челно стъкло

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 493
Регистриран на: 20.06.2002
Местоположение: sofia
Пол: Мъж
Кара: e21,е34, астрахаш,цлк-в208
Мечтае да кара: 850
Детайли за колата: петица- хубавица

челно стъкло

Мнение от akula » 04 Юни 2019, 13:36

Колеги, знам, че не е за тук, пуснал съм в продава/ купува, но ни вопъл ни стон. И у фейса също, йок.
Търся челно стъкло за е34. Не искам да слагам ново, не ми е за парите, искам просто оригинално стъкло, свалено от кола.
Някой няма ли?
-харчи малко а бега много, чупи се трудно а се поправя лесно, що е то?
-БМВ е34

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 624
Регистриран на: 25.11.2007
Местоположение: София, западния край
Пол: Мъж
Кара: Е46 323CI
Мечтае да кара: E36 M3 evo с валове

Re: челно стъкло

Мнение от vankatagsi » 04 Юни 2019, 17:38

akula написа:Колеги, знам, че не е за тук, пуснал съм в продава/ купува, но ни вопъл ни стон. И у фейса също, йок.
Търся челно стъкло за е34. Не искам да слагам ново, не ми е за парите, искам просто оригинално стъкло, свалено от кола.
Някой няма ли?


Имаш л.с

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1792
Регистриран на: 4.09.2006
Местоположение: Столичная
Пол: Мъж
Кара: Е34 с ... ръжда

Re: челно стъкло

Мнение от ивчо » 18 Юни 2019, 8:30

И тогава писах в фейса, ама и тук ще го напиша .
Стъкло втора употреба около 50-на лв , Еконта да е 20-на лв с застраховката, полиране на стъклото - 50 лв, монтаж-демонтаж - 40-50 лв с щипките за рамката, две нови пера за чистачките - 10-15 лв . Тотал -170-180 до тук .
Ново стъкло Guardian в Кобрата с монтаж и лента и све - 188 лв през 2016-та година ...
Аз смисъл от всичкото не виждам .
Всеки сам си знае кое и как, на две 34-ки съм с нови стъкла едното китайско другото упоменатото - и се вижда и през двете чудесно .
Механджията написа:е, пример, аз снощи клатих здраво мойта, сутринта с кеф станах, кафенце, после вместо обичайните 15мин до бачкането пътувах близо 25... лежерно така, кефаджийско.... а тия дет бързат, дали са ебали? :mhihi:


The night is dark and full of lo6o :mhihi: :paranoid:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Re: челно стъкло

Мнение от Zubcho » 18 Юни 2019, 23:32

ивчо написа:И тогава писах в фейса, ама и тук ще го напиша .
Стъкло втора употреба около 50-на лв , Еконта да е 20-на лв с застраховката, полиране на стъклото - 50 лв, монтаж-демонтаж - 40-50 лв с щипките за рамката, две нови пера за чистачките - 10-15 лв . Тотал -170-180 до тук .
Ново стъкло Guardian в Кобрата с монтаж и лента и све - 188 лв през 2016-та година ...
Аз смисъл от всичкото не виждам .
Всеки сам си знае кое и как, на две 34-ки съм с нови стъкла едното китайско другото упоменатото - и се вижда и през двете чудесно .
Ново стъкло, Pikington - около 300лв.

Файда да слагаш китайско е никва. Пълен боклук са. Като искаш да е оригинално това е марката.
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook