Шарнири за Е36 320i купе

3-та серия ('91-'98)

Модератори: vld, bum_bum, ///Leonix, Технически модератори

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1802
Регистриран на: 28.03.2006
Местоположение: Люлин/Waiblingen

Мнение от Митко Ганчев » 28 Авг 2009, 15:00

Meyle се каzват тия подсилените, беz гума вътре... Имат и комплект носа4и с двата 6арнира и гумените тампони. Plug and Play
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 683
Регистриран на: 8.01.2008
Местоположение: 30 метра над земята
Пол: Мъж
Кара: й, и утре е ден.
Мечтае да кара: Active Autowerke.

Мнение от arr0gance » 30 Авг 2009, 22:38

Смених старите шарнири,или поне се опитах,смених един за цял ден и я закарах на майстора :mhihi:
С лемфьордер съм в момента ,возията стана леко по твърда и колата си е доста стабилна по пътя,като зачеркна,че със старите имах чувството че гумата ще ми се откачи.
Поздрави!
Някой остаряхме, някой си станахте направо дърти.

Потребител
Аватар
Мнения: 15
Регистриран на: 21.05.2008

Мнение от minyo » 31 Авг 2009, 1:40

Ами така и така подхванахте темата марка цена и качество искам да попитам какво ви е впечатлението от марка MOOG че обух предницата на моя калпазанин с тях ( външни шарнири,тампони на носачите и биалети). Като много ме хвана яд че не съм погледнал обявата на колегата lаviatan наистина предлага доста неща и то на хубави цени. :roll:

Старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12844
Регистриран на: 10.08.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: F11 535d, E84 2.3d

Мнение от vld » 31 Авг 2009, 11:24

minyo написа:Ами така и така подхванахте темата марка цена и качество искам да попитам какво ви е впечатлението от марка MOOG че обух предницата на моя калпазанин с тях ( външни шарнири,тампони на носачите и биалети). Като много ме хвана яд че не съм погледнал обявата на колегата lаviatan наистина предлага доста неща и то на хубави цени. :roll:


Темата я заключвам защото е изчерпана, а ти ако все пак държиш да дискутираш дадена марка окачване си пусни тема в "Сервизно Обслужване" , а не да отклоняваш темата в съвсем ралична посока ;)
Изображение

Предишна

Назад към E36

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook