бъдещата нова придобивка :lalala: .
Като начало мога да кажа, че аз лично намирам комбито за много красиво и солидно, вътре е по-добре от фейслифта на нормалната тройка, защото има скоростен лост :mhihi: .
В немските форуми се коментира стартиране на поръчките официално от 28.08.2022 и много дълго време на чакане. Ще се произвежда за целия свят само в завода в Мюнхен на линията заедно с и4.

https://www.youtube.com/watch?v=_kzlcsCqaFU&t=1397s

Хубава неделя!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: БМВ М3 Туринг (Г81).

Мнение от madafaka_donkele » 03 Юли 2022, 13:48

Хубава е, въпреки, че отзад, ако я няма емблемата си е копи/пейст ауди :mhihi:
Каква е идеята на това комбЕ аз лично не разбирам :dunno: Като навремето stagea и съвременните RS-и, някои от които даже са само комбита и няма седанова версия. Единия багажник ли е толкова важен, че не може да се мине с някое thule отгоре при нужда :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 170
Регистриран на: 13.11.2011
Местоположение: Schweiz
Пол: Мъж
Кара: F11 M550D LCI
Детайли за колата: Champagner quarz metallic

Re: БМВ М3 Туринг (Г81).

Мнение от Burnar » 03 Юли 2022, 16:27

madafaka_donkele написа:Хубава е, въпреки, че отзад, ако я няма емблемата си е копи/пейст ауди :mhihi:
Каква е идеята на това комбЕ аз лично не разбирам :dunno: Като навремето stagea и съвременните RS-и, някои от които даже са само комбита и няма седанова версия. Единия багажник ли е толкова важен, че не може да се мине с някое thule отгоре при нужда :dunno:


Аз не бих се съгласил, че има нещо общо с Ауди, още повече на живо.
Идеята за багажник, които не е тип "дупка", а е равен и с голям отвор привлича хората в западните страни. Моята следваща кола ще е също комби, въпреки че до сега не съм имал и седаните са по-красиви, просто си е по-удобно във всяко отношение.
Кутията на покрива няма да реши проблема с транспорта на домашните животни, а тук масово имат животни и си имат клетки в багажниците. Това е и причината да се карат масово комби и сув.
Според мен идеята, въпреки че е малко късно реализирана, си е конкуренция на другите марки.

Добавям, че се очаква също и появата на М5 комби през 2025, като слуховете се въртят вече по сайтове и чужди форуми.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1964
Регистриран на: 19.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: т му се стари БМВ-та
Мечтае да кара: R6 turbo на задно и ръчни скорости
Детайли за колата: отново с чарджър

Re: БМВ М3 Туринг (Г81).

Мнение от barty » 04 Юли 2022, 16:23

M3 комби го намирам за добра идея. Ако имам възможност бих го карал.
:yes:

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook