За М 42 пластмасовото съединение под входящите колектори
Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори
3 мнения
• Страница 1 от 1
- svetoslavned
- кандидат ентусиаст
-
- Мнения: 198
- Регистриран на: 16.08.2006
- Местоположение: гр.Плевен
- Пол: Мъж
- Кара: E 83 /2.0d /2006
- Мечтае да кара: M 3
- Детайли за колата: Тайна
За М 42 пластмасовото съединение под входящите колектори
Колеги да му се намира на някой това съединение . Мотора е М 42 , под входящите колектори има пластмасово съединение което излиза от блока разклонява се и пак отива ве блока, моето се е спукало на едното разклонение.Въпроса ми е това съединение същото ли е като при М40 и мога ли да го намеря някъде по магазините?




свн
- Новини
-
Re: За М 42 пластмасовото съединение под входящите колектори
svetoslavned написа:Колеги да му се намира на някой това съединение . Мотора е М 42 , под входящите колектори има пластмасово съединение което излиза от блока разклонява се и пак отива ве блока, моето се е спукало на едното разклонение.Въпроса ми е това съединение същото ли е като при М40 и мога ли да го намеря някъде по магазините?![]()
![]()
Сигурен ли си, че е пластмасово и че влиза в блока?
Я разгледай тук
http://www.realoem.com/bmw/partgrp.do?m ... g=11&fg=40
и се опитай да ни ориентираш за кое точно става въпрос.
- petio_bmw 318is
- ентусиаст
-
- Мнения: 1264
- Регистриран на: 27.04.2008
- Местоположение: Пазарджик
- Пол: Мъж
- Кара: M42 POWER
пластмасовото разклонение за антифриза е тва и трябва да го има по магазините,ама незнам дали е като на М40.Моето го с4упих без да искам,щот се барам,ама беше малко и го залепих с силикон и сега не те4е,пробваи и ти преди да купуваш ако искаш.
3 мнения
• Страница 1 от 1
Кой е на линия
Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани