Полиране на алуминиеви джанти

Тунинг на екстериорни елементи.

Модератор: bum_bum

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: София

Мнение от radio_manbg » 09 Мар 2009, 17:13

Нещо ново че сега намерих вариянт за троино лаково пръскане като след всяко нанасяне се пече... имало вариянт да се задържи...
Ако имате ново инфо казвайте.
Последна промяна radio_manbg на 09 Мар 2009, 19:57, променена общо 1 път
ИзображениеИзображение
Изображение
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА
БЪЛГАРИТЕ - ВЕЛИК НАРОД


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 09 Мар 2009, 17:34

ами този сайт който посочих по нагоре за специалните нано покрития точно за такива джанти като нашите ми поръчах си днес от там утре очаквам да дойде и ще споделя като имам резултат надявам се наистина да върши работа... преди да си поръчам си говорих по телефона там с една лелка и тя ми каза че точно това ще ми върши работа и при полирани джанти се запазват за около 1 година въпреки че в сайта им пише две .... ;) въпреки че то ако и полвин се запазват пак ще е добре.... ако и това не помогне си поръчвам сонакс.... :mhihi:
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

Кой кашля?
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.04.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: D779676

Мнение от Nikolay1 » 09 Мар 2009, 19:22

Вчера си пръснах в праховото едната джанта с безцветен лак само борда, не го бях полирал до пълна огледалност понеже неисках, но не забелязвам да е по-матов спрямо преди. Засега немога да кажа колко дълго време ще държи, но със сигурност повече от обикновен лак. Само трябва да се мине с финна шкурка, че леко портокалово седи (не исках да го прегоря). Имам снимка, но от телефона и няма голям смисъл да я качвам, ако ми остане време да я мина с 2000 водна и паста тея дни, ще покажа.
Be poZer, ride HoreX, drink 4oreX!
Oня русия


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 09 Мар 2009, 19:40

като е полирано до огледало тогава се забелязва щото той лак си има една пропускливост и то к оне си я полирал много не ти прави разлика... но пък и щом не си я полирал много ще държи повече лака...
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

Кой кашля?
Аватар
Мнения: 1062
Регистриран на: 28.04.2002
Местоположение: Хасково
Пол: Мъж
Кара: D779676

Мнение от Nikolay1 » 09 Мар 2009, 19:52

E30_M_Tech_ll написа:като е полирано до огледало тогава се забелязва щото той лак си има една пропускливост и то к оне си я полирал много не ти прави разлика... но пък и щом не си я полирал много ще държи повече лака...

Под не много полирана разбирай, че си чета визитката като я опра в джантата ;)
Be poZer, ride HoreX, drink 4oreX!
Oня русия


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 10 Мар 2009, 10:31

такам днес го получих и дори вече го изпозлвах ... за сега впечатленията са че не оставя матирана повърхност след себе си тъй като е течно такова като вода и не се води полир паста ами точно запечатка...
нанесох го на едан малка част от джантата и я оставих на вън да видим кво ще стане... ;) дори довечера смятам да я полея с вода :)
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

младши ентусиаст
Аватар
Мнения: 313
Регистриран на: 10.03.2006
Местоположение: София

Мнение от radio_manbg » 10 Мар 2009, 10:36

Колега здрасти ... как го нанасяш ми е любопитно? втрива ли се или се прави баня - тоест сипва се в лиген и се потапя полираната част?
Каква е цената?

Благодарности и поздрави.
ИзображениеИзображение
Изображение
БЪЛГАРИЯ Е ВЕЛИКА ДЪРЖАВА
БЪЛГАРИТЕ - ВЕЛИК НАРОД


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 10 Мар 2009, 11:13

ами втрива се с микрофибърна кърпа... така ми каза жената по телефона питах дали не става с памучна за полиране тя каза не, трябвало с микрофибърна а пък аз точно такава и имах .... :)
цената на едно малко шишене което пише че трябвало да стигне за 3 комплекта джанти :confused: а и може би наистина ще стигне щот не отива много.... е 13,20 с доставакта идва близо 20 лв... което според мен е добра цена стига да върши работа ..... инъче офиса им май е в стара загора.... то пише в сайта ама забравих... продукта всъщност е на фирмата персента която предлага стоките си в доста държави...... това до някъде ме обнадеждава че продукта ще е качествен ама то и другите продукти които позлвах бяха на световнозивестни фирми и не вършеха работа така че...
ето сайта http://percenta.com/
а ето и точно на продукта
http://bg.percenta.com/nanotechnologija ... djanti.php
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

моторспорт
Аватар
Мнения: 2451
Регистриран на: 5.04.2007
Кара: 332

Мнение от KIM » 11 Мар 2009, 12:47

какво е развитието колега :P
Изображение


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 11 Мар 2009, 16:50

ми то с този пороен дъжд дето се изля отгоре и като се прибрах вечерта все още и нямаше нищо... на сутринта също... а тази сутрин полирах джантата за последно уж и я намазах цялата с това нещо оставих я полвин час да поеме :mhihi: и след това я минах с една кърпа .... джантата си остана пак толкова лъскава и сега ще видим до 1 седмица дали ще се матира и оксидира... надявам се това да е последната интервенция дето ще правя че вече си ебало мамата....


абе да те питам колегата ким колко парички излиза от това "poor boys sealant" до бг? на много места го има в нета само не и в бг а него го водят за най добрия препарат за запечатване уж....
Последна промяна E30_M_Tech_ll на 11 Мар 2009, 17:02, променена общо 1 път
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

моторспорт
Аватар
Мнения: 2451
Регистриран на: 5.04.2007
Кара: 332

Мнение от KIM » 11 Мар 2009, 17:02

Изображение

старши ентусиаст
Аватар
Мнения: 2402
Регистриран на: 2.09.2007
Местоположение: София
Кара: '94 Opel Corsa B

Мнение от стан » 11 Мар 2009, 17:42

Абе от къде мога да го намеря в София тоя Body 700 paint remover ?


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 11 Мар 2009, 18:03

да бе ама за това пак не се знае дали ще върши работа ....
ето това искам аз ....
http://www.poorboysworld.com/wheel-sealant.htm
кви пари ще дойде то?
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

моторспорт
Аватар
Мнения: 2451
Регистриран на: 5.04.2007
Кара: 332

Мнение от KIM » 11 Мар 2009, 18:11

направо от сайта идва 46$
Изображение


Аватар
Мнения: 1402
Регистриран на: 14.11.2008
Местоположение: Варна
Пол: Мъж
Кара: e30 318is

Мнение от E30_M_Tech_ll » 11 Мар 2009, 18:12

ето още един сайт дето го има
http://www.motorgeek.co.uk/poorboys-whe ... p-165.html
Аз съм изключително нагъл, въпреки, че ме предупредиха за комерсиалните обяви, аз използвах подписа си за такава, и затова получих дъъъъъъъъъъъъълъга почивка!!!

ПредишнаСледваща

Назад към Оптичен тунинг

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани

Последни теми
Facebook