Строук - Къде?

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 13.12.2018
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: 328 S2

Строук - Къде?

Мнение от ///М.Василев » 15 Яну 2021, 18:51

Здравейте! Набързо към въпроса , имам м52б28 и съм решил да го строукна с м54б30 части както повечето правят, има и б25 всмукател за слагане и т.н. Та да питам някой знае ли човек предимно в София ,който да отвори мотора да не се чуди как да сложи това и онова, ако е нужно да се преправи нещо да го направи както трябва и да го сглоби кадърно. Ще е цяла ревизия де, освен частите от б30. Ако някой знае човек ,който е правил това и преди и знае за какво става на въпрос да каже.

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Строук - Къде?

Мнение от empar » 15 Яну 2021, 18:56

Всеки един от уважаваните сервизи в секцията може да ти свърши работа. :bchug:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Строук - Къде?

Мнение от madafaka_donkele » 15 Яну 2021, 20:26

empar написа:Всеки един от уважаваните сервизи в секцията може да ти свърши работа. :bchug:


:nono: Aко колегата си цени времето и парите горещо препоръчвам да се избягват всякакви форумно рекламирани сервизи, спонсори на клуба, партньори на клуба и т.н. Просто всички изброени не са достигнали нужното ниво на customer service за да им се довери случаен човек(не наше момче). Не, че и много "наши хора" не са си патили, ама... Абе трудни са тези тунек истории в България и още повече в София. Столицата е пълна с повярвали си хора, цакащи баснословни суми за тунек със съмнителни резултати, надеждност и гаранция.
Все пак за София лудия 100% ще свърши работа, но трябва да му звъннеш и да питаш зали му се занимава. Търсиш BMW AUTOREPAIR CENTER във фейса, в люлин е. Другите, за които се сещам са Хеед в Надежда.

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 13.12.2018
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: 328 S2

Re: Строук - Къде?

Мнение от ///М.Василев » 15 Яну 2021, 21:52

madafaka_donkele написа:
empar написа:Всеки един от уважаваните сервизи в секцията може да ти свърши работа. :bchug:


:nono: Aко колегата си цени времето и парите горещо препоръчвам да се избягват всякакви форумно рекламирани сервизи, спонсори на клуба, партньори на клуба и т.н. Просто всички изброени не са достигнали нужното ниво на customer service за да им се довери случаен човек(не наше момче). Не, че и много "наши хора" не са си патили, ама... Абе трудни са тези тунек истории в България и още повече в София. Столицата е пълна с повярвали си хора, цакащи баснословни суми за тунек със съмнителни резултати, надеждност и гаранция.
Все пак за София лудия 100% ще свърши работа, но трябва да му звъннеш и да питаш зали му се занимава. Търсиш BMW AUTOREPAIR CENTER във фейса, в люлин е. Другите, за които се сещам са Хеед в Надежда.


Като цяло си прав за тези от форума писал съм им и отговора е ,че не правят такъв тип ремонт. Не съм от София попринцип ,но питам за там понеже има много хора и сервизи все някой трябва да е доказан, може и да не е сервиз а просто човек който знае какво прави. Ще погледна за този ,който си казал.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 391
Регистриран на: 12.09.2015
Местоположение: София

Re: Строук - Къде?

Мнение от madafaka_donkele » 15 Яну 2021, 21:59

Е пиши откъде си, има много можещи хора извън София, изобщо не е задължително да си правиш тук колата + че, ако я направиш тук тва не означава автоматично, че ще стане, като хората :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 245
Регистриран на: 30.10.2013
Местоположение: СОФИЯ
Пол: Мъж
Кара: '02 E46 325i
Детайли за колата: сива

Re: Строук - Къде?

Мнение от empar » 15 Яну 2021, 23:16

madafaka_donkele написа:Другите, за които се сещам са Хеед в Надежда.


Въпросните НЕ се наемат да правят дори елементарни, но специфични за БМВ ремонти, като зацепване на ваноси например, ти искаш от два мотора да ти съберат един?!?! :conf: :conf: :conf:
Не ми се изпада в излишни спорове, кой където прецени да си прави колата.
За строук на M54B25 с карантия от M54B30 съм си говорил с няколко от форумно представените и получих един единствен отказ с думите "Харчи си парите за нещо по-смислено, 4 бона за тая глупост не си и помисляй да дадеш!!!". Кой както иска да го разбира! :bchug:
В масовия случай отказват, защото кадърно сглобен мотор от тоя тип излиза доста солено и просто няма кой да им го плати и си губят времето в излишни разправии, за което напълно ги разбирам.

пп1. Лудия наистина е опция!
пп2. Ангел Узунов също!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 824
Регистриран на: 18.07.2012
Пол: Мъж
Кара: w202 C180 Vw golf 4 SDI
Мечтае да кара: W212 E400 biturbo E63 w213 biturbo stage 3
Детайли за колата: Турбинирана

Re: Строук - Къде?

Мнение от turbonetic » 16 Яну 2021, 11:00

Аз бих ти препоръчал ей този колега ! Вярвам,че ще си свърши работата перфектно !

memberlist.php?mode=viewprofile&u=25052

Потребител
Аватар
Мнения: 37
Регистриран на: 13.12.2018
Пол: Мъж
Кара: Е36 328i
Мечтае да кара: ///M
Детайли за колата: 328 S2

Re: Строук - Къде?

Мнение от ///М.Василев » 16 Яну 2021, 19:52

madafaka_donkele написа:Е пиши откъде си, има много можещи хора извън София, изобщо не е задължително да си правиш тук колата + че, ако я направиш тук тва не означава автоматично, че ще стане, като хората :mhihi:


От Враца съм, тук не се занимават с такива неща , има майстори ама не от този тип.

Ще питам за тези ,които сте написали.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 463
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Строук - Къде?

Мнение от kikko » 17 Яну 2021, 9:29

Здравей,колега! Според мен този тип проекти са за хора,които могат да си ги направят сами. За тези,които не могат има по-мощни модели на пазара.
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

Потребител
Аватар
Мнения: 13
Регистриран на: 1.06.2014
Пол: Мъж
Кара: 323ti
Мечтае да кара: Нещо старо

Re: Строук - Къде?

Мнение от primo107 » 09 Авг 2021, 23:29

088 632 3303 - Мартин

знам за няколко коли строукнати от него дето си движат.

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook