Въпрос за емблеми Alpina

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 10.11.2007
Пол: Мъж
Кара: BMW Z4 2.5 & E39 525
Мечтае да кара: ///M6

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от vanioboy » 30 Апр 2012, 19:51

Е те и в БМВ не минават без вин пък си поръчваш каквото искаш.Не вярвам някой произволен от сайт с обяви да не ти свърши работа,що не се разтърсиш из мобиле.де и ибея....но тая цифра 100 евра за един надпис е меко казано не скромна :dunno:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 30 Апр 2012, 21:08

В бмв става ама в Алпина не, нямаш ли алпински ВИН както един колега е писал по горе и крушка за мигача не можеш да си купиш от тях,просто правило на компанията.А що се отнася до разни сайтове,повярвай ми обърнал съм нета и точно такова чудо никъде няма,за бензиновите модели колкото щеш но специално за дизеловия вариант на е39 абсолютно нищо,може би и за това че са произведени по принцип значително по малка бройка.

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от Делян » 30 Апр 2012, 22:39

Колата като не е истинска алпина, дали никелирани буквички от илиенци за 1.80лв. или оригинален надпис все тая - пак си е чобанско изпълнение. Даже трябва да им благодариш, че не искат да ти продадат :yes:
Не го приемай лично, всеки е залитал/залита от време на време от правия път :mhihi:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 30 Апр 2012, 23:08

Ами то като гледам и ти не си с М3 ама имаш М-пакет предполагам че и това е циганско изпълнение,а що се отнася до буквичките от илиянци ако някога си виждал въобще истински надпис Алпина ще знаеш че нямат абсолютно нищо общо,и точно за това не съм строшил 2-3 хилки за оригинални Алпина части за да си сложа такива от битака за 2 лева.

User
Аватар
Мнения: 4609
Регистриран на: 17.06.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: 330XD
Детайли за колата: the silent power

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от b00st » 30 Апр 2012, 23:16

бъркаш със съпоставката. bmw предлага М пакета като спортен външен аеродинамичен пакет за всички модели независимо от мотора, обаче никоя кола поръчана така не излиза с емблемата М3 отзад. точно тука е разликата, а и не вярвам колегата DPY да си я сложил за разлика от собствениците от ромски произход и тия от селската провинция :wave:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 01 Май 2012, 0:25

Добре де както и да е,аз все пак темата съм я пуснал за това ако някой може да ми даде съвет за това което смятам и така или иначе ще направя,а именно защото бмв предлага и почти всеки срещнат на пътя е с М-пакет,искам да е нещо по различно,за това се допитвам и търся съвет а не коментари от сорта ама тя колата ти е с едно турбо или на пазара ги продават буквите по лев и петдесет,или ама то не е истинска Алпина и т.н.Това имам предвид.Аз смятам че това че съм се захванал да направя наистина нещо приятно за окото,и то никак не лесно и евтино,не трябва да буди отрицателни реакции и типично български комплекси :driving:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 3743
Регистриран на: 24.02.2009

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от Делян » 01 Май 2012, 1:15

zBoost написа:бъркаш със съпоставката. bmw предлага М пакета като спортен външен аеродинамичен пакет за всички модели независимо от мотора, обаче никоя кола поръчана така не излиза с емблемата М3 отзад. точно тука е разликата, а и не вярвам колегата DPY да си я сложил за разлика от собствениците от ромски произход и тия от селската провинция :wave:

:yes:

По твоята логика, дай да си купим маратонки рънърс и да си нарисуваме емблема Nike :mhihi:
Дори и абсолютно пълен м-пакет да си сложа+с50+окачване и т.н. пак не бих си сложил табелка м3, щото вари го, печи го - няма да стане истинско :winky:
Но всеки има право на лош вкус. Успех :yes:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2807
Регистриран на: 20.03.2009
Местоположение: New Village Customs
Кара: 332mxi

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от ogata » 01 Май 2012, 2:57

Имаш лс :yes:
ИзображениеИзображение
http://www.injectorite.com http://www.klimacicite.com

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 796
Регистриран на: 10.11.2007
Пол: Мъж
Кара: BMW Z4 2.5 & E39 525
Мечтае да кара: ///M6

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от vanioboy » 01 Май 2012, 8:16

Ех ще ме уморите от смях с изразите и сравненията като чобанско,ранърс и селската провинция.Човека пита за конкретна помощ и евала,че е решил да направи нещо красиво :yes: А неуместните коментари от каращи 316 на газ и говорещи за истински М3 нека ги оставим настрана.То и м-пакета няма нищо общо с истински м елементи ама иди обясни на някой за който неща от битака и алпина са еднакви :mhihi:

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 12066
Регистриран на: 22.07.2003
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: турбо бмв

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от bum_bum » 01 Май 2012, 8:34

:cop: някой път се чудя от къде го взимам това търпение.
Изображение

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 400
Регистриран на: 7.11.2009
Местоположение: CA
Пол: Мъж
Кара: F82 M4

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от devent » 10 Юни 2012, 15:35

Извинявам се за офтопик-а, но ми е много любопитно колегата успя ли да събере всичко необходимо и направил ли си е вече красавицата?

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 10 Юни 2012, 21:11

Колегата напредва бавно но славно,има още какво да се желае,но скоро ще кача снимки на отделни детайли,и на цялата но след като е готова напълно иначе ще се загуби ефекта. :mrgreen:

ентусиаст
Аватар
Мнения: 916
Регистриран на: 15.04.2007
Кара: Entwicklung 38
Мечтае да кара: B12

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от 7BREYTON » 13 Юни 2012, 15:16

Аде бе колега ... чакаме отдавна. Дай някоя снимка ... една две поне :))
И да подразня и аз малко интереса:

Изображение


много искам и преден споилер и евентуални и деко стрип ама ...

Изображение

Изображение


evo_9 написа:Колегата напредва бавно но славно,има още какво да се желае,но скоро ще кача снимки на отделни детайли,и на цялата но след като е готова напълно иначе ще се загуби ефекта. :mrgreen:

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 69
Регистриран на: 8.05.2009
Пол: Мъж

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от evo_9 » 13 Юни 2012, 16:04

Имайте търпение колеги хубавите работи стават бавно,сега съм на тема волан,утре най късно вдругиден ще кача снимки как е станал след интервенцията при дърводелеца..... :dunno:

Летящия холандец
Аватар
Мнения: 19401
Регистриран на: 10.01.2003
Местоположение: предимно в гаража
Кара: M3E30х2,M3E36х2,M3E92,M5E39х2 и др.

Re: Въпрос за емблеми Alpina

Мнение от ///Явор » 14 Юни 2012, 9:30

имам жанти ако ти трябват
Изображение
С ЧАТ НА Л.С. НЕ МИ СЕ ЗАНИМАВА Работно време 10:00-18:00 тел:0887616782

ПредишнаСледваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook