Е36 няма мощност

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 16.02.2023
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 Sedan; Golf 5 Plus;
Мечтае да кара: BMW E36 Cabrio

Е36 няма мощност

Мнение от MHP » 16 Фев 2023, 0:33

Здравейте, имам бмв е36 318тдс и проблема е следния. Колата ускорява много бавно и не развива повече от 130 максимална скорост. Усеща се сякаш е в авариен режим. Имал съм подобем проблем с предишната ми кола Голф 4 и се оказа от турбото. Моля за съвет.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 28.09.2017
Пол: Мъж
Кара: BMW E36
Мечтае да кара: BMW е90 Супрата на 21ви век бате-бате
Детайли за колата: 5стин коня - в махалата ги гоня.. D

Re: Е36 няма мощност

Мнение от BMW.VIPERA » 18 Фев 2023, 10:32

MHP написа:Здравейте, имам бмв е36 318тдс и проблема е следния. Колата ускорява много бавно и не развива повече от 130 максимална скорост. Усеща се сякаш е в авариен режим. Имал съм подобем проблем с предишната ми кола Голф 4 и се оказа от турбото. Моля за съвет.

Горивен филтър калпава нафта губене на налягане проблема турбина и дрън та дрън.... Пробвай да я закачите на някаква диагностика ако дефли примерно или инпа ли беше... Ще ви насочи...

Потребител
Аватар
Мнения: 3
Регистриран на: 16.02.2023
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 Sedan; Golf 5 Plus;
Мечтае да кара: BMW E36 Cabrio

Re: Е36 няма мощност

Мнение от MHP » 21 Фев 2023, 2:34

BMW.VIPERA написа:
MHP написа:Здравейте, имам бмв е36 318тдс и проблема е следния. Колата ускорява много бавно и не развива повече от 130 максимална скорост. Усеща се сякаш е в авариен режим. Имал съм подобем проблем с предишната ми кола Голф 4 и се оказа от турбото. Моля за съвет.

Горивен филтър калпава нафта губене на налягане проблема турбина и дрън та дрън.... Пробвай да я закачите на някаква диагностика ако дефли примерно или инпа ли беше... Ще ви насочи...




Благодаря ти много, имах същите проблеми с предишната ми кола. Първо ще я закачим на диагностика и след това ще почна да я разчленявам.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook