2011 E30 Equilibrium -коригиран размер снимки заради проблем

Персонални тунинг проекти.

Модератор: bum_bum

ентусиаст
Аватар
Мнения: 1480
Регистриран на: 29.09.2008
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: е34 m50b25 turbo;е46 330xi
Мечтае да кара: Skyline R34 GT-R

Re: 2011 E30 Equilibrium -оправен размера снимките заради пробл.

Мнение от BULL3T » 29 Мар 2011, 1:51

alex_matrix написа:Да, опитвам се да вляза в някакъв график, но много неща трябва да преборя и също така много неизвестни
Като цяло колата едва ли ще е напълно готова с новия боди кит, големите спирачки, но важното е да върви за да мога да я покарам и да видя как и се отразяват новия мотор и всичко направено
а след събора ще донаправя и останалите неща


Aлекс,ако можеш да ми кажеш какви спирачки ще слагаш,ще съм ти много благодарен. Понеже се интересувам,дали дрифтачка има нужда от големи спирачки или не. Много противоречиви мнения чувам,като главно че няма никакъв смисъл от големи спирачки. Аз лично си мисля че повече стоп повер си е по-добре,но това си е мое мнение.
Изображение
"На мене Ауди не ми харесва, предпочитам СОНИ"

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 423
Регистриран на: 31.12.2004
Местоположение: София

Re: 2011 E30 Equilibrium -оправен размера снимките заради пробл.

Мнение от alex_matrix » 31 Мар 2011, 3:00

BULL3T написа:
alex_matrix написа:Да, опитвам се да вляза в някакъв график, но много неща трябва да преборя и също така много неизвестни
Като цяло колата едва ли ще е напълно готова с новия боди кит, големите спирачки, но важното е да върви за да мога да я покарам и да видя как и се отразяват новия мотор и всичко направено
а след събора ще донаправя и останалите неща


Aлекс,ако можеш да ми кажеш какви спирачки ще слагаш,ще съм ти много благодарен. Понеже се интересувам,дали дрифтачка има нужда от големи спирачки или не. Много противоречиви мнения чувам,като главно че няма никакъв смисъл от големи спирачки. Аз лично си мисля че повече стоп повер си е по-добре,но това си е мое мнение.


при дрифта няма чак такова значение, но проблем при 30ката е като почнеш да караш с големи джанти и хубави гуми, че задните дискове са нефелни и бързо прегряват от ръчната - ако си караш с 14ки и 15ки с галоши няма да го усетиш ама с хубави гуми трябва да дърпаш здраво след 1вата обиколка

аз ще минавам на по големи спирачки отзад, но за да запазя баланса на спирачното усилие ще трябва да мина на големи дискове и апарати отпред
308мм с 4бутално брембо отпред
и 294мм вентилиран диск от Е39 с апарат от същата апарат - отзад
Monster Energy Drift Athlete
2014 King of Europe Street Legal Champion
2013 King of Europe Street Legal Champion

http://www.facebook.com/alexmatrix

Изображение

Предишна

Назад към Проекти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook