GT крило или Lip-че зае36 купе???

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 691
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше 325tds
Мечтае да кара: e46 330xd

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Coulthard » 22 Мар 2012, 17:06

само дето тва моторспорт крило независимо на кого сложено (даже съм виждал такова сложено на Е39) ми изглежда винаги провиснало в средата с което общото впечатление е :puke:
Владо го е казал вярно на 330 коня да сложиш пейката е необходимост на :roll: 143 .... естетика
но от друга страна дори и моят порутен барутник след 160км/ч започва да иска спойлер, но :) с провиснали брони отпрани лайстни без предна емблема кусура ми е спойлер, не че не върви и съм доволен от нея, просто където и да я спра винаги някой се опитва да ми вземе нещо затва - кат цигански катун грозна
Изображение

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 22 Мар 2012, 17:24

Аз имам и GT сплитери, но не съм ги монтирал и искам да сложа и крилото, ама нямам сега пари за оргиналдъ :mhihi: пък искам преди събора да го сложа :mhihi: някой може ли да ми каже от къде мога са си зема "смоличка къстъмс" :mhihi: :mhihi: ама добро изпълнение да е.... Сливенския тунинг ми даде страхотна цена за крило и се замислям дали да не го взема :dunno: :dunno: ващо мнение какво е колеги? :dunno: :yes:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 252
Регистриран на: 18.11.2009
Местоположение: Майна таун
Пол: Мъж
Кара: e36 compact,96'индивидуъл
Мечтае да кара: 6 serries
Детайли за колата: монреалблауууу

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от vaykisss » 22 Мар 2012, 17:27

, просто където и да я спра винаги някой се опитва да ми вземе нещо затва - кат цигански катун грозна[/quote]

:mhihi: :mhihi: :mhihi: това е истината ,ми много мангали взеха да карат любимата ни марка коли ,даже докато си пишем от 2 часа едно типче се върти около колата ми(2 пъти идва ,кара същата ,даже същия цвят) ,ама незнае ,че съм на първи етаж и го видях,а той не знае :mhihi: и ако припари до м-огледалата ми тайвански реплики и стоят като подарени ,ще го лумкам с дебелостенна тръба :mhihi: ,то другото си е сток по колата и няма кво да го съблазни ,и точно заради такива типчета не я кича с нищо


Аватар
Мнения: 352
Регистриран на: 28.10.2009
Пол: Мъж
Кара: е36 318ис М-пакет
Мечтае да кара: e30 V10

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от angel_lalov » 22 Мар 2012, 17:47

Coulthard написа:Аре и тримата стига толкова. Накичили сте ги тия стари бараки кат коледни елхи м-пакети гт2 спойлери липове, 17" джанти пичове ваште сешоари едвам носят тия пластмаси пък вие ги мислите за бегачки..... аре стига толкова, в случая Лалов и Нюкем са прави има такъв спойлер и така се монтира, но и аз съм на мнението на dpy че стой като из*ан на задният капак, но това е "въпрос на личен вкус" казала котката и си облизала г*за

щом 28-ците са сешоари какво да кажем тогава за 16-ките :mhihi: :mhihi: :mhihi:
аз бях с спойлер сега съм без и събирам парички за спойлер без стоп или с стоп независимо каквото излезе!и сега колата ми стои много гола без спойлера!
Продавам М-Техник окачване за 4 цилиндрово за отпред!аморт и пружини като нови са!120Лв!

Изображение

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 22 Мар 2012, 19:46

Peturcho_bmw написа:Аз имам и GT сплитери, но не съм ги монтирал и искам да сложа и крилото, ама нямам сега пари за оргиналдъ :mhihi: пък искам преди събора да го сложа :mhihi: някой може ли да ми каже от къде мога са си зема "смоличка къстъмс" :mhihi: :mhihi: ама добро изпълнение да е.... Сливенския тунинг ми даде страхотна цена за крило и се замислям дали да не го взема :dunno: :dunno: ващо мнение какво е колеги? :dunno: :yes:

:dunno: :dunno: :dunno:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 691
Регистриран на: 1.01.2009
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: ше 325tds
Мечтае да кара: e46 330xd

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Coulthard » 22 Мар 2012, 19:55

angel_lalov написа:щом 28-ците са сешоари какво да кажем тогава за 16-ките :mhihi: :mhihi: :mhihi:
аз бях с спойлер сега съм без и събирам парички за спойлер без стоп или с стоп независимо каквото излезе!и сега колата ми стои много гола без спойлера!

гледайки подписа ти виждам че караш 4цилиндрово извращение наречено бегачка is виж ако си 28-ца ... пак не ти требе кой знае колко много... далеч си от S50B32 таман с около два пъти по-малко коне :)

vaykisss написа: :mhihi: :mhihi: :mhihi: това е истината ,ми много мангали взеха да карат любимата ни марка коли ,даже докато си пишем от 2 часа едно типче се върти около колата ми(2 пъти идва ,кара същата ,даже същия цвят) ,ама незнае ,че съм на първи етаж и го видях,а той не знае :mhihi: и ако припари до м-огледалата ми тайвански реплики и стоят като подарени ,ще го лумкам с дебелостенна тръба :mhihi: ,то другото си е сток по колата и няма кво да го съблазни ,и точно заради такива типчета не я кича с нищо

Кво да ти кажа .... миналата година ми свалиха зкв фаровете (ама не успяха като хората и ги изпочупиха) и изпочупените бъбреци от тогава се зарекох грам няма да я правя външно след 2-3 години като изгние Металекс и продължавам нататък, повече робство на тая циганска мечта нема да го бъде а следващата .... дай боже една р-класа натоварена с жена, деца и куче
Изображение

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 23 Мар 2012, 19:03

Колеги никой ли няма да помогне на горкия човечец :mhihi: :mhihi: :mhihi: да ми кажете от къде мога да намеря добро крило било то и "Смоличка къстъмс" ама да е качествено изпълненение.... какво мислите за Сливенския тЮнинг :mhihi: :mhihi: момчето ми даде прекрасна цена :dunno: :dunno: :yes:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1182
Регистриран на: 23.11.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: БМВ Е36
Мечтае да кара: Е46 М3

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от baitun » 23 Мар 2012, 20:15

аз лично предпочитам лип, но след като ми откраднаха 2 бр. :bang: за три месеца почвам да се замислям за GT, но само оригинал

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 23 Мар 2012, 20:25

baitun написа:аз лично предпочитам лип, но след като ми откраднаха 2 бр. :bang: за три месеца почвам да се замислям за GT, но само оригинал

да колега гледах днес как ти го свалят липа на клип :bang: :bang: мисля че е твойта кола нали или се бъркам :dunno: :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12068
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от bum_bum » 23 Мар 2012, 20:42

Оригиналното е също стъклопласт ако не е се лъжа. Само, дето няма нищо общо с правеняците като качество.

Аз от тия правените тук не бих си купил. Криви са ужасно много.

Аз бях с лип и го смених с крило. За мен е най-красивото нещо, което може да се сложи на е36.
Изображение

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 23 Мар 2012, 20:58

bum_bum написа:Оригиналното е също стъклопласт ако не е се лъжа. Само, дето няма нищо общо с правеняците като качество.

Аз от тия правените тук не бих си купил. Криви са ужасно много.

Аз бях с лип и го смених с крило. За мен е най-красивото нещо, което може да се сложи на е36.

И аз бях с лип до днес следобед :mhihi: :mhihi: вече съм без лип, но в търсене на GT крило, ама някъкво качествено... някой нещо по въпроса с търсенето на крилото... :dunno: :mhihi: :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3678
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: Хасково
Кара: e36 318is M44
Мечтае да кара: камаро.

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Nukem » 23 Мар 2012, 21:08

Имаше тук в продава една кола зелена с едно ГТ крило оригинално, счупено от едната страна, но може да се оправи "уж", дай му една оферта за 200лв дали ще го даде! Друго скоро не ми се е мяркало, имаше едно синьо с трети стоп което мина през 2-3 човека тука, но и то ми се изгуби от полезрението, за съжаление напоследък в продава рядко виждам интересни неща за продаване, общо взето само боклуци, малко търпение не се пренавивай ще изпадне нещо!
Германеца кадет бутне друг не може да бутне така!!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Делян » 23 Мар 2012, 21:13

Не вземай стъклопластово мейд ин БГ :!: Имах такива боклуци бая по колата(предна броня, прагове, задна добавка, сенник). Носих ги известно време, колкото да се убедя сам, че не стават за абсолютно нищо и сега съм ги разкарал и никога не бих си я загрозил отново с такива боклуци. Изобщо не гледай, че по снимките на продавачите изглеждат прилично, чудя им се на акъла как имат очи изобщо да продават такива боклуци...
Или събери лев за оригинал или не слагай нищо.

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 23 Мар 2012, 21:20

Dpy написа:Не вземай стъклопластово мейд ин БГ :!: Имах такива боклуци бая по колата(предна броня, прагове, задна добавка, сенник). Носих ги известно време, колкото да се убедя сам, че не стават за абсолютно нищо и сега съм ги разкарал и никога не бих си я загрозил отново с такива боклуци. Изобщо не гледай, че по снимките на продавачите изглеждат прилично, чудя им се на акъла как имат очи изобщо да продават такива боклуци...
Или събери лев за оригинал или не слагай нищо.

И моя лип беше от смола , ама беше хубав в смисъл пасна си ок нямах никакви дертове с него почти две години :dunno: затова си мисля за някъв Автърмаркет :dunno: :dunno:

Пловдивски Джигит
Аватар
Мнения: 735
Регистриран на: 14.02.2011
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: Е38 728 IA

Re: GT крило или Lip-че зае36 купе???

Мнение от Киров » 23 Мар 2012, 21:22

Nukem написа:Имаше тук в продава една кола зелена с едно ГТ крило оригинално, счупено от едната страна, но може да се оправи "уж", дай му една оферта за 200лв дали ще го даде! Друго скоро не ми се е мяркало, имаше едно синьо с трети стоп което мина през 2-3 човека тука, но и то ми се изгуби от полезрението, за съжаление напоследък в продава рядко виждам интересни неща за продаване, общо взето само боклуци, малко търпение не се пренавивай ще изпадне нещо!

да колега то даже човека е от Пловдив, ама ме съмнява дали щте може да се управи :dunno: Благодаря ти че се отзова :yes: :yes: :bchug:

ПредишнаСледваща

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook