М3 за 22000лв???

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

М3 за 22000лв???

Мнение от Viktor » 05 Сеп 2003, 11:28

Момчета нужна ми е компетентна и наистена безпристрастна помощ. Значи предлага ми се 94 М3 321кс. мисля беше.
Всичко и е наред и за капак си има и 2.5квата МА АУДИО система.
Обаче има много ражда по предните калници и нужда от нов контактен ключ а и е на 227 000 км. много върви но има нужда от нов преден джам , а и задните амортесиори били за смяна. Е верно е ,че това го забравих след като се качих на нея и мозъка ми се заплеска на седалката от ускорението.... Най-големият проблем е ,че харчи 25-30 градско , а това е ненормално , нали.

Кажете колко ще ми излезе да я направя като нова и дали си струва за тези пари .... Моля за безпристрастност.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3966
Регистриран на: 17.03.2003
Местоположение: Sofia
Пол: Мъж
Кара: X5 E53
Мечтае да кара: BMW i8 JET Surf
Детайли за колата: 3.0i ,с газова уредба :) ,дюзи Баракуда, ел оерка на мястото на Визкосъединителя ,Таблет 10 инча и собстврна аудио система с блутут и суббугер .

Скоро ще има турбинка 1 или 2 :)

Re: М3 за 22000лв???

Мнение от ludiagsm » 05 Сеп 2003, 12:08

Viktor написа:Момчета нужна ми е компетентна и наистена безпристрастна помощ. Значи предлага ми се 94 М3 321кс. мисля беше.
Всичко и е наред и за капак си има и 2.5квата МА АУДИО система.
Обаче има много ражда по предните калници и нужда от нов контактен ключ а и е на 227 000 км. много върви но има нужда от нов преден джам , а и задните амортесиори били за смяна. Е верно е ,че това го забравих след като се качих на нея и мозъка ми се заплеска на седалката от ускорението.... Най-големият проблем е ,че харчи 25-30 градско , а това е ненормално , нали.

Кажете колко ще ми излезе да я направя като нова и дали си струва за тези пари .... Моля за безпристрастност.


Абе зимай го 6том те вле4е ,само дано има6 постоянни добри доходи :)!!!

ентусиаст
Аватар
Мнения: 263
Регистриран на: 17.01.2002

Re: М3 за 22000лв???

Мнение от fxmaker » 05 Сеп 2003, 14:53

Viktor написа:Момчета нужна ми е компетентна и наистена безпристрастна помощ.


ето мойте размисли по въпроса

Значи предлага ми се 94 М3 321кс. мисля беше.

3.2 мотора е след 96 год. така че или те лъжат за годината или по вероятно за мотора(S50B32 върви само 6 скоростна кутия тази с колко предавки беше?)

Обаче има много ражда по предните калници и нужда от нов контактен ключ а и е на 227 000 км. много върви но има нужда от нов преден джам , а и задните амортесиори били за смяна.


тва са си доста неща според мен

калниците единствено раждясват ако колата е била бъскана или нещо от сорта (е36 има доста добра корозйонна защита)

контактния кюч ме навежда на мисълта че може би е/била крадена

кво ще рече нов джам спукан ли е или ..?

Е верно е ,че това го забравих след като се качих на нея и мозъка ми се заплеска на седалката от ускорението....


напълно те разбирам ;)

Най-големият проблем е ,че харчи 25-30 градско , а това е ненормално , нали.

тва наистина е доста странно на мен такъв разход мойта ми е давала единствено при скорости от 250км/ч и то не повече от 25/100

Kaже те колко ще ми излезе да я направя като нова и дали си струва за тези пари .... Моля за безпристрастност.

според мен доста.. аз лично не бих рискувал да дам толкова пари за тази кола.Виждал съм къде по добри м3-та за горе долу същитите пари.
но тва са си само мой размисли не съм видял колата и сигурно греша за нещо но все пак..
ако мога да съм ти полезен с нещо друго ще се радвам да помогна :)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 521
Регистриран на: 18.01.2003
Местоположение: Sofia

Мнение от Viktor » 05 Сеп 2003, 17:15

Отказах се , така и не разбрах коя година е ,но е 321 кс. Мерси за помоща момчета... Реших ,че не си струва да метна толкова пари па тази кола , квото ще да става. Ех , а много вървеше , мамка и мръсна...

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook