Акумулатора ми пада постоянно

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Акумулатора ми пада постоянно

Мнение от b00st » 28 Мар 2010, 0:30

няма логика да е от плафоните, нали след 15 минути като извадиш ключа и се изключват всичките даже и да са оставени пуснати.

иначе сега като дойде понеделник ще видя как е, засега всичко уж е ок, пуснах и алармата от днес. за мен нещата опират евентуално до стерео или тая крушка в багажника дето извадих. сега остана стереото да махна ако стане фал.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Акумулатора ми пада постоянно

Мнение от Делян » 28 Мар 2010, 2:51

Имах същия проблем,след доста проверки от еладжия,излезе че имам някаква отечка от цд-то,което беше вързано директно и можеше да работи без да е ключа на колата.Направи ми го да работи на 1-во положение на контактния ключ,както е и стандартно на повечето коли.Минаха няколко месеца(да чукна на дърво) нямам проблеми.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1200
Регистриран на: 25.08.2007
Местоположение: Перник
Пол: Мъж
Кара: '03 330xd M57N Sedan

Re: Акумулатора ми пада постоянно

Мнение от Mpower84 » 11 Апр 2010, 7:07

След справка в инструкцията на CD-то видях, че изрично пише да се свърже към ключа за запалването.В противен случай може да пада акумолатора.Моя проблем е оправен! :D

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 52
Регистриран на: 14.07.2008
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: каките да се нервят :+)
Мечтае да кара: трошки!

Re: Акумулатора ми пада постоянно

Мнение от lucifer_bmw » 11 Апр 2010, 8:20

Меренето на утечка за 3-4 минути не е много удачен вариант все пак за да заспят всички модули в колата и трябват 15 минути а през това време не трябва да се дава на контакт отваря или затварят врати прозорци багажници при това заспиване на модулите е възможно да се появява тази утечка след като не я хващаш веднага мери пак и я остави да заспи :mrgreen:
BAYERISCHE MOTOREN WERKE може и да не са перпето мобиле но по-добри просто все още не са измислени!!!

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook