lambo doors

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 1818
Регистриран на: 10.05.2006
Местоположение: Плевен

Мнение от TUZara` » 02 Юни 2009, 23:11

бе ти луд ли сиииииииииии :D :D :D :D кое му тежи 1 тон бе да не върви към тях и ремърке :D 2-те панти за ЛСД за купе тежат не повече от 10-15 кг .. те не се сменят целите врати,а само пантите

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 19.02.2009
Местоположение: Пловдив

Мнение от BLAZE » 07 Юни 2009, 12:10

Здравей,
имаш ЛС.Моля свържи се с мен ,ще ти обясня всичко(монтаж,гаранция,цени,промоции ) .
Благодаря.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 7.08.2004
Местоположение: София-Русе
Пол: Мъж

Мнение от civic » 09 Юни 2009, 8:26

а колко е неудобно да се качваш и да слизаш...

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 19.02.2009
Местоположение: Пловдив

Мнение от BLAZE » 09 Юни 2009, 16:20

Този мит с неудобното мисля, че одавна не е актуален...
Първо ,че качествените Ламбо китове отварят вратата на почти 90 градуса вертикално и има доста пространство.Ето и нагледно как изглежда ,за да може всеки сам да прецени неудобно и трудно ли е или напротив

www.gtfactory.jp/gtfvideo.wmv

Нека все пак да говорим за качествени Ламбо врати ,за евтините ментаци ,няма две мнения.
Благодаря.

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 479
Регистриран на: 7.08.2004
Местоположение: София-Русе
Пол: Мъж

Мнение от civic » 09 Юни 2009, 20:02

BLAZE написа:Този мит с неудобното мисля, че одавна не е актуален...
Първо ,че качествените Ламбо китове отварят вратата на почти 90 градуса вертикално и има доста пространство.Ето и нагледно как изглежда ,за да може всеки сам да прецени неудобно и трудно ли е или напротив

www.gtfactory.jp/gtfvideo.wmv

Нека все пак да говорим за качествени Ламбо врати ,за евтините ментаци ,няма две мнения.
Благодаря.


аз говорех за http://www.lsddoors.de/de/
и от личен опит ама айде...
пък и в кабрио май идва малко по-лесно да се влезе 8)

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 375
Регистриран на: 11.02.2008
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: 2001 e46 325i;е36 Touring
Мечтае да кара: S50/52

Мнение от lubaka_320 » 09 Юни 2009, 21:57

тва с ламбо вратнячките е бая идеино,можа ли да сложа у нас в хола такава врата и ако да дайте тука цена и как става номера ,че съм сериозно заинтересуван :?:
Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 19.02.2009
Местоположение: Пловдив

Мнение от BLAZE » 10 Юни 2009, 15:48

Ами в хола не знам ...
Имам от тези

Изображение


Изображение

,но те са подходящи изключително за автомобили и джипове :) ...
Мисля ,че могат и да повдигат капака на тоалетната автоматично (ще е супер идейно) ,но попитай някой от форума "Домашен майстор" ;)

Поздрави!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 318IS
Мечтае да кара: BMW E60
Детайли за колата: BMW E36 318IS

Мнение от skate » 11 Юни 2009, 9:08

аз преди две седмици се прибрах от Щатите и взех такъв кит, но взех Direct-Bolt-On кит, неисках да заварвам по колата пантите, исках да си оставя опция ако някога реша да мога да ги сваля.

На самите панти имам гаранция доживотна, на железата/механизма...,
На амортисиорите има много години /не помня колко точно бяха/

Мойте тежат около 20 кила , едвам ги докарах до БГ, бяха втория ми багаж в самолета в един голям кашон.

Амортисиорите издържат около 250кила което е в десетки пъти тежестта на вратата!

Все още нямам време да ги монтирам :/ купих си мотор и сега и с него се занимавам :Ю
Надявам се другата седмица или този уикенд да започна с монтажа.
Но се чудя и дали да не се доверя на фирма да ги монтират или аз да го напрявя :roll:

Иначе ето откъде ги взех мойте:

http://verticaldoors.com/

Изображение

http://verticaldoors.com/cart/view_prod ... ItemID=918

Ето го и кита какво представлява:

Изображение

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 19.02.2009
Местоположение: Пловдив

Мнение от BLAZE » 11 Юни 2009, 13:43

Честито !
Монтажът на болт-он кита ,не е сложен ,изобщо.Стига да има още един човек до теб, да ти помага.
Работата е там,че незнам дали ти прави впечатление на снимките от сайта им до колко се вдига вратата?В смисъл то се вижда ,че я повдига настрани ,а не вертикално ,но и градусите са около 50-60 ... фактически се влиза "зад" вратата ...
Като ги поставите ,моля направете клипче ,бих искал да видя до колко се клати вратата докъто е горе.
Мерси!
Последна промяна BLAZE на 12 Юни 2009, 15:25, променена общо 2 пъти

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 466
Регистриран на: 28.03.2007
Местоположение: София
Пол: Мъж
Кара: BMW E36 318IS
Мечтае да кара: BMW E60
Детайли за колата: BMW E36 318IS

Мнение от skate » 11 Юни 2009, 14:49

BLAZE написа:Честито !
Монтажът на болт-он кита ,не е сложен ,изобщо.Стига да има още един човек до теб, да ти помага.
Работата е там,че незнам дали ти прави впечатление на снимките от сайта им до колко се вдига вратата?В смисъл то се вижда ,че я повдига настрани ,а не вертикално ,но и градусите са около 50-60 ... фактически се влиза "зад" вратата ...
Като ги поставите ,моля направете клипче ,бих искал да видя до колко се клати вратата докъто е горе.
Мерси!

пп а ,ако размислиш и решиш да си сложиш уелд-он .... :welcome:


Разбирасе ще направя Step-By-Step Manual за монтажа с много снимки ;) само да ми остане малко време

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 19.02.2009
Местоположение: Пловдив

Мнение от BLAZE » 12 Юни 2009, 16:11

Ето и нагледно какво имам в предвид

Това е като твоя кит на Vertical .Закрепя се с болтове (bolt-on)

Изображение
идеален пример какво НЕ са Ламбо врати ,да се чудиш как да влезеш в колата,а с времето увисват още повече.... Всички китове ,който се закрепят с болтове са такива,няма как да вдигнат вратата високо поради дизайна им.А няма да ти кажа при вятър какво става ...

Ето и кит ,който се заварява (weld-on)

Изображение
това са Ламбо врати!

Не знам защо смяташ ,че weld-on кита ,не може да се махне след това??Дори е въпрос на 10 минути да се демонтира ;)

Помисли си и прецени ,но най-добре си го смени с weld on и ела да ти го монтираме качествено....100% ще спестиш нерви а и някой друг стотак

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 59
Регистриран на: 4.05.2009
Местоположение: Пловдив
Пол: Мъж
Кара: G-Power BMW M3 E46

Re: lambo doors

Мнение от _BlinG_ » 19 Мар 2010, 11:05

За вратите мога да ви кажа,че ако нямате пари и искате такива панти може да си направите.Аз лично сам правил и продавал стават и са сполочливи :!:
Изображение

Любимец на Кралицата
Аватар
Мнения: 4205
Регистриран на: 6.04.2008
Местоположение: Плевен
Пол: Мъж
Кара: F85 X5M , Race ///M GTR V10 S85
Мечтае да кара: M3 CSL

Re: lambo doors

Мнение от ///M_Martin » 19 Мар 2010, 20:04

Такива врати ако са оригинални(LSD Doors) струват около 3000лв. а иначе не оригинални,китайски изпълнения могат да се намерят около 600-700лв, със средно хубави амортесиори ;)

кандидат ентусиаст
Аватар
Мнения: 212
Регистриран на: 20.11.2009
Местоположение: Плевен,София
Пол: Мъж
Кара: BMW X5 E70 4.8

Re: lambo doors

Мнение от vlado320 » 05 Май 2010, 23:09

Бате,разтърси се в и-бей и ще си намериш със сигурност "панти" и за твоята кола.......и то на приемлива цена.

Потребител
Аватар
Мнения: 5
Регистриран на: 29.06.2009

Re: lambo doors

Мнение от DENNIS_82 » 07 Юли 2010, 7:48

Здравейте колеги някой от вас ако си монтира такива врати нека пише и покаже снимки
аз съм много навит в момента за тъкава екстричка но много отрицателни коментари чета че после увисвали че ставало мазало трудно се отваряли след време и незнам сега какво да предприема а и за сега само едно момче от тунинг бг. ми е писал и иска 1000лв. показа ми снимки на един нисан или тойота ли бе ще ви излъжа сега , тъка че ако някой има резултати нека пише!

ПредишнаСледваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook