покупка на е38

Останалите BMW-та.

Модератор: Технически модератори

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Мнение от Langata » 08 Яну 2009, 23:27

Колега щом си давам мнението значи имам наблюдения тъй като съм имал две опел омеги ,един рендж ровър и една 5та серия всички до една с 2.5тдс мога да твърдя че ако не си я купиш нова и не си я обслужваш лично 2.5 тдс на старо е ПЪЛЕН БОКЛУК.Пак казвам не искам да обидя някого може и да има читави но са еденици!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Мнение от Langata » 08 Яну 2009, 23:31

А колкото до това че не си сигурен дали 3.0д е по-добър 2.5тдс поне не казвай пред хора които разбират от коли че 2.5 е по-добър-за да не ти се смеят не за друго!
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 511
Регистриран на: 5.01.2007
Местоположение: София
Кара: 530 Д

Мнение от l-s » 08 Яну 2009, 23:34

Е аз немога да разбера .Първо си взел омега казваш боклук,после джип казваш боклук.Добре ти да не си мазухис :mhihi:
СИНИ ШАМПИОНИ!!!!!Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2840
Регистриран на: 6.10.2005
Местоположение: София

Мнение от ///sasho » 08 Яну 2009, 23:40

Langata написа:Колега щом си давам мнението значи имам наблюдения тъй като съм имал две опел омеги ,един рендж ровър и една 5та серия всички до една с 2.5тдс мога да твърдя че ако не си я купиш нова и не си я обслужваш лично 2.5 тдс на старо е ПЪЛЕН БОКЛУК.Пак казвам не искам да обидя някого може и да има читави но са еденици!



Ние неможе да сме напълно сигурни в това , което казваш , че имаш като наблюдение , върху двигателя , защото все пак всеки има свободен достъп да си пише каквото иска в интернет , но да се съгласим , че си имал такива коли. Не допускаш ли , че и ти може да си попаднал на коли , чийто двигатели също са станали жертва на лошата подръжка , просто , защото наистина както и ти самия каза читавите екземпляри в България са единици и от тях почти няма такива , които да се продават.
И пак казвам двигателя не е "боклук" , проблема не е в него , а в лошата подръжка , в собствениците , които го купуват и си мислят , че карат бензиново BMW скъсат го от юркане и после го продават и от потърпевшите втори-трети и т.н. собственници тръгва лошото му име.

Langata написа:А колкото до това че не си сигурен дали 3.0д е по-добър 2.5тдс поне не казвай пред хора които разбират от коли че 2.5 е по-добър-за да не ти се смеят не за друго!


Говориме за здравина на TDS и D , а не кой двигател с какво е по-добър.
Хората , които разбират от коли , ще обърнат внимание , за какво по-точно става въпрос , а няма да сложат всичко под един знаменател.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 164
Регистриран на: 5.08.2007

Мнение от Langata » 09 Яну 2009, 10:42

Оооооо извинявайте ПРИПОЗНАЛ съм се! :mhihi:
Никой не умира девствен защото живота преебава ВСИЧКИ!!!!

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Мнение от bavareca_86 » 09 Яну 2009, 19:57

Hugo Boss написа:Преди 2 дена с един приятел ходихме да гледаме една Е38 от 98а 2.5ТДС. Беше със всички екстри ориг. ксенон, нави, ТВ тунер мулти волан..абе всичко без кожа. Беше зарината в сняг което означаваше, че поне 4-5 дена не беше палена. С една малко акомулаторче запали от раз на - 7 градуса :shock: . Направо бях възхитен. 15 000 лева струваше и смятам че това е добра инвестиция.
каде се намира тази кола и как мога да се сваржа сас собственика
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Мнение от bavareca_86 » 09 Яну 2009, 19:58

anzak написа:ако искаш ела ще ти продам моята с такива екстри не си виждал
pusni eдно ли4но за какво става вапрос
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Мнение от bavareca_86 » 16 Яну 2009, 0:36

само толкова ли
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 16 Яну 2009, 1:33

bavareca_86 написа:
Hugo Boss написа:Преди 2 дена с един приятел ходихме да гледаме една Е38 от 98а 2.5ТДС. Беше със всички екстри ориг. ксенон, нави, ТВ тунер мулти волан..абе всичко без кожа. Беше зарината в сняг което означаваше, че поне 4-5 дена не беше палена. С една малко акомулаторче запали от раз на - 7 градуса :shock: . Направо бях възхитен. 15 000 лева струваше и смятам че това е добра инвестиция.
каде се намира тази кола и как мога да се сваржа сас собственика


то е по лесно да я направиш студена да пали отколкото топла когато вече са и хлабави веригите, така че е важно да пали и топла от раз :idea: :idea:
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 248
Регистриран на: 7.01.2006
Местоположение: Плевен - София
Кара: BMW E36
Мечтае да кара: BMW E65
Детайли за колата: www.izgodnite.com
www.avto-bg.eu
www.recipes.free.bg
www.kotaracite.com

Мнение от Kaloyan78 » 16 Яну 2009, 20:26

Langata написа:Колега щом си давам мнението значи имам наблюдения тъй като съм имал две опел омеги ,един рендж ровър и една 5та серия всички до една с 2.5тдс мога да твърдя че ако не си я купиш нова и не си я обслужваш лично 2.5 тдс на старо е ПЪЛЕН БОКЛУК.Пак казвам не искам да обидя някого може и да има читави но са еденици!
Ми и аз имам TDS и баща ми кара Range Rover и твърдя напълно обратното. ;)

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Мнение от bavareca_86 » 03 Фев 2009, 0:20

а ако на вапросния тдс се сложи по голямо турбо,ваобще вазможно ли е?
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Ох, на баба!
Аватар
Мнения: 3297
Регистриран на: 6.02.2007
Местоположение: Берлин
Пол: Мъж
Кара: селскостопанска машина
Мечтае да кара: 4етириосен самосвал

Мнение от bavareca_86 » 16 Фев 2009, 1:48

нема ли отговор по моа вапрос
БМВ фен с Е30-ска и малко акъл си е неочаквано добра комбинация
БМВ не е нито най-бързата кола, нито най-луксозната, сигурно не и най-красивата, тя е просто НАЙ-ДОБРАТА!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Предишна

Назад към Други модели

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook