Клемодрем

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 14
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Gabrovo
Кара: E36 316i Coupe
Мечтае да кара: BMW i8

Клемодрем

Мнение от Sex » 14 Ное 2021, 20:07

Здравейте,
сигурно е писано много за този проблем, но сега искам да споделя това и евентуално съвети да ми дадете - та проблема ми е такъв - преди време колата отказа да пали, оказа се клемореда. Малко по-настрани ключа и палеше, докато преди няколко дена спря - нищо. Реших да се направя на майстор и взех друг клеморед втора ръка. Сложих го, в първия момент не запали, но след това 10 пъти запали.
Реших да видя стария, който ми беше и го завъртях и той взе че блокира и колата въртеше на стартер, запалена и на стартер и тогава докато му оскубя жиците зор видех да спре колата. Уплаших се да не гръмне нещо.
Добре, сложих новия (втора ръка) клеморед и всичко 6. Зарадвах се, викам кеф, справих се като майстор. Сутринта ставам, пъхам ключа и хоп - същия проблем.
Ебре, след 9-тото завъртане взе, че запали ама викам сега ще се направя на тарикат. Свалих го клемореда, пъхнах отвертката и пак въртя, но не пали, не върти нито стартера нито нищо. Зачудих се дали този новия клеморед е читав, но сега, за да не хвърлям нови пари се питам - кои жици са за стартирането? Да пробвам да имитирам уж запалване с някоя жичка да си покаже, дали този е читав или се оказва и той спек или е заминал стартера, защото като бутна колата пали.
SexBG

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook