ВЗАИМОПОМОЩ между колеги с Е34/Е32 (и не само)

5-та серия ('88-'95)

Модератор: Технически модератори

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1331
Регистриран на: 10.09.2003
Местоположение: София

ВЗАИМОПОМОЩ между колеги с Е34/Е32 (и не само)

Мнение от Postman » 01 Мар 2009, 10:00

Честит първи март и Баба Марта на всички!
Пускам тази тема като резултат от наскоро проведената анкета за нуждата или не от взаимопомощ. Темата е важна и предполагам, че поради големия интерес към съдържанието й, ще стой постоянно най-отгоре, така че да бъде полезна на възможно по-голям брой хора.
Заглавието предполага, че тук ще става дума за всякакъв вид взаимопомощ и съвети по актуални проблеми на всеки един от нас. Предимство (погледнато в най-широкия смисъл на думата) тук ще имат колеги, който са собственици на Е34 и/или Е32. Дискриминация, както обикновено, няма да има.
Темата има 2 основни предназначения - на първо място да бъде полезна на потребителите и после - да намали броя на темите, пускани в раздела, които са в разрез с някои от правилата.
Разделът Е34/Е32 е технически и ще остане такъв, но в тази тема можете освен да търсите помощ или да предлагате такава, да се оплаквате или споделяте радостта си, да се възмущавате или възхищавате и т.н., дотолкова доколкото това не е в конфликт с общите правила на форума.
Модериране традиционно ще има в стила, с който всички сме свикнали или малко по-свободно - т.е. някои отново ще са недоволни, други най-сетне ще могат да се почувстват активни и съпричастни. Чувствайте тази тема като един минираздел "Извън темата" в Е34/Е32, но с подчертан акцент към двата модела.
Пожелавам ви приятни моменти тук занапред!

Драги колеги , много моля за спазването на общите правила дори тук в тази тема.Явор Postamn-a много точно ви е описал принципите, темата ни е нужна за това надяваме се да не се прибягва до модериране.Благодарности за разбирането ви и от двамата нас !

Георги Пенчев

с две лица
Аватар
Мнения: 2149
Регистриран на: 16.02.2008
Местоположение: село Мегаполис, обл.Абсурдистан
Пол: Мъж
Кара: на задно предаване

Мнение от Vlados » 01 Мар 2009, 11:15

Много хубава тема със силно бъдеще! Благодарности на Postman!
Като за начало - подарявам маслен филтър за Е34 - при мен се оказа, че е необходим за Е39 и този остана нов. Знам, че има Подарява, но там е за всичко, а след като това е мястото за взаимопомощ на Е34...
П.С. Ако някой иска снимка, мога да кача.
П.С.2 Филтъра е за 525tds
Последна промяна Vlados на 01 Мар 2009, 19:18, променена общо 1 път
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 476
Регистриран на: 8.06.2006
Пол: Мъж

Мнение от gecata73 » 01 Мар 2009, 12:27

И аз искрено подкрепям тази тема, макар че съм пуснал тема в продава части за е34 да знаете, че ПОДАРЯВАМ на който е в нужда и не се притеснявайте да искате-докато има - има, иначе колкото повече се отзовем, толкова по-добре, щото рано или късно всеки има нужда от помощ, пък и едно добро дело е хубаво нещо

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 188
Регистриран на: 27.07.2008
Местоположение: МИчУРИН/ЛОМ
Кара: е34 тдс
Мечтае да кара: 740

Мнение от dido_lom » 01 Мар 2009, 13:11

хубава тема колеги,дано да се развие и да има повече колеги които да подаряват ралични и необходими неща,щото в тази финансова криза доста колеги са го закасали.Ако има някои да подарява подлакатници за е34 аз сам на среща,много ми се ика да и сложа ама сега няма пари и за втора употреба :uups: :uups: :uups: :uups: :driving:
дизела е прост,НО не е за прости хора
и нека силата да е с вас!Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 795
Регистриран на: 15.11.2006
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Е34/М50 и М60
Мечтае да кара: Е34 V12
Детайли за колата: Ооо много са...

Мнение от S_h_e_f_a » 01 Мар 2009, 13:34

Филтара става ли за М50Б25 и каква марка е :roll:
ИзображениеИзображениеИзображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2887
Регистриран на: 13.04.2007
Пол: Мъж
Детайли за колата: Тежка

Мнение от Ненко Вранков » 01 Мар 2009, 15:59

Приятели, аз предлагам и друго. Нека всеки който се нуждае от неща за колата да пише тук, така друг който разполага с такива и има желанието ще може да подари или даде срещу символична сума :) Аз подлакътници нямам-вече заминаха при колега от форума... имам седалки - плюш, но не са в добро състояние...
Да кажа и от какво имам нужда : воден радиатор:cry:
Последна промяна Ненко Вранков на 13 Мар 2009, 18:21, променена общо 1 път

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1419
Регистриран на: 6.08.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: E65

Мнение от ddddk » 01 Мар 2009, 18:25

Здравейте колеги,

С риск да се настроите срещу мен, реших да изразя мнението си, което стискам през последните две седмици.

Считам, че "му изтървахме края" и започнахме да се оплакваме повече от колкото е ... разумно.

Все пак (може би забравихме) BMW е аристократичен автомобил и Е34 е с най аристократичната осанка (да не се засягат притежателите на Е32 - пристрастен съм). Не ни приляга... започват "да ни миришат краката" (перифраза от така известния анекдот).

Приемам критика за списаното от мен... просто трябваше да си го кажа...

Поздрави и с най-добри чувства,

Дамян Караджов
Варна
01.03.2009 г.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 22.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw X3 Е83 М47
Мечтае да кара: bmw X3 Е83 М47
Детайли за колата: bmw X3 Е83 М47N 2.0d

Мнение от saint85 » 01 Мар 2009, 19:46

Приятели, аз предлагам и друго. Нека всеки който се нуждае от неща за колата да пише тук


:yes:

Здравейте колеги днеска беше много хубав ден слезнахме пред блока с един съфорумец и приятел (Кристиано) и разглобихме цялата кола :) свалих си калниците капака вратата и всичко наместихме - Митееееее капака е готов под конец е :D - свалих си предната броня направих си счупената щипка и си измих и превързах халогените, даже остана време да си оправя и реотаните. Накрая сабрах едни 15лв. и я заведох на мивка - направо немога да повярвам сичко ми работи а каква стойка има направо нямам думи да опиша ..................

П.С. Остана ми един халоген със счупени щипки който го иска и му трябва да мине през Млаост ще му го подаря ;)


ето малко снимки - преди и след да видите разликата :P

http://store.picbg.net/pubpic/66/45/04e ... 9c6645.jpg

http://store.picbg.net/pubpic/A4/86/519 ... c5a486.jpg
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Мнение от cod-cdbp » 01 Мар 2009, 23:54

Аз пък предлагам малко по различен вариант за взаимопомощ.
Да си призная честно и аз съм изпаднал в тежък момент, и за капак съм си ударил и колата. Пари естествено няма и ето и моето предложение.
Занимавам се както повечето от вас знаят с всякакви жичкаджииски изпълнения по Е32/Е34 и мога да помагам на колегите които желаят с-у да кажем части или заплащане. С две думи - услуга за услуга.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 707
Регистриран на: 22.08.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: carefully

-

Мнение от White 1913 Power » 03 Мар 2009, 18:23

е така случайно некой да има термостат за м20б25 плащам !!!

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 8775
Регистриран на: 18.12.2006
Местоположение: село Кестеново
Пол: Мъж
Кара: мфили

Re: -

Мнение от cod-cdbp » 03 Мар 2009, 18:35

White 1913 Power написа:е така случайно некой да има термостат за м20б25 плащам !!!


мисля че двата дето ги имам ще станат
от М30 са
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 548
Регистриран на: 22.04.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: bmw X3 Е83 М47
Мечтае да кара: bmw X3 Е83 М47
Детайли за колата: bmw X3 Е83 М47N 2.0d

Мнение от saint85 » 06 Мар 2009, 16:27

Колеги халогена замина вече при dj_ennsy_1 :D - имам още за подаряване 3-4 летни гуми за вартене от които 2 стават за каране и ще изкарат и това лято обаче са на нисък профил 2 на 195/55/15 и 2 на 205/60/15

Подарявам ги или ги сменям за 2 х 205/65/15 - в добро състояние които стават да изкарат тази година спешни са ми гумите оти нямам галоши за лятото

Благодаря предварително :)
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 5014
Регистриран на: 18.05.2005
Местоположение: PB
Пол: Мъж
Кара: 7er

Мнение от Stanchev » 06 Мар 2009, 22:35

и тука темата просяшка като при подфорум продава......
хора няма смисъл да просите, някой ако има за подаряване ще си каже :confused:
Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3647
Регистриран на: 25.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: Кенеф за великани
Мечтае да кара: Alpina B10 biturbo

Мнение от Zubcho » 08 Мар 2009, 19:24

Колеги някой ако чуе нещо за бачкане да свирка. Търся си работа. Справям се с компютъра, мога да карам и съм завършил магистратура финанси. Ако някой иска повече инфо ще му пратя CV. От София съм (за който не знае.)

Работа намерих остава да помагам със съвети и лично колкото мога. Ръцете са ми заврени в г*за ама все за това онова мога да съм в помощ.


Поздрави
Последна промяна Zubcho на 17 Мар 2009, 21:01, променена общо 1 път
Пийте си редовно хапчетата от сушени жаби и карайте внимателно по острите завои, че да не ви се подострят колите.

Аз карам според ЗЗдП, и спазвам ограничението на скоростта, а ти?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 193
Регистриран на: 15.03.2009
Местоположение: София

Мнение от ***BMW-FEN*** » 17 Мар 2009, 15:03

Чудесна тема за съжаление аз отскоро карам е34 и все още нямам нищо за продаване или подаряване, но ще го имам в предвид, все пак сме едно голямо семейство, нали така
ИзображениеИзображение

Следваща

Назад към E34

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook