ВЗАИМОПОМОЩ между колеги с Е34/Е32 (и не само)

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

СТАРШИНАТА НА ФОРУМА
Аватар
Мнения: 5434
Регистриран на: 31.07.2007
Местоположение: Стара Загора
Пол: Мъж
Мечтае да кара: Е38 740IL

Мнение от LiTtLeRoCk » 18 Мар 2009, 13:55

Нямам намерение да прося затова ако някой може да ми помогне ще си платя клапите за парното които се намират в двигателния отсек се развалиха помпата ми е здрава конусните клапанчета също трябват ми само електромагнитните бубини ако на някой му се намира този модул с развалена помпа и не му трябват бубините може да ми пише.

П.С Не съм пуснал обявата в форум купува защото ще почнат да ми предлагат целия модул с помпата а на мен ми трябват само бубините.И все пак ако съм цгрешил че пуснах тук съобщението да бъда извинен поздрави на всички.

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 14.02.2009
Пол: Мъж
Кара: e36

аларма ласерлине

Мнение от joro_520i » 19 Мар 2009, 19:59

имам проблем със тази аларма и реших дая изкормя и да си сложа новата обаче след като и резнах и изкормих кабелите немога да си заключа кола нито огледалата работят моляви помогнете имам си я от 2 месеца :?: :(

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: аларма ласерлине

Мнение от cod-cdbp » 19 Мар 2009, 20:28

joro_520i написа:имам проблем със тази аларма и реших дая изкормя и да си сложа новата обаче след като и резнах и изкормих кабелите немога да си заключа кола нито огледалата работят моляви помогнете имам си я от 2 месеца :?: :(


виж си бушоните под седалката
ако пак не стане ела да видим
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 14.02.2009
Пол: Мъж
Кара: e36

Мнение от joro_520i » 19 Мар 2009, 21:04

проверих ги нее от тях а и те са под капака сега сам разглобил всичко под таблото и сам до никаде

A откаде да си намеря схема?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: e34 & e30 & e30
Мечтае да кара: 760li

Мнение от Andriu » 20 Мар 2009, 0:51

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic ... &start=165
Освен със съвети с друго незнам дали може някой да ми помогне.
1-ва кола ми е с голям мерак я взех но неще и неще ......
:(

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 23.09.2008
Местоположение: София

Мнение от yuli86 » 21 Мар 2009, 5:43

Здравейте колеги,
искам да попитам за две неща и ще сам ви мнг благодарен, ако някой може да помогне с инфо и прочие:

1. търся си моторче за централното на капачката на резорвоара (който предлага да каже и цена или от каде мога да си намеря)

2. преден десен лагер на главината ми се прецака и питах за "ЕС КА ЕФ" или "ЕФ А ГЕ" като марка, но искат страшно мнг пари. Цената която ми казаха е около 215 лв. Ако някй е купувал наскоро и знае как вървят на пазара цените, моля да сподели (ако може и подорбно инфо за магазин, адрес и т.н.).

Колата е Е34, 94г.

Благодаря предварително! :help:


Аватар
Мнения: 211
Регистриран на: 24.08.2005
Местоположение: Варна
Пол: Мъж

.

Мнение от nikolloff » 21 Мар 2009, 15:12

Аз сменях на скоро FAG около 125 май беше от ЕЛИТКАР
Изпратиха ми го от Софийския магазин
Ако искаш опитай там
Между другото трябва да видиш кой модел ти е лагера - 2 са
еиния епо евтин (моя беше от по скъпите :) ).Разликата е във венеца за ABS Единия 91 мм май, а другия по малък

Потребител
Аватар
Мнения: 9
Регистриран на: 14.02.2009
Пол: Мъж
Кара: e36

Мнение от joro_520i » 22 Мар 2009, 18:33

та някои можели да ми помогне за тази аларма лазерлаин от каде мога да си намеря някаква схема

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 148
Регистриран на: 9.05.2008
Местоположение: Burgas
Пол: Мъж
Кара: e34 & e30 & e30
Мечтае да кара: 760li

Мнение от Andriu » 23 Мар 2009, 1:28

Някой да има излишен термостат за м21б24 и маслен филтър, или радиаторчето в купето което е за парното.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 22.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw X3 Е83 М47
Мечтае да кара: bmw X3 Е83 М47
Детайли за колата: bmw X3 Е83 М47N 2.0d

ре

Мнение от saint85 » 23 Мар 2009, 15:18

Искам искренно да се похваля вече със гордост мога да кажа,че имате в отбора си един истински международно - сертифициран администратор :D
Днес си взех изпита на Microsoft - Exam 70-290 - Windows Server 2003 за което съм много доволен ако не от коли поне от компютри си разбирам :D сертификата като ми го пратят от Microsoft ще го покажа 8)


Благодаря за разбирането знам че мнението не е за тука ама мога да бъда и полезен в тази област ако на някой му требе нещо 8)
Изображение

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Re: ре

Мнение от ***BMW-FEN*** » 23 Мар 2009, 16:04

saint85 написа:Искам искренно да се похваля вече със гордост мога да кажа,че имате в отбора си един истински международно - сертифициран администратор :D
Днес си взех изпита на Microsoft - Exam 70-290 - Windows Server 2003 за което съм много доволен ако не от коли поне от компютри си разбирам :D сертификата като ми го пратят от Microsoft ще го покажа 8)


Благодаря за разбирането знам че мнението не е за тука ама мога да бъда и полезен в тази област ако на някой му требе нещо 8)


Честито колега :clap:
ИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 23 Мар 2009, 16:23

joro_520i написа:та някои можели да ми помогне за тази аларма лазерлаин от каде мога да си намеря някаква схема


ако имаш оригинална по добре нея да подкараме

yuli86 написа:1. търся си моторче за централното на капачката на резорвоара (който предлага да каже и цена или от каде мога да си намеря)


колега по добре си оправи старото моторче
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 18
Регистриран на: 23.09.2008
Местоположение: София

Мнение от yuli86 » 24 Мар 2009, 11:06

Здравейте колеги!

По моите два въпроса вече има някакво развитие:

1. Лагера - при мен се води капсолован лагер в главината и от там идва и тази висиока цена

2. Моторчето за резервоара - ми просто нямам такова. Така съм я взел и в момвнта там си стои само стойката за моторчето. Попитах на две места (хора, които се занимават с авточасти и нямаха такова) :help:

Ако някой има за продажба или знае магазин в София да каже.
Ще бъда мнг благодарен!

Лек и успешен ден на всички! ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 234
Регистриран на: 9.02.2007
Местоположение: софия
Кара: вече Е38 730д 01

Мнение от BAWARISCHE » 24 Мар 2009, 21:05

колеги а да му се намира на някой излишен бензиномер и там както се казва (нещото което мери колко бензин има е резервоара и седи там)че мойто се скапа и не ми отчита хич точно ,което не много приятно :confused:
Изображение

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1419
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E65

Мнение от ddddk » 25 Мар 2009, 11:03

Здравей колега BAWARISCHE,

Бензиномера е обща болка за голяма част от е34. Миналото лято нищихме една тема по тоя въпрос с картинки разни и т.н.

На кратко резултата от темата: В Дару цената е космическа, затова решението само секънд хенд. Та, отваряш подфорум "продава" и гледаш кои са героите дето продават предимно части за е34. Те са 5-6 човека и ги почваш на ред.

Тъй като бензиномера се явява капачка на резервоара и вход/изход на помпата, обикновенно го дават дюшеш на тези които си купуват помпа. Затова бъди внимателен с цената - не може да ти искат много!

И който даде най-добрата оферта - действай.

Но хамалогията си струва, ако въобще не работи (моя беше строшен), ако просто показва с отклонение по-добре си карай така или ако много те дразни може да предприемеш отваряне - почистване - затваряне. Ама си е голяма играчка и надупен в багажника 1 час при отворен капак на резервоара и на миризмите...

Това от мен

Поздрави,
Д
Изображение

ПредишнаСледваща

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook