блокирана шофьорска врата е34

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 8.06.2007

блокирана шофьорска врата е34

Мнение от kapitana88 » 04 Сеп 2014, 15:26

здравейте колеги от една седмица карам бмв е34 524 тд. вчера ми се появи един проблем който е много дразнещ....блокирами се шофьорска врата не мога да е отключа нито със дистанционното нито със ключа....пробвах като махна акумолатора и така не става...в момента влизам през дясната но е много непреятно...ще съм благодарен ако ми кажете как да е отлюча или поне майстор който да го направи...другото е че тя има и имобилайзер който в момента и тои е постоянно пуснат..преди да го направи този проблем преди да е запаля да натисна копчето на имобилайзер което е на дистанционното за централното заключване.

моля ви кажете как да го оправя или майстор в пловдив който да го оправи.благодаря предварително.

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1300
Регистриран на: 30.06.2010
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: E34 524td лЕто господне '90-то
Мечтае да кара: по път без дупки

Re: блокирана шофьорска врата е34

Мнение от alchohol » 09 Окт 2014, 19:47

Откачила ти се е някоя кука около бравата. Има едни пластмасови уплътнители, които се измъкват и куките се разкачат. Свали кората и огледай положението, но внимавай да не я изпотрошиш, че на затворена врата е кофти.
Дизела е кат' копейка- дрънне, бръмне и офейка :driving: :driving: :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: блокирана шофьорска врата е34

Мнение от cod-cdbp » 09 Окт 2014, 21:16

А бе понякога блокира дед-лока и е още по-неприятно.
Като цяло е неизбежно свалянето на кората при затворена врата, за съжаление. 8)
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 4
Регистриран на: 8.06.2007

Re: блокирана шофьорска врата е34

Мнение от kapitana88 » 28 Окт 2014, 17:57

отидох при едни автоджамбази (ключари) и точно за две мин. е отвориха....казаха ми че самата машинка е развалена оставих я и е оправиха сега всичко е 6-ца докато не се появи другия проблем със помпата на съединителя :(

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: tisho_

Последни теми
Facebook