е46 купе; предна М броня - помощ?

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

Потребител
Аватар
Мнения: 2
Регистриран на: 14.05.2016
Пол: Мъж
Кара: Първата си любов - e46 coupe.
Мечтае да кара: Веднъж влюбиш ли се в кола - остава за цял живот.

е46 купе; предна М броня - помощ?

Мнение от joshhunter » 14 Май 2016, 13:41

Здравейте колеги,

Налага ми се да си сменя предната броня и реших директно да сложа М-кова, а не да взимам пак същата като моята, която е обикновената - фабричната.

Изчетох доста неща, разгледах къде-що има обяви и доколкото разбрах на повечето места където продават М брони/М пакети, частите са от ABS пластмаса(такава, която се ползва за компютри, монитори и електротехника, предполагам с някакъв примес, разбира се). Казаха ми, че не са качествени, тъй като при удар/задиране се чупели лесно. Търсих и втора ръка, но за момента не изскочило нищо.

Питането ми е - може ли някой, който вече е минал през това да даде съвет - откъде има вариант да се намери броня, какво трябва да се вземе под внимание при взимането, верни ли са тези неща за предлаганите от тунинг магазините и най-вече - с каквато и информация/съвет някой помогне - ще съм благодарен.

Поздрави :)
Изображение

"Бунтуваш се срещу всичко. Как смяташ да оцелееш?
- Не знам. Разберете ме, не съм от този обикновен свят. Имам си лудост, аз живея в друго измерение и нямам време за неща, които нямат душа."

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 346
Регистриран на: 22.09.2013
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: с DPF
Мечтае да кара: на ток
Детайли за колата: стоковица

Re: е46 купе; предна М броня - помощ?

Мнение от dynalias » 17 Май 2016, 19:13

Вярно е, че оригиналните са по-здрави и дебели, но й са стари и опечени и при по сериозен удар и те се пукат и чупят. Не се огъват както са се огъвали като нови! Тези по магазините са достатъчно здрави и масово хора карат с тях. Не се чупят от вятъра едва ли не както колегите ги изкарват. Пре спокойно зимата с е36 съм влизал в не изринат паркинг със сняг и бронята остана здрава. Повярвах си и я набих в една пряспа и там остана на трески и купих нова която не я забивам в преспите и след тази зима е здрава. :)
history:
E36 328i coupe 1995г. 193hp 25.11.2013-19.04.2019г.sell
E90 320d sedan 2009г. 177hp 10.06.2019г.-now

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook