BMW E36 V8 за дрифт

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: BMW E36 V8 за дрифт

Мнение от Делян » 16 Мар 2015, 23:10

Относно щангата, ако сложиш най-дебелата - 20мм(От М3 EVO), ще останеш адски доволен, както за дрифт, така и за тайм-атак. Сегашната ти, ако е стандартната за 320, е 15мм.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 752
Регистриран на: 16.01.2005
Местоположение: лондон
Кара: е46 м3 х2, mustang GT, viper RT/10

Re: BMW E36 V8 за дрифт

Мнение от oxam » 18 Мар 2015, 3:21

чудно ми е въобще как си седял на пистата с тези 225ци. поиграй си малко с реглажа също. отпред -3 отзад -2.2 например и после вече както го чувстваш.
Изображение Изображение Изображение Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 23.03.2003
Местоположение: Русе

Re: BMW E36 V8 за дрифт

Мнение от REMUS » 18 Мар 2015, 22:30

oxam написа:чудно ми е въобще как си седял на пистата с тези 225ци. поиграй си малко с реглажа също. отпред -3 отзад -2.2 например и после вече както го чувстваш.

Идеята беше да тествам с различни наклони на пистата, дори си бях взел още един комплект по-меки задни пружини, за да направя опит и с тях, но условията на пистата бяха различни за всяка сесия и това обезмисли всякакви експерименти. Иначе така както е в момента колата по-скоро има минимална склонност към недозавиване, но е съвсем незабелижима и много лесно преминава в презавиване. Гумите "държаха" само като ги напомпих на 2.8 ако им пусна налягането все едно стъпвам на лед, абе борба си беше, но това са условията, ще го докараме от каране :mrgreen:
Едно поне успях да установя, ще ми трябва по-голям радиатор в жегите, и керамичен съединител, защото този като направих 5-6 натоварени обиколки прегря и започна да боксува.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 752
Регистриран на: 16.01.2005
Местоположение: лондон
Кара: е46 м3 х2, mustang GT, viper RT/10

Re: BMW E36 V8 за дрифт

Мнение от oxam » 19 Мар 2015, 3:09

REMUS написа:
oxam написа:чудно ми е въобще как си седял на пистата с тези 225ци. поиграй си малко с реглажа също. отпред -3 отзад -2.2 например и после вече както го чувстваш.

Идеята беше да тествам с различни наклони на пистата, дори си бях взел още един комплект по-меки задни пружини, за да направя опит и с тях, но условията на пистата бяха различни за всяка сесия и това обезмисли всякакви експерименти. Иначе така както е в момента колата по-скоро има минимална склонност към недозавиване, но е съвсем незабелижима и много лесно преминава в презавиване. Гумите "държаха" само като ги напомпих на 2.8 ако им пусна налягането все едно стъпвам на лед, абе борба си беше, но това са условията, ще го докараме от каране :mrgreen:
Едно поне успях да установя, ще ми трябва по-голям радиатор в жегите, и керамичен съединител, защото този като направих 5-6 натоварени обиколки прегря и започна да боксува.


ясно. за керамичен съединител питай сашо от еволюшън рейсинг (бяха с бялото пежо рали) да ти направи един.
Изображение Изображение Изображение Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 6597
Регистриран на: 2.07.2005
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: или поне се учи ежедневно
Мечтае да кара: М3 CSL, Z4М

Re: BMW E36 V8 за дрифт

Мнение от Sharo » 19 Мар 2015, 10:13

Виж го Алекс за съединител .. изкопира моя дето съм го взимал от клъчмастерс.
Тествал съм го на сликове няма проблеми никви .. даже със старт от 3-та
ти ли клатиш или клати бас-а.. егати номера паднаа двата таса http://youtube.com/watch?v=NYchvWbcvf0&feature=related
Хайде да покараме малко кола

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 23.03.2003
Местоположение: Русе

Re: BMW E36 V8 за дрифт

Мнение от REMUS » 19 Мар 2015, 15:39

Sharo написа:Виж го Алекс за съединител .. изкопира моя дето съм го взимал от клъчмастерс.
Тествал съм го на сликове няма проблеми никви .. даже със старт от 3-та

Първо искам да си направя спирачки и да си купя гуми и джанти, за сега съединителя държи ако не го тормозя, като стигна до него ще тормозя Алекс.
А и не се знае до кога ще изкарам с тази кутия, затова да правя сега съединител е безпредметно.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 284
Регистриран на: 5.05.2002
Местоположение: Плевен

Re: BMW E36 V8 за дрифт

Мнение от biko » 19 Мар 2015, 23:06

за кутията мога да ти дам жокери и за стабилизиращата щанга
само най-добрите умират млади

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 557
Регистриран на: 23.03.2003
Местоположение: Русе

Re: BMW E36 V8 за дрифт

Мнение от REMUS » 20 Мар 2015, 12:22

biko написа:за кутията мога да ти дам жокери и за стабилизиращата щанга

Е па дай ги де :mrgreen:
Изображение

Предишна

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook