Ръжда - кърпене - е34 комби

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Ръжда - кърпене - е34 комби

Мнение от datchko » 07 Фев 2020, 10:33

Здравейте,

Някой би ли ми препоръчал човек, който би се захванал с това да изкърпи праговете, калниците - в частта до праговете, както и да огледа хубаво и ако има нещо друго да свърши работа?

Търся човек, който няма да му е все тая какво прави и да си свърши работата както трябва - качествено, както и да положи нужните покрития върху заварките и новата ламарина, за не се налага да се прави пак след 2г.

Колата я имам от 7г и когато я купувах нямаше точка ръжа - буквално. Но вече възрастта си казва думата, а колата не ми се продава, хубава е.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 580
Регистриран на: 20.12.2011
Пол: Мъж
Детайли за колата: ARKTISSILBER METALLIC (309)

Re: Ръжда - кърпене - е34 комби

Мнение от red_bull92 » 07 Фев 2020, 12:55

На бул. Илиенци 56 има една фирма за професионално заваряване пише "център по заваряване", но за цени не мога да кажа и се занимават само със заварки. Антикорозионноти покритие и боята трябва да ги направиш на друго място.
Кола с предно предаване е като жена с малки цици, върши работа, но не доставя удоволствие!
BMW E36 318is (m42b18) на части -> http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... 5#p3958725

ентусиаст
Аватар
Мнения: 949
Регистриран на: 2.10.2011
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: e61 535d LCI
Мечтае да кара: F90

Re: Ръжда - кърпене - е34 комби

Мнение от datchko » 04 Мар 2020, 18:52

red_bull92 написа:На бул. Илиенци 56 има една фирма за професионално заваряване пише "център по заваряване", но за цени не мога да кажа и се занимават само със заварки. Антикорозионноти покритие и боята трябва да ги направиш на друго място.


Тия не знам дали се занимават с автомобили, трябва да звънна да питам.

Друго предложение?

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1300
Регистриран на: 30.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 524td лЕто господне '90-то
Мечтае да кара: по път без дупки

Re: Ръжда - кърпене - е34 комби

Мнение от alchohol » 10 Мар 2020, 12:06

Аз преди осем години смених праговете, предните калници и малко кърпене долу вдясно, но ефекта беше краткотраен. А и има много неща, които не ги виждаш и съм сигурен, че не искаш и да ги виждаш. Всяка година жуля, боядисвам и зимата пак си ръждясва. Тогава дадох към хиляда лева за тези неща, като калниците и праговете ги издействах с отстъпка. Но няма нищо качествено, всичко е само да ти вземат парите.
Иначе има в Орландовци на ул. Тайга зад бл.1 едни майстори, ама какви са им цените нямам идея.
Дизела е кат' копейка- дрънне, бръмне и офейка :driving: :driving: :driving:

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 464
Регистриран на: 6.03.2009
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E60 525d

Re: Ръжда - кърпене - е34 комби

Мнение от kikko » 13 Мар 2020, 15:52

Трудно се намира човек, който да свърши работата качествено. Аз преди години съм ползвал такива услуги и положението беше трагедия. Тази година правиш, следващата година пак и накрая се отказах. Дано ти се получат нещата. Питай този колега viewtopic.php?f=7&t=411381 . Мисля ,че имаше кърпене при него.
E60 M57TUD25 Sedan Silbergrau metallic
E87 M47D20 Hatch Sparkling Graphite metallic
E65 M67TUD44 Sedan Black Sapphire metallic
E34 M50B20 Sedan Calypsorot metallic

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook